Kedy testovať pri nepravidelnom cykle?

alokinka2821
28. aug 2016

Ahojte mam otazku. Mavam nepravidelny cyklus minuly mesiac som dokonca musela ist aj na vyvolavacku po mesacnom meskani. Inokedy sa to pohybuje od 35 do 40 dni. Dnes je to 37 DC kramy nikdy. Uz som spravila 4 testy a stale negativne. Posledny som tobila pred 3 dnami poobede. Neviem kedy mam ovulaciu takze netusim kedy mohlo dojst k oplodneniu ale chcem sa spytat ci je tu niekto s podobnym problemom. Ak ano ktory den cyklu je dobre testovat pri nepravidelnej menstruacii. Dakujem za rady 😒

sibalka21
28. aug 2016

@alokinka2821 Pokial ma zena nepravidelny cyklus tazko povedat kedy treba testovat.. Ale pokial hovoris ze mavas okolo 40DC tak pockaj este aspon 3-4 dni a testni znovu.... Ale kedze mas nepravidelny cyklus neni iste ze si tehu a kramy mozu prist aj o tyzden... Drzim palce 🙂

alokinka2821
autor
28. aug 2016

Ano viem kramy prist este mozu ale ako sa tak sledujem par priznakov ze som v tom sa najdu aj ked mozno si to uz iba namyslam neviem. Tak mam kupene dalsie 3 testy skusim zajtra rano ak bude zas negativny dalsi skusim o tyzden ak nepridu kramy pojdem doktorovi. Aj ked pichanie v podbrusku mam ale taky divny pocit, unavena som viac nez obvikle a slane sladke striedam ani neviem ako. Ale tak to mozu byt aj kramy tak uvidim.

sibalka21
29. aug 2016

@alokinka2821 ved to ze to su typicke predkramove stavy 🙂 tak pockaj a uvidis 🙂

xixiximyxi
29. aug 2016

@alokinka2821 ja mam ten isty problem. Cyklus mavam 32-38 ... testy som si robila v 38 den potom o 7 dni a zatial vsetko negativne. Mrcha este nedosla. V stredu budu 2 tyzdne co meska vyskusam sa opat otestovat. ... boli ma podbrusko prsia mam citlive.... zle mi nebyva.... na vyvolavackemail som bola vo february. ... vtedy to meskalo cely Januar cca 60 dni a potom po vyvolavacke prisla na 4 den .....

alokinka2821
autor
29. aug 2016

No ja som od nedockavosti dnes rano spravila test a zase negativny je to sice len 37 DC a ako som sa docitala vo forach u niektorych zien je to skoro hlavne u nas co to mame nepravidelne.. dalsie sklamanie ale co uz.. pockam si este ak budu meskat pojdem doktorovi

xixiximyxi
29. aug 2016

@alokinka2821 ja vyskusam v stredu ale tak a spon keby duch vysiel ☺ ak nie tak uz len lekar.... len to ze ja niesom na slovensku a tu sa konecne Dr dostanem nie kedy v septembry

xixiximyxi
30. aug 2016

Tak dnes dosla mrcha .... 😬12 dni I som sa tesila

alokinka2821
autor
31. aug 2016

Ja stale nic rano skusim test...

klaudia_kaja
9. aug 2018

@alokinka2821 ahoj ja som to pri prvom babenu mala takto podobne ... testy negativne no ms nebola nikde.. aj na vyvolke som bola dr povedala bud mrcha pride alebo sa plod utuží mrcha ani plod nič ... až po dalsom tyzdni ked som tam prišla som mala sliznicu maternice vysokú, tak že možnost tehu tam bola ale plod nikde a za tyždeň keď som začala špiniť sa ukázala malá fazuľka a to som bola 6+3 :D :D takže sa nechcel dlho ukazať a z týždňa na týždeň 6+3 a potom pomaličky rástol a rástol :D

babotinky
16. jún 2020

Ahojte, ja mám tento istý problém. Mešká mi MS už 23 dni. Čo nie je veľmi veľa pri mojom skle. Ja soľ si dokázala upraviť cyklus na 33 dni s miernymi odchýlkami. Ak som bola chorá alebo mala veľa stresu. Keď som bola tehotná , čo síce nevyšlo ale tehotenstvo to bolo bodla doktorky tak mi test vyšiel až po tom co mi meškali dosť dlho . Posledné kramy som mala 19.feb ale ducha na teste som mala až 13.Aprila a prvé príznaky boli niekedy 29.3
Čiže šialený cyklus. O babo sme sa vtedy snažili. Testovala som aj pred tým ale boli negatíve .
Take silnejšie príznaky ako bolesť hlavy boli až v apríli. Takze sama neviem. Nakoľko sa snažíme a chceme babo. Už som sa testovala a bol neg. Ale kramy nikde dala som si aj alchemilkovy čaj ten keď príjem tak mi pekne kramy prídu ale bojím sa ho piť viac aby som neublížila babu ak by tam bolo. Nejaké príznaky by sa našli ale sama neviem , bolo mi zle aj má bolela hlava a to niekoľko dni , prsia má bolia ale nie priliz a samozrejme boli má bruško občas. Vo myslite vy baby ?? Kúpila som si test a možno zajtra alebo tak si ho urobím . Skôr má zaujíma názor iných žien . Ďakujem a ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre