Kedy ste pocítili prvé tehotenské príznaky?

10. okt 2022

Ahojte som 18dc je možné už dačo cítiť? Pri prvom som citila az keď mi meškala pri druhom týždeň pred uz som mala pozitívny test a teraz, od rana mi je zle, aj som vracala aj ma picha v podbrušku taka bodava bolesť, a strašná nevoľnosť .. príde mi to divné takto skoro cítiť e môže to byť? Vďaka za odpoveď.

janetinka27
10. okt 2022

a kedy si mala ovu?

autor
10. okt 2022

@janetinka27 mavam ovu hned po ms co mi skoncili 28.9. tak hned mávam taký vytok a najsilnejší bol 4-6.10. a vtedy som mala aj bolesti trošku.

janetinka27
10. okt 2022

a v aky den cyklu si mala tu ovu?
lebo ms ti skoncila 28.9. (kedy zacala?)
plodny hlien si mala 04.-06. oktobra (cize ovu nie je hned po ms)
ovu mohla prist kludne az po tom hliene, to mozno nie je vajicko este ani uhniezdene. je to este naozaj skoro, vydrz par dni

autor
10. okt 2022

@janetinka27
22.9 - 28.9 som mala ms
hustejší hlien a pichanie som mala medzi 4.10.- 6.10. a potom uz len hlien, ktori som mala do piatku 7.10. dnes mi ráno prišlo zle z kavy a take jemné pichanie v podbrušku mám znovu.. či tehotná som alebo nie to ešte síce vedieť nemôžem ale otazka bola ci je možné mat nejakú tu nevoľnosť ak by nastavili nejaké zmeny v tele ženy..

janetinka27
10. okt 2022

ak vajicko nie je uhniezdene, nie je podla mna mozne citit priznaky, aj keby k oplodneniu doslo. ak nieco citis, podla mna je este skoro na to, aby to sposobilo tehotenstvo

layla123321
10. okt 2022

Pre mňa prvé príznaky boli až prvé kopance. A teda zväčšujúce sa brucho a prsia. Inak nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre