Kedy vám ukázal Clearblue pozitivitu?

1. mar 2023

Baby kedy vám ukázal digi test pozitivitu? A ukázal vám aj počas dňa? Viem že ráno je najlepšie testovať ale ja mám silnejšiu čiarku poobede ako ráno. Chcem skúsiť aj digi aby som mala istotu ale keďže sú drahé nerada by som ho len tak minula tak by ma potešili vaše skúsenosti. Ďakujem vam

zojanka
1. mar 2023

Najlepšie ráno, ale ak ti už aj iné testy ukazujú čiarky poobede tak je jedno kedy si ho spravíš.

autor
1. mar 2023

@zojanka bože prosim nech to dobre dopadne 🙏🏽

zojanka
1. mar 2023

Držím palce 🍀

juliavolna
2. mar 2023

Krásne , aky si dc ?

autor
2. mar 2023

@juliavolna 32… ale bola som dnes u gyn, keďže som mala ureaplazmu a mala som teraz bolesti, pre istotu som išla. Som 4+3 takže jasne že nič vidno nebude, ale mala som 6mm sliznicu… strašne sa bojím. Brali mi krv kvôli hcg, zajtra mi majú volať ak budú zle výsledky.

juliavolna
2. mar 2023

Menzes mávaš pravidelne ?otehotnela si prirodzene či si mala nejaké tbl ?

autor
2. mar 2023

@juliavolna áno. Prirodzene, na druhý pokus, bez liekov.

autor
2. mar 2023

@juliavolna volala mi práve dr, že hcg negatívne. Nechápem. Keby mal niekto skúsenosti s tým že digitálny bol pozitívny a krv negatívna, budem rada…

naty_10
6. mar 2023

Ahoj,ja som to tak mala.. digitálny mi ukázal “ + 1-2 “ a tehotná som nakoniec nebola.. 2 mesiace po sebe !! Odvtedy ich nekupujem,zbytočne drahé a neverím im 🤷‍♀️

juliavolna
6. mar 2023

@naty_10 ja takto - tebe vyšli aj druhé pozitívne ?

autor
6. mar 2023

@juliavolna mne v podstate tak isto ako tebe. O dva dni som robila clearblue a ukázal +1-2 a na druhý deň krv negatívna aj clearblue už negatívny.

autor
6. mar 2023

@naty_10 ani ja ich už nekúpim. Testy som schovala úplne, nechcem ich mať na očiach a už budem testovať len ak mi menzes bude dlho meškať. Nie pár dni. 🤦🏽‍♀️

autor
6. mar 2023

@juliavolna ale držím palce!!🍀❤️

juliavolna
6. mar 2023

Ja mám krv Ok tak dúfajme
👏👏👏

autor
6. mar 2023

@juliavolna gratulujem ❤️

naty_10
7. mar 2023

@juliavolna mne tiež slabo ukázal tycinkovy test

eveline88
26. mar 2023

Ukazal ti spravne, mala si biochemicke tehu...odide to z menzesom. To sa stava...

autor
26. mar 2023

@eveline88 áno, tomu rozumiem, len nechápem prečo v jeden deň podvečer je pozitívny CB a na druhý deň ráno krv negatívna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre