Krvný tehotensky test doma a obyčajný test

18. apr 2023

Ahojte
Volala som s gynekológom, menštruácia mi mešká, snažíme sa o bábo ale testy mám negat., mám silné bolesti.
Povedal, že si mám spraviť krvný test doma alebo prísť na odber. Na odber som prísť nevedela tak som si spravila krvný test doma a obyčajný test s močom.
Obyčajný test negat. ani náznak čiarky a krvný 2 čiarky.
Ktorému by ste verili?
Snažím sa dovolať späť k dr. a spýtať sa i jeho, že teda čo, no nezdvíha. Tak zatiaľ som sa prišla poradiť sem🙂

esmeronka
18. apr 2023

Maš foto toho krvneho? Lebo niekedy zvykne nasať viac krvi ako treba a "premočiť" sa podobne ako klasicky do moču

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. apr 2023
evka64
18. apr 2023

Ja som mala tiez na krvnom 2 ciarky a tehotna som nebola.

esmeronka
18. apr 2023

Kolko ti meška ms? Mne takato ciarka na krvnom tyžden pred ms vyšla...najlepšie keby si daš klasicky zobrať krv ako samoplatca a máš istotu okolo 10 eur to stoji a vieš naisto na čom si

sarita510
18. apr 2023

Ak by ti meskala menstruacia ukazal by ti tehu aj obyc test,predpokladam ze ti nemeska a hladas utechu ze ano si tehotna ,bolesti mas z ovulacie ,pms ....

autor
18. apr 2023

@sarita510 jasne akurát mi skončili🙈
Preboha ženy odkiaľ máte vy takéto to nechápem.
Keď píšem, že mi menštruácia mešká a volala som s Lekárom tak asi mi menštruácia mešká 🙈

sarita510
18. apr 2023

Moja chyba ospravedlnujwm sa,na obhajobu 99,999 % prispevkov s testom odfotenym je o tom ze ani menstruacia nemeska,ale ak ti meska uz by ti to ukazal aj obyc test,bolia ta prsia cele tak zboku ako keby ...?

katariiinkaa
11. aug 2023

Autorka ako si prosím vtedy dopadla? Riešim niečo podobné..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre