Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý deň menštruačného cyklu ste mali pozitívny test?

annamamka
24. feb 2015

Ovuláciu som mala na 15DC. 25DC ružovkastý výtok. Teraz som 37DC. Menštruácia mi mešká 7 dní (pri 30dňovom cykle) BT sa drží hore (36,8-37,2) Ale všetky t.testy sú negatívne. Môžem byť tehotná, alebo je to niečo iné, hormonálna porucha a pod.? Ďakujem

lenka6309
24. feb 2015

Ahoj.podla mna urcite mozes byt tehu ,a klidne si mozes urobit test.ja som mala poslednu ms 28 januara,no 17.feb.som mala par kvapiek takeho hnedasteho vytoku,neviem ci mohlo ist o uhniezdovanie,myslis ze ano?dnes je 28dc a stale nic..

viera1107
24. feb 2015

Ahoj,
neviem aké značky testov si skúšala. Mne testy z lekárne vyšli negat. a Pepino test z Billy asi za 1,40 € mi ukázal // v deň očakávanej MS. K dr. som išla asi po 3týž. meškania a potvrdil mi tehu. 6tt+4 dni.

ladyblcha
24. feb 2015

prve tehotenstvo, ktore ale nedopadlo dobre - som mala az 10dni po meskani mrchy (cize cca 37dc). par dni na to som spontanne potratila 40dc.
cyklus mavam pravidelny 28d a 14-15d ovu.

nefertitka
24. feb 2015

mne vzdy uz take 3 - 4 dni pre ocakavanou MS

hviezdicka111
24. feb 2015

no ja som mala // na 40dc...predtym testy negativne....a cykly zhruba 28dnove

lavinis
24. feb 2015

35 DC mi ukázal hneď po 2 sekundách hrubé //, meškali mi týždeň; predtým som netestovala, cyklus som mala 27-29 dní

euka210
24. feb 2015

mne pri druhom ukazalo uz prvy den vynechania, pri prvom po asi tyzdni, ale som to uz tusila, len to boli akurat Vianoce 🙂

lucynda78
25. feb 2015

Ja som mala poslenu MS 10. januara a test mi ukazal dve ciarky az tento vikend (21. februara) a dnes na sone uz aj nieco bolo vidno 🙂 Cyklus som mala vzdy pravidelnu ovulku som mala v strede cyklu aj som si ju sledovala a predsa som otehotnela az pred ms. Drzim palceky urcite môzes byt tehu.

karin363
26. feb 2015

Ahojte dievcata, prosim poradte, dnes, t. j. 3 dni pred menzesom som mala slabucke spinenie, no myslela som si, ze sa mi ide spustit menstruacia, bolesti som mala cely den a dost silne. No spinenie preslo, bolesti neustupili ale za to riadne zvraciam, neudrzim ani len vodu v sebe. Myslite, ze moze ist o tehotenstvo? Neviem, ci si spravit test, ak slo o uhniezdenie vajicka, ukaze mi uz test // ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli