Kto mi upraví tento testík do negatívu?

4katarinakralova5
15. okt 2013

dobrý večer milé mamičky,bola by niektora z vás taká ochotná a dala mi tento testík do negatívu,bo mne sa zdá že tam niečo vidím,no vééľmi slabučko. ďakujem moc...dúfam že mi tu fotku načíta...

awalancha3
16. okt 2013

no, pravdepodobne nic z toho nebude.... a kupuj uz urcite len mamatest, taky womansecret je strasne necitlivy a pepino robi rad duchov.........
@majka_3 ...tie tvoje testy, to nie je duch, to su regulerne druhe ciarocky, sice slabilinke, ale evidentne ciarocky.....o duchu sa zvykne hovorit ked je ciarocka taka slabunka, ze ju vidno az ked sa maximalne sustredis a ked odvratis zrak a znovu pozries, tak zase zmizne a znovu ju musis zrakom vydolovať.... 😉

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

majka_3 ty mi teda davas pozitivnu energiu 🙂 🙂 🙂 mam posledny testik,tak si ho necham ak nepride zajtra alebo pozajtra mrska tak testujem a dam vediet 🙂

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

mam posledny testik,tak uvidim ci ho pouzijem zajtra alebo az pozajtra? ale dam vediet

majka_3
17. okt 2013

@awalancha3 nemyslela som to do slovne duch len som jej chcela ukazat ze mne ako visiel po jednodnovom meskani...a pred meskanim som testovala a nic..len / tak som to myslela 😉
a inak ked ten prvy som robila nebolo ho dobre vidiet...tocila som snim a jedine v tedy a az ked uschol vyzeral tak ako vyzera 🙂

@4katarinakralova5 tak to ma byt 😉 nikdy sa nevzdavat 😉 hore hlavu a dnes cik na test.. 🙂 budem cakat 🙂

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

majka_3 toto je dnesny...

magimary
17. okt 2013

@4katarinakralova5 to je on v kontrastnom reverse:

majka_3
17. okt 2013

@4katarinakralova5 ja si nemozem pomoct ale ja tam stale vidim toho ducha 🙂

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

@ majka_3 uz treba len cakat a cakat :-/ hadam ma neodvezu s tej neistoty 😀

majka_3
17. okt 2013

@4katarinakralova5 ale co by kam by ta viezli 😉 kto caka sa docka..a ak by to nevyslo teraz tak nabudece 😉
ked mi budes pisat tak pod mojim prispevkom je odpovedat klikni nato aby ma tam oznacilo lebo mi neukazuje ze mi pises 😉 dakujem

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

@majka_3 vsak uvidime...ale na mrchu sa necitim 😀

majka_3
17. okt 2013

@4katarinakralova5 ty tam vidis nieco? ked to zachne ako to vyzera? potom odfot este raz 😉

veronicka1901
17. okt 2013

Ja tam tiez vidim slabulinku druhu ciarocku, ale pockala by som este par dni a skusila znova. Veeelmi drzim palce.

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

@majka_3 mini slabunku ciarku,a ok dam aj zaschnuty 😉
@veronicka1901 uz budem musiet len cakat,uz nemam doma test 😀

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

@majka_3 tak tu je v suchom stave 😉

a2303
17. okt 2013

Ja tam vidím ducha.... 🙂

majka_3
17. okt 2013

@4katarinakralova5 aj ja vidim ducha 🙂 je taaam 🙂

4katarinakralova5
autor
17. okt 2013

@majka_3 zajtra pojdem ku tete tak si cestou kupim nejaky lepsi testik

4katarinakralova5
autor
18. okt 2013

@majka_3 tak toto je dnesny,vidim viac ako na tych prvych testoch...

4katarinakralova5
autor
18. okt 2013

este raz poprosim nejaku dobru dusicku aby mi to hodila do negativu,mooc dakujem

magimary
18. okt 2013

@4katarinakralova5 tak na tomto už konečne vidím niečo aj ja 😉

4katarinakralova5
autor
18. okt 2013

@magimary teraz ako zaschol tak je vidno pekne🙂

magimary
18. okt 2013

@4katarinakralova5 blahoželám! 😉
ktorý deň cyklu /alebo po ovu/ si?

4katarinakralova5
autor
18. okt 2013

@magimary praveze som dost milo prekvapena,lebo naplno sme isli len 18.9. a to 21-24.9. som mala slaby menzes a teraz ze // 🙂 dnes mi 2-hy den meska,uvidime co nato povie vecer manzelicek 😀

magimary
18. okt 2013

@4katarinakralova5 a bol to ozaj slabý menzes? nebolo to nejaké ovulačné špinenie?

4katarinakralova5
autor
18. okt 2013

@magimary mne to prislo ako menzes..

magimary
18. okt 2013

@4katarinakralova5 hm, zaujímavé 🙂

simis105
18. okt 2013

ahojte babenky, prosim vas, co hovorite na toto???? rano som si robila a hned som ho hodila do kosa ale nedalo mi to tak som to este poriadne preskumala a neviem ale zda sa mi ze tam nieco je! 😉 mozno 😒

sharlotta
18. okt 2013

@simis105 ja vidim ducha

simis105
18. okt 2013

@sharlotta
myslis to vazne??? 😀 neuveritelne si ma potesila, siche mrcha by mala prist az v nedelu takze mozno preto je to take slabe ale juuuj potesila si ma!!! dakujem (takze niesom psychopat 😀 )

sharlotta
18. okt 2013

@simis105 tak testni az v nedelu znova, drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre