Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

radicova12345
26. máj 2022

@simbatko alebo si kúpim digitálny test

radicova12345
27. máj 2022

@radicova12345 ahoj prikladám foto

monika12323
12. aug 2022

Ahojte ,co hovorite na tento test ? Dakujem

marrriana542
12. aug 2022

@monika12323 negatívny

karolina0303
13. aug 2022

@monika12323 myslím že pozitívny, skus ešte jeden 🙂

lenkak89
27. okt 2022

S priatelom sa snazime o dieta od februara tohto roka. Nedari sa nam. Skoro rok som sa liecila na ureaplazmu..Teraz mi konecne vysli negativne vysledky, a mam pocit, ze som este mala plodne dni, takze sme s priatelom po dvoch mesiacoch abstinencie, na to vhupli. Zas asi tyzden pred menzesom som dostala hnedy vytok, ktory trva dodnes a bolesti brucha ako pri menzese. Taketo priznaky som mavala od polovice cyklu vtedy, ked som sa liecila na ureaplazmu. No teraz som vraj zdrava, tak z coho to moze byt? Tajne som dufala, ze to moze byt z tehotenstva, ale o tom pochybujem.....

karolina0303
31. okt 2022

Tak baby z mojich duchov na teste sa nám 23.10. Narodil synček 😊 všetkým držím palce my sme už do bojovali 🙏

bozena00
25. mar 2023

@mariaizabell a boli ste potom tehotná

erika690
11. máj 2023

Ahojte kočky..chcem sa len spýtať či nemá niekto podobnú skúsenosť..Ovu som mala na 22 deň potvrdenú gynekologom aj prasknuty folikul (pred ovu sme sa snažili), dal mi hneď progestanelle. Brala som ho 8 dni a vysadila lebo sa mi točila hlava z neho. Teraz som 14 dni po ovu a test negatívny, bolia ma prsia sem tam ma pobolieva v podbrušku. Môže byť že mi ešte neukazuje tehotenstvo alebo niečo iné? ďakujem

esmee3
11. máj 2023

@erika690 podľa mna je 14dni veľa. Ja som po potvrdenej ovu tiež robila na 10.deň test biely, ale 13dpo už bol duch, ktorý každý druhý deň silnel. Tie príznaky môžu byt aj z progesteronu :/

zuzka270zuzka2020
5. jún 2023

@lubi71 ako to dopadlo? Ja mam teraz ten istý problem

dyda12
21. jan 2024

9 dni po ovulácii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre