Koľko som tehotná? Poraďte prosím

bibiankaka
17. nov 2018

Ahojte dievčatá ... som úplne stratená zmetená a stále tomu nemôžem uveriť ... 😍😍😍😍 toto sú moje dnešné večerné testy (nie veľmi koncentrovaný moč). Posledný menzes som mala 27.10 (cize dnes by som bola asi 3+0tt) alebo predtým 30.09 ( cize by som mala byt 6+6tt - ak to dobre rátam). Menzes medzi nimi som mala trošičku slabší, ale normálny "plnohodnotný" alebo ako to nazvať. Čo myslíte? V ktorom týždni môžrm byť? Mne to nevychádza ani tak ani tak 🙂

bibiankaka
autor
17. nov 2018

@bibiankaka ešte podotknem že ovuláciu v tom cykle od 30.09. Som mala klasicky 13-14den, bola som na folikulometrii takze posunuta nebola.

bcrow1307
17. nov 2018

@bibiankaka najlepšie ti to povie lekár na ultrazvuku cca v 10 týždni, takže sa v pondelok pekne objednaj, a pre istotu nasaď kyselinu listovú. A inak gratulujem 😉🙂

whatever1
17. nov 2018

@bibiankaka Na 19ty den cyklu mas teda riadne kolajnice😃.To budu minimalne trojicky😆😅. Ked som mala asi den meskania tak mi digi test ukazoval 1-2tt . A to som mala ovulaciu o par dni skor. Priklanala by som sa viac tomu ze si otehotnela minuly mesiac. Inak gratulujem😁

stevvvka
18. nov 2018

Ovulaciu si mala potvrdenu na folikulometrii, vtedy sa zadarilo a 27.10.bolo pravdepodobne uhniezdovanie. Takza patris k tym stastnym, ci mavaju manzes aj v tehu asi 🙂 gratulujem

5majka
18. nov 2018

Ja som mala menzes v tehotenstve 2x

bibiankaka
autor
19. nov 2018

@whatever1
@stevvvka
@5majka
@bcrow1307 taaaaak drobec zodpovedá 7tt 😊😊😊😊 uz bilo srdieckooo.

whatever1
19. nov 2018

@bibiankaka jeeejo😆❤️Gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre