Kto mi upraví tento testík do negatívu?

4katarinakralova5
15. okt 2013

dobrý večer milé mamičky,bola by niektora z vás taká ochotná a dala mi tento testík do negatívu,bo mne sa zdá že tam niečo vidím,no vééľmi slabučko. ďakujem moc...dúfam že mi tu fotku načíta...

simis105
18. okt 2013

@sharlotta
dakujem dakujem, dufam ze to vide, snazime sa uz 6 rokov a asi testnem v pondelok rano.
Este raz dik!!!

simis105
18. okt 2013

@magimary
ahoj magimary, chcela by som ta pekne poprosit, neupravila by si aj moju fotecku? a daj aj vediet ci tam aj ty nieco vidis... ak mas cas bola by som ti moc moc vdacna 🙂

magimary
18. okt 2013

@simis105 tiež sa mi tam niečo marí 🙂
najmä keď si tú fotku rozklikneš a dáš zväčšiť lupou 😉

simis105
18. okt 2013

@magimary
si strašne zlatá!!!! ďakujem!!! neviem či sa na to už dlho pozerám a krížia sa mi oči ale ja tam asi nič nevidím,
naozaj tam niečo je????

magimary
18. okt 2013

@simis105 skúsila som ešte výraznejšiu:

magimary
18. okt 2013

@simis105 skús rozkliknúť a zväčšiť túto druhú, ja tam niečo tak vidím 🙂

simis105
18. okt 2013

@magimary
na 100% to tam vidíš? asi behnem k očnému 🙂 ale tak budem ti veriť 😀 bolo by to super, dnes ma manžel narodky
bol by to celkom fajn darcek 😉

magimary
18. okt 2013

@simis105 skúsila som ho ešte označiť
ale je to fakt ešte len Duch s veľkým D

simis105
19. okt 2013

@magimary
😀 😀 😀 si super! takže v pondelok rano by to snad už moholo byť silnejšie!
Noc pred tym ako som si robila tento test sa mi o tom stale snivalo že mi vychádza stále pozitívny!
No a ked si predstavim ze rano som ho hodila do kosa ze zasa nic..... este ze manzel nevyniesol odpradky 😉
Nech panbozko da aby to vyslo!!!!

4katarinakralova5
autor
19. okt 2013

@magimary
@majka_3 tak dnes pred obedom nemile prekvapenie-spustil sa mi menzes :-/ . myslite ze mam skocit ku gynekologovi?

majka_3
20. okt 2013

@4katarinakralova5
to mi je luto.
myslim ze nemusis ist ku gyn.

hore hlavu..nevyslo to teraz vide to potom... 😉
nevzdavaj sa... drzim palce...

4katarinakralova5
autor
20. okt 2013

@majka_3 asi neni sanca zeby sa aj tak udrzalo,co? :-/ jaaj...a to som rano ukazala muzikovi testik a ako odisiel do roboty,tak bum..

majka_3
20. okt 2013

@4katarinakralova5 nesmut... 😉 proste to tak malo byt a ak to tak nema byt tak po menzese alebo ak ho mas iny..slabsi je sanca....nechcem ti davat nadeje...ale vvzdy tam ta sanca je aj ked si uz osobne myslim ze ked si dostala tak nie....
ale takto to malo byt...

simis105
21. okt 2013

@magimary
tak dnes som si robila ten test zasa, moc som ho nepreskumala ale teda urcite nemol silnejsi ako ten pred tym.....
Asi uz nieje sanca ze som tehotna, vsak?! Normalne sa henvam sama na seba!!! dnes mam 29 DC. Co myslis?

simis105
21. okt 2013

@4katarinakralova5
Ahoj, to mi je luto!!! Presne viem ako sa citis! Ja som sice mrchu este nedostala ale si myslim ze uz to dlho nepotrva a
pride.... ☹ nabudce ti to uz urcite vyde 😉

magimary
21. okt 2013

@4katarinakralova5 myslím, že netreba ale treba brať nový cyklus ako novú výzvu a novú šancu
@simis105
no, keď nie je tmavší, tak je zrejme malá pravdepodobnosť, kedy máš dostať M?, akú máš BT? 😕

simis105
21. okt 2013

@magimary
Menzes som mala dostať včera a bazalku som dnes rano mala 37,1 takze neviem

magimary
21. okt 2013

@simis105 tak to vyzerá dosť dobre 😕 ,
akým testom si testovala? akú mal citlivosť? 😕

simis105
21. okt 2013

@magimary
tak to teda neviem, vobec som to neriesila! skratka som cakala ci tam bude viac vidiet alebo nie! Ked pridem z prace tak zistim, a aj fotku ti poslem. Mozem? 🙂
Myslis ze ta BT vyzera dobre? lebo mi zacala klesat... dnes 37,1 včera 37,2 predvčerom 37,3 a predpredvčerom som mala vrchol 37,4. takze dnes uz mam pokles o 0,3 stupna ☹

simis105
21. okt 2013

@magimary
teda meriam si ju prvy krat tak si myslim ze to nieje asi dobre, ci?!

magimary
21. okt 2013

@simis105 nie, nie, teplota je ešte stále v pohode 😉
ona len nesmie klesnúť na predovulačné hodnoty (resp. môže, ale nie viac dní za sebou), inak všetko nad hranicou poovulačných teplôt je OK 😉
no, mrkni ten testík, či si nerobila 25kový (to je nízka citlivosť), treba kúpiť 10tkový (napr. Pepino-majú aj v Tescu napr.), ten je oveľa citlivejší, alebo Mamatest 😉

simis105
21. okt 2013

@magimary
co by som ja bez teba robila? 😀 hned ako pridem domov sa prihlasim a dam ti vediet, 16:30 som tu ako na koni 🙂 .
ja si tento mesiac meriam prvy krat a aj to od polovice cize od ovulacie. takze najnizsia teplota co som zaznamenala je
16DC a bola 36,7

magimary
21. okt 2013

@simis105 OKi, takže môžeš tak rátať, že to je cca hranica tvojich predovulačných teplôt, pod ňu by nemala poovulačná teplota klesnúť na viac dní (ak klesne jednorazovo, môže to byť uhniezdenie -volá sa to implantačný pokles) 😉

simis105
21. okt 2013

@magimary
tak som to teda skotrolovala, ten test a zasa sa mi tam nieco mari, ved posud sama...

simis105
21. okt 2013
magimary
21. okt 2013

@simis105 na tom prvom vidím lepšie ducha 😉
ale nepozerala si na obal testu, či je to 10ka alebo 25ka?
aha, pozerám, že testík bol 10ka.
tu sú reverzy:

simis105
21. okt 2013

@magimary
tak mi teraz uprimne povedz co na to hovoris???????????? lebo ja neviem, fakt! preco je to take slabe teda????
ja som myslela ze pri uhniezdovani BT stupat 😒

magimary
21. okt 2013

@simis105 neviem, ono je to tak 50:50,
-na jednej strane-by už test mal byť silnejší
-na druhej strane-ani testy nie sú všemocné, najideálnejší pohľad na vec dá najmä krv 😕

čo sa týka uhniezďovania, tak bezprostredne v tom momente uhniezdenia sa u niekoho (vôbec nie u všetkých!) vyskytne jednodenný pokles BT (výrazný), po ktorom nasleduje zase prudké vstúpnutie a potom by sa tá vyššia teplota už mala držať v poovulačných hodnotách /ale tiež to nemusí byť u všetkých, ja ti sem napr. dám fotku môjho víťazného grafu a ten rozhodne nevyzeral ako tehotenský a predsa bol 😉, ale dávam ho sem, aby si videla ten pokles a následné vstúpnutie, s tým že tie ďalšie poklesy tam už nemali čo robiť, ale boli tam 😅 , ľudské telo je niekedy nevyspytateľné 😉 /

simis105
21. okt 2013

@magimary
tak to mas pravdu!!! Velmi ti dakujem! moc si mi pomohla!!! tak uvidime co zajtra povie doktorko (povedal mi ze mi da odpoved ano/nie takze uz nebudem potom spekulovat) a uvidime. Troska sa bojim ci do rana nepride mrcha ale
ak ma prist nech pride ak nie tak uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre