Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

janka2463
16. sep 2016

@sibalka21 meškal prisiel mi menzes a až potom som robila testy po menzese ,a neviem teda či je normálne mať na začiatku menštruáciu ,a jedno bábo sme už prisli preto sa pýtam na každú blbosť

sibalka21
16. sep 2016

@janka2463 no az tak normalne to nieje, ale stava sa ... ak mas pozit. testy skoc k lekarovi, vysvetli mu situaciu a nech ti zoberie krv... Mohlo babo aj odist s MS... Drzim palce nech je vsetko ok 🙂

janka2463
16. sep 2016

@sibalka21 ďakujem 🙂

dejna31333
22. sep 2016

Ahojte som 8DPO a test je asi pozitivny 🙂 je to mozne? Ovulka mi bola vyvolana Pregnylom

july_pk
22. sep 2016

@dejna31333 je to možné... 😉 vyskúšaj o dva dni test taky istý a uvidíš či čiarka silnie... Drzim palce

esmara02
22. sep 2016

Baby ked mam za dva dni dostat ms ukaze mi dnes z vecerneho mocu digi test uz nieco?

kalerabik1
22. sep 2016

@esmara02 moze ti ukazat,ja som tiez dnes 2 dni pred ms a 9 dni po ovulacii a dnes mi 2 testy vysli pozitivne-dokonca som testovala nie rano ale poobede.Takze je to mozne😉 ale teda najlepsie je testovat rano,aj ja budem este aj rano testovat,drzim palceky

sibalka21
22. sep 2016

@esmara02 no digi test by som radsej testovala z ranneho mocu, a ked mas este dva dni do MS tak je dost mozne ze bude negativny, kedze citlivost je to 25

emily0412
22. sep 2016

Mne 3 dni pred ms ukazal test dve ciarky a to bol vecer.

maruska1170
29. sep 2016

Ahojte.Ja mam taky problem ze: Pred rokom som si vysadila Hak.Menstruacia bola rozhodena nepravidelna. Od januara tohto roku sa mi upravila s pitim caju Alchemilky ...dostavala som vzdy (aj ked mi meskal 1 alebo 2 dni) cyklus mam 30DC ...ovulaciu som vedela podla hlienu a krcku maternice...ale nezadarilo sa..kazdy mesaic som si kontrolavala krcok, aby som vedela kedy a ako si meni tvar.Vsetko sedelo pocas ovu som mala hore makky otvorenyy pocas neplodnych dni dole zatvoreny a tvrdy ...ale tentoraz to bolo zvlastne...vo februari som mala ms od 9,2 do 14.2 zvycajne mavam ms 7 dni ale vtom mesiacisa mi ms objavila aj v 17,2 ale to bolo lentake slabulinke a trvalo to jeden den...v aprili som mala 9.4 az do 22.4 vtedy som si pomyslela ze som potratila co je celkom mozne, potom ms bola normalna vzdy 9teho dosla a 7 dni trvala...alev auguste som mala ms pozde od 13.8 az do 14,8 a ktomu som mala zapal mandli a brala som ATB...teraz v septembri som nedostala ms prikaldam fotky tehu testov ....testy som robila dokopy 8 od meskania ms co je viac ako dvy tyzdne si myslim....a tu sa zacina to zvlastne.... 9.septembra som mala ruzovy vytok 13.septembra som mala tehu priznaky nevolnosti bolesti hlavy bolesti krizov unava atd lenze to nesedelo s krckom maternice bol hore makky a otvoreny azdo 17.septembra .....17.9 sme mali aj styk na druhy den 18teho bolkrcok hore tvrdy a uzatvoreny pri prvom tehu som mala tiez cervix hore takze som si myslela ze sa zadarilo....tehu priznaky boli ajzmizli a znova sa vratili ...vcera bolitehu priznaky strasne silne v aute som odpadla a bolo mi na vracanie ...myslim ze bud ovulacia bola posunuta a este bolo skoro robit test kedze vsetky boli negativne a sa mi zdalo ze somsi ciarky len namyslala no neviem...spravila som si test pepino ten lacny co sa predavav bille alebov tescu a z lekarne som robila test WOman Secret chcela som Clear Blue digitalny co aj ukazuje tyzdne ale zial nemali ....najprvtest Woman Secret bol negativny a na pepino teste bola slabucka ciarka ...teraz je to naopak vcera som si robila test Woman secret vecer a bola tam slabucka ciarka a kedze vo woman secret boli dve tehu testy tak som si pravila druhy rano a bol negativny a pepino rano takisto prikladam foto aj v negative ciarka nesilnie takze ratam stym ze plod nezije alebo zamlknuty potrat ...ale tehu priznaky su nechapem...pri prvom tehu som mala hcg 5 ...tiez bolo takisto malasom dostat 5,oktobra 2013ale som nedostala a dva tyzdne po ms mi na teste ukazalo jasne dve ciarky aj bolo potvrdene doktorom takze aj vtedy musela byt ovulacia presunuta... na tom testiku naktorom vidno ciarka aj ked slabo som spravila vcera vecer a ostatne dve su dneska rano ...utorok mam ist ku gynde ale neviem ci je nadej alebo nieje : ☹ dakujem za kazdu informaciu ahlavne dakujem za vase skusenosti 🙂

sibalka21
29. sep 2016

@maruska1170 bolo to priserne dlhe a zbytocne dlhe :D ... To ze si mala na jednom teste dve ciarky neznamena ze si bola alebo si tehu... Lebo ja vidim staaasne slabulinku ciarku len na jednom teste.... Kludne to moze byt len falosne pozit. test... Zevraj niektore testy duchuju, uvidis co ti povie lekar

maruska1170
29. sep 2016

@sibalka21 mne to zbytocne nebolo a ani smiesne ....aspon bol prehlad o tom ako to bolo a ako sa to zacalo....robila som vela testov ako sompisala najrpv pepino bol pozitivny a druhy nie teraz ten z lekarne pozitivny a pepino nie ....to aby zacali vsetky testy duchovat ci??

sibalka21
29. sep 2016

@maruska1170 tak mne osobne duchoval pepino test dva dni za sebou, a woman secret zevraj tiez duchuje, bud si mala len take ,,stastie,, na testy alebo pockaj par dni a sprav test znovu alebo vyckaj ku gyn

maruska1170
29. sep 2016

no uz len pockam utorok mam ist a ja som snou predchvilou volala a povedala ze je mozne ze mam malo hcg a ze uz mala pripad taky sostastnym koncom no uvidime ako bude tentoraz

mimibambulka
6. okt 2016

Takže aj ja som to tak mala ciarka predtým skoro žiadna a o týždeň takto už je to 6tt ☺☺☺☺

sarah16
7. okt 2016

@sladkasue ahoj

sarah16
7. okt 2016

Ahojte baby poradite mi prosim s priatelom som mala pohlavny styk dva dni po ms urobil sa do mna dva dni za sebou no antiku som v zivote nebrala, test som si robila o dva tyzdne neskor a vysiel negativny ale bol to ten lacnejsi papierikovy test ale boli dva ani jeden nevysiel pozitivny. Potom sa zase urobil do mna az o 8 dni neskor zase dva dni za sebou a test stale negativny moze to byt aj tym ze kupujem tie lacne testy ??? Ako mne sa zda ze som viacej unavena aj prsia mam take vacsie a sem tam mi pride tak nevolno ale nevraciam mozem byt tehotna ???? Ms mam este len dostat teraz 17teho.

sibalka21
7. okt 2016

@sarah16 je jedno aky lacny test si kupis, vysledok nezmenis... pockaj na MS a urob si test ak nepride... vies vobec kedy mas ovulaciu? lebo ked ju netrafite zbytocne sa budes testovat

lucka8787
7. okt 2016

Ja dnes 25dc cyklu ze si spravim len tak....a tam dve kolajnice 🙂 kedze tomu stale nemozem uverit robila som si aj druhy aj treti a aj tie boli pozitivne 🙂

sarah16
7. okt 2016

@sibalka21 pockam do ms ak nepride tak si urobim potom. Ano viem.

sarah16
8. okt 2016

@sarah16 a ty uz mas dietatko ?

sarah16
11. okt 2016

@sibalka21 no my sme to trafili praveze ked som mala ovulaciu sme mali styk no odvtedy ubehlo 8 dni

sibalka21
11. okt 2016

@sarah16 ak od sexu ubehlo len 8 dni nemozes mat priznaky tehotensva

sarah16
11. okt 2016

No ved to nie to mi je jasne. 🙂

sibalka21
11. okt 2016

@sarah16 tak potom nejak asi nechapem tvoj prispevok :D

kalerabik1
11. okt 2016

Zena moze mat priznaky tehu 8 dni po ovulacii,ja som toho jasnym prikladom,teraz cakame druhe a pri oboch som 8.den po ovulacii mala nevolnosti a aj som robila test a vysli 2ciarky. A urcite viem ze to bolo 8.den lebo poctivo som si merala bazalu teplotu.

sibalka21
11. okt 2016

@kalerabik1 tak to patris k tym stastnejsim, je velmi malinko zien ktore to takto skoro zistia, gratulujem 🙂

sarah16
11. okt 2016

@kalerabik1 no frajer sa uz 5x do mna urobil a ja meberiem antiku ani a teraz na posledy co sme mali styk tak to bolo 1.10,3,6 a plodni den som mala 1ho a ovulaciu 3ho a uz preslo 8dni a mne test vysiel negativny

kalerabik1
11. okt 2016

Ja som mavala lutealnu fazu (cas od ovulacie do menstruacie) len 10 dni. Cize to ze som tehu som zistila 8 dni po ovulacii cize 2 dni pred tym ako som mala dostat menstruaciu.

@sarah16 A kedy mas dostat menstruaciu ?

sarah16
11. okt 2016

@kalerabik1 teraz 17teho mám dostať ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre