Kedy vám začala bolesť podbruška v tehotenstve?

26. sep 2021

Prešli 2 tyzdne co sa priateľ do mna spravil, a boli ma podbrusko a aj prsia a rano mam zavraty... test este nechcem skúšať nakolko odporúčajú az 1 den meskajucej MS .. Ked ste otehotneli zacali vas boliet prsia tak ako pri pms ?? A kedy vam zacala bolest podbruska v tehotenste ?

magaret7
26. sep 2021

Nesleduj sa hlavne.. Za 2tyzdne nemôžeš mat príznaky.. Alebo nemáš ani 15 rôčkov a nudný večer?

autor
26. sep 2021

@magaret7 nie nemám nudny večer ani 15 rokov;) vela zien malo 2 tyzdne po styku priznaky ;)

magaret7
26. sep 2021

Nastuduj si veci ohľadom otehotnenia, ako to vlastne prebieha...

domka222
27. sep 2021

Však keď máš ráno závraty, tak si sprav test. Či tu čakáš, že ťa ženy budú utešovať, že áno určite si tehotná, aj ja som to tak mala a podobne?

zaza_123
27. sep 2021

4 dni pred ms .... kedy mi už ukazovali testy slabú druhu čiarku

tht
27. sep 2021

Ahoj, ja som si spravila test presne na 14. Deň od oplodnenia práve z dôvodu, že som mala veľmi citlivé prsia, boli už aj troska opuchnuté a na teste boli už jasne viditeľne 2 čiarky, tak isto som mala take zvláštne pichanie v podbrušku/pri vaječníkoch.. takze je to možné🙂

tht
27. sep 2021

@magaret7 tak ty si riadne pripečená

mimi16
27. sep 2021

Autorka: Bolesti v podbrušku začali 3DPO! Takže je to úplne normálne a blbé reči si nevšímaj.

magaret7
27. sep 2021

@tht cudujem sa ze si si nerobila test hned po styku pani nepripecena 😁

mikasz
27. sep 2021

Priznaky prichadzaju ked zacne stupat hcg, takze si sprav test a budes vediet...

patusikk
28. sep 2021

Daktore ženy sú tu fakt p****....Nevšimaj si ich priblble poznámky...Ja napríklad pri pms vôbec nemávam bolesti prs iba málinko, občas. Ale pri tehotenstve som mala neskutočne citlivé bradavky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre