Krvácanie a ružový výtok

gaborovagaborova
17. feb 2023

Dobrý večer. Chcem sa spýtať, 3.2. som mala menštruáciu a 14.2. a 16.2. som mala na nohavičkách krv a potom som mala na toaletnom papieri ružový výtok, môžem sa spýtať čo to môže byť? Môžem byť tehotná? Kúpila som si test a zajtra ráno si ho chcem spraviť, a sa len chcem spýtať mala z vás dakto taky problém? Som v Holandsku a nemôžem sa tu dostať k lekárovi. Za každú odpoveď budem vďačná vopred ďakujem 🙏🙂🙂

stellarstar
17. feb 2023

@gaborovagaborova sprav test a uvidíš

ailiba
17. feb 2023

@gaborovagaborova ak si 3.2.mala ms, tak 14.2. Az 16.2.bola skor ovulacia. Takze podla mna to bolo ovulacne krvacanie. Ved to je len 11 dni.

domka222
17. feb 2023

@gaborovagaborova tiež si myslím, že ovulácia

silvinka1p
17. feb 2023

@gaborovagaborova vies čo? Možno aj áno! 🫶🏻 ja som bola pred 3 týždňami u dr že som dostala ms ale len tri dni, skôr take spinenie to bolo. ( som po pôrode )
A opäť som bola dnes a povedala mi že som v 5tt. 😁 a pravdepodobne to tá moja ms bola uhniezdenie…

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@silvinka1p tiež som mala tento mesiac len 3 dní, ale len tak slabo a žiadne bolesti som nemala jak pri predchádzajúcej menštruácii. V robote som bola 14.2. išla som na wc a na nohavičkách som mala krv potom ďalší deň ryžový výtok, a potom 16.2. zas krv. No neviem čo to môže byť. Ale kúpila som si dnes tehotenský test a ráno si ho skúsim spraviť. 🙂

silvinka1p
17. feb 2023

@gaborovagaborova drzim prstyyyy 🫶🏻 aj chcete babo?

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@silvinka1p ďakujem🫶 áno chceme, už dosť dlho sa snažíme o bábätko 💕

ailiba
17. feb 2023

@gaborovagaborova prepac, ale mozno som to nepochopila. Ms si mala 3.2. A potom 14.2., ale len slabu? To mavas 11 dnovy cyklus? Ci som to zle pochopila?

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@ailiba nie 14.2. som mala už na nohavičkách krv ako keby som (krvacala) .. a potom 15.2. ruzovy výtok a 16.2. zas som mala krv na nohavičkách. Menzes som mala 3.2.

bibuska2
17. feb 2023

Baby a tiež som na plodné dni mala krvácanie od 7.2.do 12.2.malo to byť plodné dni a bolo to krvácanie

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@bibuska2 začali ma bolieť aj zuby a potom to prestalo, potom to krvácanie, ružový výtok no neviem co to môže byť. A pichanie ľavej strany. 🤷‍♀️

bibuska2
17. feb 2023

@gaborovagaborova ahoj skúsila si tehu test

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@bibuska2 dnes som si kúpila, ráno si ho spravím

bibuska2
17. feb 2023

@gaborovagaborova máš tam jeden testik alebo dva?

gaborovagaborova
autor
17. feb 2023

@bibuska2 jeden iba

bibuska2
17. feb 2023

@gaborovagaborova zajtra si ho urob a supni sem foto

bibuska2
18. feb 2023

@gaborovagaborova ahoj skúsila si tehu test

gaborovagaborova
autor
12. mar 2023

@bibuska2 ano, negatívny bol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre