Kvalitný a overený tehu test

petra2226
4. máj 2014

Ahojte. Chcem sa poradiť...mešká mi MS, a skúšala som už tehu testy..no jeden bol z lekárne, lacný, ani neviem názov, citlivosť 25 a ukazal dobre viditelneho ducha...Na druhý deň som robila 10kovy mama test o ktorom som si myslela že je spolahlivy a nebolo na nom vobec nič...Tak som si myslela že teda nič z toho neni..Lenže MS stále nikde...Chcem skúsiť další test, ale neviem ktorý...Viete mi poradiť nejaký spolahlivý? 🙂 Teda okrem digitálnych, na tie sa mi zdá ešte skoro zbytočne vyhadzovať peniaze.. Ďakujem 🙂

hviezdicka111
4. máj 2014

@petra2226 tu podla mna nejde ani tak o test, ale kazdej inak stupa hcg...ja som mala prvy pozitivny test az 40dc...a ovu bola okolo 14dc.....ako dlho ti meska? ja by som pockala par dni (2-3) a az potom by som zas testovala....

nikolka2014
14. máj 2014

Ja som si kúpila lacný test a výsledok bol správny 🙂 prvý krat ked som ho robila ..tak to bolo 4.den meškania ms..čiaročka bola slabulinka.. o dva dni neskôr som urobila zasa a čiaročka bola kusok silnejšia a teraz po cca tyždni je čiarka silna uplne 🙂 čiže na teste nezáleží..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre