Kvapôčky lásky a možné tehotenstvo

jjaannkkaajanka
13. dec 2012

Je mozne otehotniet z kvapociek lasky ? ... Mala som sex s priatelom a robili sme to bez ochrany ale na 100% sa nespravil do mna ... Ja len ze boli ma podbrusko a podrastli mi prsia a chodim casto na wc na malu ... Bojim sa toho ze som tehitna .... Menstruaciu som mala 1,12 a teraz musim cakat kym zas pride ... Prosim vas poradte mi :( moj chalan teraz tiez nevie co robit ... Nespravil sa do mna ale tie kvapocky ani nevedl o nich. ...

anuskaaprazko
13. dec 2012

Ked sexujes, mala by si vediet ako sa chranit stopercentne... Prerusovany styk vobec spolahlivy nie je, takze ano, mozes byt tehotna... Kazdopadne treba pockat a uvidis

jjaannkkaajanka
autor
13. dec 2012

Prerusovany styk ? ... :( tak z tyvh kvapociek lasky mozem otehotniet ? Ja len neviem ak tie kvapocky tam boli :( bojim sa toho

korenbaba
13. dec 2012

@jjaannkkaajanka to je akože sranda ?

jjaannkkaajanka
autor
13. dec 2012

Praveze nic nie je sranda :( ... Kokos tak na co tu je tato stranka ked sa niekto vazne pyta a potrebuje poradit ? .... Ja sa len pytam ak je mozne otehitniet z toho keed sa moj priatel neurobil do mna ale tie kvapovky lasky. ...

mishka0508
13. dec 2012

Tak si urob test. A mas po starostiach...Menzes si mohla mat aj ked si uz bola tehotna. Test stoji cca 3 eura, tak si ho kup, urob a mas v tom jasno...hm?

kacusik69
13. dec 2012

@jjaannkkaajanka urob si neskor test, alebo zajdi k lekarovi... pripadne ak neni neskoro, tak tabletka po... (do 72 hodin) - aj ked nie prave najstastnejsia a najlacnejsia forma, ale... ocividne ti pripadne tehotenstvo nebude po voli...

jjaannkkaajanka
autor
13. dec 2012

Chcem si spravit test mam to v plane .. Len nemam nijake ine priznaky len ma boli v podbrusku a chodim na malu .. Podrastli mi prsia ... A ak to fakt z tych kvapiek lasky mozem otehotniet

kacusik69
13. dec 2012

@jjaannkkaajanka ano, mozes...

jjaannkkaajanka
autor
13. dec 2012

@kacusik69. Dakujem ... :P nie je to lacna zalezitost ale zas ked mi dajme tomu test ukaze negativne a stale budem mat take priznaky tak uz len cakat na menstruaciu ? Aby som tu tabletku nekupovala zbytocne :(

jjaannkkaajanka
autor
13. dec 2012

Aka je pravdepodobnost ze s tych kvapociek mozem byt tehotna ?

kacusik69
13. dec 2012

@jjaannkkaajanka to ze ti test teraz ukaze negativny vysledok neznamena ze tehotna nie si... zalezi aj kedy sa to stalo, necakaj ze ti test ukaze vysledok - relevantny - do 2 dni... a to uz bude neskoro aj na tabletku PO... treba rozmyslat dopredu - nie v zlom to hovorim... vyhla by si sa "problemom"... a to aka je pravdepodobnost fakt netusim... ale sanca tam je... a mozno si to cele len nahovaras - tie priznaky... zlakla si sa co ak som tehotna, a teraz si to vsetko vsugerovavas... aj take sa stava... kazdopadne ani dr. ti takto skoro asi nepomoze si myslim... neviem kolko mas rokov, ale ked sa bojis, nemas istotu a dieta nechces, tak utekaj do lekarne po tu tabletku... a ver mi ze nabuduce pochopis rozdiel 3 eur a pomaly 30tich ak sa na dieta necitis...

lucinocka
13. dec 2012

@anuskaaprazko existuje vobec 100% ochrana okrem kastracie ?:D

@jjaannkkaajanka Nesexuj sex je zly pozri ake stresy ti robi, kup si zmrzku pust dobry film vyloz nohy a nech ta chlap masirije

laura0
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka nestresuj ,ked si mala 1.12 menzes ddarmo si budes robit teraz test ,ten ti etse nic neukaze.Musis pockat do najblizsej menstruacie a az potom ked ti bude meskat par dni si urob test.Skor to nema vyznam.Ja si skor myslim ze nebudes tehotna. 😉

sjuzi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sjuzi
14. dec 2012

A kedze si mala 1/12 menzes, tak terajsie bolesti v podbrusku mozes mat skor ovulacne... 😉

baryana
14. dec 2012

menzes bol 1.12. . z tvojho prispevku usudzujem, ze ste sexovali po nom a teraz sa obavas, ci si neotehotnela. ak by to aj pravda bola, priznaky su este nemozne, co sa tyka zväcsenych prs a casteho mocenia. ved su to cca 2 tyzdne.asi necele. sudim podla tvojich skusenosti, ze si si to len vsetko vsugerovala. bolesti v podbrusku- ovulacia, podla poslednej menzes. caste mocenie? bud si prechladnuta, alebo si pila viac tekutin 🙂 , zväcsene prsia? to si asi len nahovaras, alebo to suvisi s ovulkou. casto si to baby pripisuju pripadnemu tehotenstvu.
ak zena neplanovane otehotnie, casto este aj mesiac vobec netusi, ze v jej tele sa nieco deje. zacne hladat priznaky, az ked meska menzes. myslim, ze sa zbytocne stresujes. radsej sa k "sexu" stavaj zodpovednejsie, ked sa obavas tehotenstva. lebo od toho okamziku sa ti zmeni cely zivot, ci uz by si babätko donosila, alebo by si tehotenstvo prerusila. v tvojom pripade by este ani lekar nevedel povedat, ci si, alebo nie si tehotna. podla mna nie si, takze prezi pekne vianoce a cakaj dalsi menzes. aspon vies, aky darcek pre priatela. a rovno celu krabicu 😀

sintra
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka
prosim ta pekne, dve eura ti nestoja za to?

vefi89
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka tie príznaky čo opisuješ, môže byť v pohode aj prechladnutie od spodu- myslím to čúranie 😀 bolesť v podbrušku môže byť ovulácia. nestresujem hlavne, spravím si test, k lekárovi je zbytočné chodiť, ten to neuvidí skôr ako 7týždňov tehu. a mysli na to, ak by ti vyšiel test negatívny, a ty by si stále stresovala, tak stres ti môže MS oddialiť a bude mať ešte viac hlavu v smútku 😀

vefi89
14. dec 2012

@lucinocka ani kastrácia nie je 100% 😀 čo si 😀 bol prípad, že chlap sa dal vyšmykať, jeho žena otehotnela, on ju vyhlásil za kur.u, a nakoniec DNA testy ukázali na to, že je to toho čo mal vazektómiu. a takisto poznám osobne ženu, ktorá si dala podviazať vaječníky a mala mimomaternicové tehotenstvo.. takže aj zázraky sa dejú 😀 jediné 100% je nesexovať 😀 😀

anuskaaprazko
14. dec 2012

@lucinocka isteze nie 🙂 ale vybrat si najmenej spolahlivu metodu a cudovat sa tehotenstvu... co ja viem 😀

lujza123
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka jasne teoreticky mozes otehotniet...prakticky je ta sanca velmi mlada..teda zalezi aj na tom kolko mas rokov...v 17 otehotnies okamzite, v 35 je to horsie
test ak by ti vysiel tak to musis byt aspon 4 tyzdne tehotna, co niesi

ale priznaky mozes mat okamzite aj dva dni po oplodneni, proste vela zien to naozaj tusi od prveho dna

angua27
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka, nechcem strašiť. s kvapôčiek lásky je malá možnosť otehotnenia. ja mám však vďaka nim doma päťročného syna.
ako už dievčatá písali, môžeš však byť aj prechladnutá, môže to byť ovulácia. ak si mala sex len prednedávnom choď do lekárne a kúp si tablektu po. a už nikdy nesexuje bez antikoncepcie alebo kondómu.

aotrnavska
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka aj my sme sa spoliehali na prerusovanu suloz a o mesiac rodiiiim!!!! 😀 😀 😀

monhla
14. dec 2012

Otehotniet môžeš po každom sexe- nič nie je 100 % - ani prerušovaná súlož /tá nie je vôbec bezpečná, mnohéééééé bženy by o tom vedeli rozprávať / ani kondómy, ani antkoncepcia, ani kastrácia /tiež som počula a podobnom prípade - doktor povedal, že občas zostanú nejaká spermie... no čo už./ ani podviazanie vaječníkov u žien /kolegyňa musela ísť na operáciu a doktor jej povedal, už máte 3 deti, tak vám nebude vadiť, že už žiadne mať nebudete... a za necelých 10 mesiacov porodila štvrté 😀/.
Jediná možnosť ako neotehotnieť je NESEXOVAŤ.... a to asi neplánuješ 🙂
Ale baby Ti radia dobre - kúp si test, prípadne zájdi za doktorom. Inak na niektoré tehu príznaky je fakt skoro. Môže to v kľude byť aj prechladnutie. Ale ak ozaj chceš mať istotu tak stýmto sa neraď na internete ale sa radšej poraď s GYNEKOLÓGOM - my Ťa cez net nevidíme a tak ťa ani nevyšetríme. Dúfam, že sme Ti pomohli a že keďže bábko neplánujete, držím palce aby si nebola tehotná. Podľa mňa by deti nali byť vytúžené a keď nie tak aspoň chcené.

norwayka
14. dec 2012

@aotrnavska Vitaj v klube 😀

lili_mia
14. dec 2012

@jjaannkkaajanka mohla si aj nachladnúť, takže šup na gyndu a urológiu, vyšetrenie moču a podobne .. a ako Ti podrástli prsia? o jeden košík? môže byť, že sa proste zrazilo prádlo počas prania, vykrivila kostica, veľa si papala, tak si trochu pribrala, všeličo .. takže k lekárovi

alka221
14. dec 2012

😀 akoze niektore otazky stoja ozaj za pobavenie.. bud ma napadne,ze dotycna v zivote nebola u gynegologa,necita, nevidi.. 😉 alebo sa zasekla niekde inde v inej dimenzii 😕

jjaannkkaajanka
autor
14. dec 2012

ďakujem vám všetkým za rady a podobne pomohlo ,,, ale stále som si neistá :/

enigma7
14. dec 2012

Mamicky aka je pravdepodnost ze mozem otehotniet z kvapociek lasky? ;) unikne to pri kazdom sexe... my ked s partnerom mame predohru a vzdy mu pomaham a ked to trva dlho tak mi uz nedovoli aby sme mali sex lebo vraj mohlibubehnut kvapocky lasky ;) ale akosi sme si nedali pozor a ja som neriesila ;) babo este chceme ale mali sme sex a tiez som mu pomahala a vsimla som si ze nieco mu uslo ale neriesili sme to a sex sme mali ;) a mala som aj ovulaciu ;)

nikaniko
17. dec 2012

aj ja som mala ovulaciu a aj plodné dnicky a baboči neni.iked ja som tak chcela. a to dal všetko dovnutra. takže sa nemusíš
bát@enigma7

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre