Kedy sa vam ukázal pozitívny tehotenský test?

ladyandy
25. jún 2018

Ahojte baby, dnes mam 29 DC menzes nikde, tak som spravila test teraz poobede, ked som prisla z prace a negativny. Robila som test aj 25 DC - po vyschnuti bolo vidiet slabulinky naznak druhej ciarocky a teraz nic :( je mozne, ze som tehu? Ako vam ukazali testy? Stalo sa vam, ze rano ste mali dve a poobede uz iba jednu / ? Moc by som chcela babo...alebo je to ozaj skoro? Cykly mavam 30 dnove, akurat min.mesiac mi meskali asi týždeň.. to ale mavam tak kazdy 4-5 mesiac...

arousa
26. jún 2018

@jaja1231234 skôr si myslím, že je to úplne normálne, aj vzhľadom na to, že si len nedávno vysadila antiku

arousa
26. jún 2018

@jaja1231234 ďakujem ☺️😙

jaja1231234
26. jún 2018

@arousa No ved zajtra idem aj tak obvodnej a aj gyn. Takze u gyn sa dozviem ale podla mna aj keby som este nic neuvidi keďže sa snažíme len od 12.6. 2018

ladyandy
autor
27. jún 2018

Ahojte baby, ako pokračujete? Ja dones 31 DC a mám na toaleťakú trosku také špinenie, tak sa asi menštruácia rozbieha... Test som už nerobila, asi sa ani neoplatí, keď mám pocit, že už prichádza mrcha... Mám aj druhý deň bolesti v podbrušku...Ale prsia nebolia ako každý mesiac, len bradavky...

tomikejt
27. jún 2018

@ladyandy ahoj. Ja som dostala včera ms po 6 dnovom meškaní, dnes som začala aj teplotu merať a piť alchemilku 😊

ladyandy
autor
27. jún 2018

@tomikejt takže o mesiac sa tu stretneme znova a budeme dúfať, že sa nám zadarí 🙂 ja som kupila nejaké tabletky s alchemikou, kys. listovou atd... zajtra mi maju prist 🙂

tomikejt
27. jún 2018

@ladyandy držím palce 😊

ladyandy
autor
27. jún 2018

@tomikejt dakujem 😘 aj ja tebe

ladyandy
autor
28. jún 2018

babulky a skúšali ste niekto alebo otehotneli ste podľa Jonášovej metódy? http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov...

zuzka1120
28. jún 2018

@ladyandy skúšam pomaly rok Jonáša,ale nič....
Nevyšlo mi to.

ladyandy
autor
28. jún 2018

@zuzka1120 a skúšaš aj iné dni? Neviem podľa recenzií na nete, myslím, že veľa negatívnych ohlasov... Mne to vychádza všetko na menštruáciu, preto sa pýtam.. A moc sa mi to nezdá..

deniska652
28. jún 2018

Ahojte baby a ja naposledy menzes 17.april pred 3 týždňami len spinenie bola som aj u doktora tehotná niesom vraj to spinenie mám považovať za menzes..od pondelka zas slabé spinenie ale len sem tam..pijem inofolic a už som z toho zúfalá lebo sa snažíme o babo no takto asi nikdy neotehotniem keď nemám menzes a neviem ani kedy mám ovulku..takze zas budem musieť ist lekárovi..Ach..

zuzka1120
28. jún 2018

@ladyandy skúšame už vyše roka. Aj mimo dní jonasovych dní.
Každý deň sme sa snažili. Potom len každý druhý deň, skúsili sme aj každý tretí deň jeden mesiac. A teraz už sa milujeme ako sa nám zachcel cca. Každý druhý deň Max každý tretí. Momentálne beriem Inofolic tretí mesiac.
Obaja máme vyšetrenia za sebou a sme obaja zdraví čo sa týka reprodukcie a aj mimo toho vlastne.

zuzka1120
28. jún 2018

@deniska652 neskúšala si znovu test?

ladyandy
autor
28. jún 2018

@monika2101 Ahoj monika, ty si ako dopadla?

monika2101
28. jún 2018

@ladyandy ahoj 👋🏼 dnes den MS zatial nedosla ale testy negativne 😏

ladyandy
autor
28. jún 2018

@monika2101 tak sme na tom podobne.. ja stale negativne... vcera trosku vytok hnedy, bolesti hrozne v podbruaku, ale ms nikde... :/

monika2101
28. jún 2018

@ladyandy presne to iste 😏 a tak to vyzeralo super na 10dpo 🧐🙈🙈🙈

arousa
6. júl 2018

@jaja1231234 ahoj, no ako u doktora?

jaja1231234
11. júl 2018

@arousa ahoj bola som u lekarky tie bolesti co som mala som mala zapal močových dala mi antibiotikum taky prasok ze mam zmiešať s vodou to je jednorazove antibiotikum na 3 dni tak som to vypila bola som aj u gyn. A ta povedala ze mam vytok tak zobrala vzorku vysledky boli ok a moč som tiez davala obvodnej 2dni nato ako som vypila antibiotikum a tiez bol uz ok gyn som povedala ze sa snazime a povedala ze este tam nic nevidiet ale ze ak mi nepride menzes mozem byt tehu. A to som tam bola asi tak 28.6 alebo 30.6 no a 3 jula som mala dostat menzes a do teraz nic test som si robila 3 jula a nic ziadny duch a robila som test aj 8meho rano aa nic tak ja nwm ja aj predtym ked som prestala brat anti. Tak som mala problem ze 3 mesiace mi neprisla ms potom mesiac ano a vlastne preto som brala aj anti . A gyn mi este povedala ze nic nevidí len ze jeden vajecnik maaam zvacseny aa to nwm co moze znamenat ... a dala mi ze mam brat femibion

jaja1231234
11. júl 2018

@arousa a ešte 2heho alebo 3tieho jula som mala na nohavickach uplne tmavu krv ale len taky fliacok vo velkosti hrasku dva take flaky tmavej krvi a potom nic tak neviem co to bolo

mehmet123
19. dec 2018

Ahojte baby co si myslite som tehu???menzes ma byt az 21.12

mehmet123
19. dec 2018
ladyandy
autor
19. dec 2018

@mehmet123 takmer na 100 % si tehu, uviíš či bude silnieť o dva dni 🙂 gratulkaaa

mehmet123
19. dec 2018

Dakujem ale sama neviem co mam od toho ocakavat snad sa zadarilo konecne

vandica
19. dec 2018

@mehmet123 aj ja som robila test 1 alebo 2 dni pred menzesom, a mala som presne take iste ciarky. A dnes mi tu behá 1,5ročny čertisko 😁 gratulujem 😉

vierkainka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre