Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

janninnka
9. júl 2007

ak máš 28-dňový cyklus, tak by to aj mohlo byť. my sme sexovali na 9 deň po menštr. a ani neviem, kedy som mala ovu (inokedy som si ju poznala podľa hlienu), takže som ani neočakávala, že môžem otehotnieť, ale sme vééééľmi šťastní 😀. a neboj, na príznaky máš ešte čas, ak dobre rátam, tak máš ešte zhruba 2 týždne do menštr., skús na to nemyslieť, aj keď viem, že nie je ľahké nad tým nepremýšľať.

megie
9. júl 2007

my sme to zistili v cca 7-8tt, lebo som mala jednu MS slabulinkú (ale to som ešte netušila, že som tehu, brala som to ako normálnu MS, meškalo mi to 2 dni a s tabletkami mi to chodilo na deň presne...takže..také nečakané..ale už sa moc tešíme. Inak, keby mi to nemeškalo, tak ani nezistím, nebolo mi zle ani nič podobné, akurát citlivé prsia ale podľa toho - kedže som brala tabl. by ma to nenapadlo 🙂

ista
9. júl 2007

Jarus, este je to skoro,podla mna...niektore zeny citia napriklad len unavu..aj ked ja som to tusila az asi tyzden-dva po ovulacii,lebo ma dllllho a strasne boleli prsia a bola som dost unavena (zaspala som na stole v praci). Tiez som mala pocit,akoby som mala byt chora, a take vnutorne chvenie po namahe..ked mi meskali kramy asi dva dni,tak mi zacalo na moje pomery cudne nechutenstvo.potom som spravila test a bolo to (inak som si myslela,ze si to vsetko len namyslam,lebo sa mi nechcelo evrit,ze to mohlo vyjst na prvy krat).

jarus1
9. júl 2007

viem, že je to skoro, ale chcela by som to už vedieť. Je možné urobiť si test napr. po 7 dňoch od počatia?

janninnka
9. júl 2007

ak si ho aj urobíš, myslím, že je ešte skoro, aby ti ukázal //, aj keby si bola, vajíčko, ešte nemusí byť zahniezdené, nízka hladina hcG hormónu. skôr sa prikláňam k názoru, že testy, ktoré by ti mali potvrdiť tehotnosť už 5 dní po počatí, sú len reklamným ťahom - vyhodené peniaze.
viem si predstaviť, aká si nedočkavá 😉 , ja som si test robila o pol piatej ráno - tiež nedočkavosť, nemohla som viac vydržať 😀

jarus1
9. júl 2007

viem, že je to asi skoro, veď preto som si ho ani nekúpila. Obávam sa však, keďže nič necítim, že to tak nie je a že sa teším zbytočne. Keby som mala aspoň istotu, nech je to akokoľvek, nech si zbytočne nerobím nádeje

miriamka
9. júl 2007

Ahojte baby...dnes som 13 den po ovulke,podla BT mam stale teplotu hore.Ak by som bola teoreticky tehotna,myslite,ze testik by mi to uz ukazal?Vam to po kolkych dnoch ukazal?

janninnka
9. júl 2007

hmmm, jarus, nič iné ti neporadím, len na to nemyslieť, skús sa od toho odpútať a zamestnať sa niečim iným. naozaj si viem predstaviť, čo prežívaš 😒 , ale nič iné neostáva, len treba počkať 😖
druhá vec je, že niektoré kočky necítia nič, každá žena má rôzne príznaky tehotenstva. nestrácaj nádej 😉

lenka34
9. júl 2007

Ja som to tušila už týždeň po oplodnení, lebo tááááák strašne ma boleli prsia len keď sme počali syna pred trinástimi rokmi 😉

babulina
9. júl 2007

jarus, ja som skoro presne tak ako ty 22.juna PM, 3-4.7 bola ovu, skusali sme ostosest, tak dufam ze sa dockame //, lekarka mi povedala ze najlepsie je robit si test az 10dni po, tak este chvilocku vydrzim a potom ideme testikovat, drzim palce nech nam to vyjde obom 😉

miriamka
9. júl 2007

Babulina..ja mam 13DPO,BT stale hore...ale bojim sa testikovat aby som nebola sklamana ☹

babulina
9. júl 2007

napodobne, treba len dufat, jednoznacne drzim palce vsetkym co chcu byt tehu 😉

svetluska.p
9. júl 2007

titkovamiriam - v 30tt pises, ze ti zistili tehu??????

iffka2002
9. júl 2007

ja som to zistila v 4.tt, som sa v jedno rano zobudila, posadila a prvy krat v zivote som zazila tak necakanu nevolnost..najprv ma to nenapadlo, ale muz si robil srandu, ze tehotenstvo.. tak som kupila 3 testy- dva uplne lacne a jeden drahy- drahy vysiel negativny a lacne pozitivne..🙂
No a bolo..

geegee
9. júl 2007

Ja som zistila ze som tehotna v 8tt. Vsetci okolo mi to vraveli uz davno, ale ja som tomu neverila vzhladom k problemom s otehotnenim, ktore u mna predpokladali gynekologovia. A v prvom mesiaci som mala aj menzes, takze som na tehotentvo ani nepomyslela 😉

jarus1
9. júl 2007

babulina, ja sa tak tesim, dúfam, že nám to výjde. Ja som mala posldnú 23.6. a manžel bol doma iba 4 a 5.7., tak neviem, inak mi ešte nič nie je, len mi škŕka v bruchu. A tebe je ako? kedy otestujeme?

ista
9. júl 2007

Baby, ja som citala,ze tie tehotenske testy,aspon tie bezne ukazuju bezpecne tehotnost az po 15. dni od pocatia a u mna to tiez tak platilo,aj ked som sa uz nevedela dockat, pocitala som takmer hodiny. Ale tym 5-dnovym testom by som neverila,lebo v takom skorom stadiu este Hcg len stupa a okrem toho je velke riziko mikropotratov,tak naco sa stresovat a vediet o tom,ze to nevyslo. Radsej sa zamestnat niecim zmysluplnym, pripadne si este posledne dni uzivat a podobne {lebo potom sa uz nebude az tak dat} a tie dnicky ubehnu ako voda. Tak nech vam snazilkam to vyjde.

babulina
10. júl 2007

jarus, najprv to zacal pobolievanim prs,trosku sa pridali krize, dost sa mi zhorsila plet za posledny tyzden, a zacina mi byt pomaly ale isto dost spatne od zaludku, najma od necakanych voni, bud si to nahovaram, alebo lezie na mna nejaka choroba, alebo som tehu, snad to posledne 😀
zajtra mam narodeniny tak manzel mi slubil ako narodeninovy darcek tehu test, bud pockam az do terminu mrsky alebo ako sa poznam skusim to uz tuto nedelu, to je tak tych 10dni 😉

alex
10. júl 2007

Babuli, čo to čítam 😨 😉 😵 Dúfam a veľmi ti prajem, nech je to to posledné 🙂

jarus1
10. júl 2007

Babulina, držím palčeky, aby to vyšlo. Mne ešte stále nič nie je. Iba to škrkanie. Nebolí ma nič, už ani kríže. Neviem, neviem, vyzerá to blede. Asi to nebolo dobre vypočítané. Ale z teba sa vážne teším

jarus1
11. júl 2007

Ahojte baby, je to možné, aby som 7 dní od možného počatia necítila žiadnu zmenu??? Odpovedzte prosím aké máte s tým skúsenosti

emjee
11. júl 2007

jarus nielen ze je to mozne, ale je to vysoko pravdepodobne

alex21
11. júl 2007

jarus ja už som v 10tt a stále necítim žiadnu zmenu. 😉

jarus1
11. júl 2007

myslela som si, že by som už mala pociťovať aspoň bolesti pŕs, ale nič, snáď len veľa jem, ale to si možno namýšľam. Neviem, či to vôbec vyšlo, myslela som si, že to mám dobre vypočítané

bihan
11. júl 2007

Jaruš, neblázni.. prvé príznaky tehotenstva sú také máličko výrazné, že sa dajú prisúdiť nachadnutiu, zlému tráveniu alebo akejkoľvek inej odchýlke od normálu...

alex21
11. júl 2007

jarus bihan má pravdu. Nie každá žena musí niečo cítiť. Ja prsia necítim vôbec a ani som ich nikdy necítila pri mrche. Zle mi tiež vôbec neni. Sem tam ale velmi zriedkavo ma zabolí bruško ale vačšinou vtedy ked som predtým cvičila alebo spala na bruchu. Jediné v čom je rozdiel že som hrozne unavená a chodím skôr spat ako obyčajne.

jarus1
11. júl 2007

na test je asi po siedmich dňoch priskoro však?

alex21
11. júl 2007

ja som si ho robila na 19 DPO a mala som istotu že bude spolahlivý. Treba vela trpezlivosti a vyčkať. Tiež som čakala a viem aké to je 😉

jarus1
11. júl 2007

každý tu vraví, ako už týždeň po... zaznamenli rôzne zmeny. Preto si myslím, že to nevyšlo. PM bola 23.6. a skúšali sme 4.a 5.7.

jenis
11. júl 2007

Ja som si robila test hned ked mi meskala menstruacia a vysiel negativny. No a po troch tyzdnoch som si ho robila znova a uz bol pozitivny. Ale nic nenasvedcovalo tomu zeby som bola tehotna, ziadne zvracanie, bolesti, proste nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre