Koľko dní po styku si mám robiť tehotenský test?

8kika20
15. okt 2014

Ahojte chcem sa spýtať koľko dní po styku ste si robili test a vyšiel vám pravdivo? S priateľom nám to trocha ušlo a som nedockava. Často som začala chodiť na malú a ráno mi býva zle od žalúdka ale nevraciam. Ďakujem vám za všetky rady. 🙂

sabina1975
15. okt 2014

@8kika20 Skorsie ako v den ocakavanej MS sa neoplati testovat ale idealne je az ked meska aspon tyzden

meluela
15. okt 2014

vydrz, nech nemusis smutne pozerat na dve ciarky na teste pri zacinajucej menstruacii ...

hviezdicka111
15. okt 2014

@8kika20 pozri, mne ukazalo // prvykrat az 40dc..a to som mala zhruba 28dnove cykly...takze urcite pred vynechanim ms sa ti neoplati testovat...zbytocne vyhadzes peniazky do testov a nemaju vlastne ziadnu info..kludne moze vyjst pozitivny a dostanes ms, alebo naopak, vyjde negativny a tehotna budes 🙂 takze klud, mysli na nieco ine a testuj neskor 🙂

erika131722
15. okt 2014

Po styku s priatelom som si robila test kazdy den ( taka som bola nedockava ), az na 8 den mi ukazaly dve palicky 🙂 ... Drzim palce 🙂

monika123654
16. okt 2014

ja som bola tiez nedockava a robila som si test na 8DPO sice sa my ukazala slaba druha ciarka ale az po hodine.ndes ma 10DPO skusila som zase a test nekuzal nic .tak teraz fakt neviem co si mama o tom mysliet.tak pockam a o dva dni vyskusam znova 🙂 🙂

denisa87
21. okt 2014

@monika123654 ahoj,a skusila si,co ukazal?

monika123654
21. okt 2014

@denisa87 ahoj skusila som a vysiel negativny ☹ no dva dni pred mrchou som zacala spinit ale len nejaku pol hodinku a to len trochu cistej krvi.dnes ale cakam mrchu a zacinam zase spinit neviem ci sa my uz pusta ale co,lebo u mna je zvykom ze mam v prvy den hned silnu mrchu,tak uvidime.len my nejde do hlavy to krvacanie pred mrchou.meram si aj bazalnu a maj ju dost vysoku drzi sa na 36,8 -37.dnes rano bola 36,9.tak ja uz som s toho jelen ☹ ale skusim este urobit testik ked sa my mrcha nespusti tak ako by mala a uvidime .

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

jajurka
22. okt 2014

@adelie538 mohlo by byt... na 6.-7. den od oplodnenia, ak si mala vtedy aj ovulaciu...

adelie538
22. okt 2014

@jajurka cize k uhniezovaniu dochadza 6-7 den? 🙂

jajurka
22. okt 2014

@monika123654 ak si merias BT, tak ak je zvysena 17 dni a viac, tak si sprav test - to je 99% pravdepodobnost, ze si tehu 😉

jajurka
22. okt 2014

@adelie538 6.-7. den od oplodnenia.. to ale moze byt kludne aj o 5 dni od styku.. podla toho, kedy mas ovu, a aka je zivotnost spermii ( je to individualne)

leishmania
22. okt 2014

Ja by som netestovala skor ako 9-10 dni od ovulacie je to zbytocne

adelie538
22. okt 2014

@jajurka aha chápem. ja som mala pravdepodobne ovu práve tie dni, i keď to neviem na sto percent.

monika123654
23. okt 2014

@jajurka ano meriam si bazalnu a mam je stale zvyswnu pohbuje sa my od 36,8-37 a takto to trva uz od ovulacie cize tak 16dni

jajurka
23. okt 2014

@monika123654 no tak este pockaj tak 2 dni a sprav si test. ja som mala na 17. alebo 18. den zvysenej BT uz 2 ciarky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre