Ľahké špinenie na 14 deň cyklu. Čo to môže byť?

nesqiki
27. aug 2012

Ahojte baby,mam na vas otazku.je to velmi zvlastne co som este nikdy nemala.minuly mesiac som spinila 4 dni prvy den lahke ruzove spinenie a potom tie dalsie uz hnede a potom prisla mrcha.tak som si povedala zacneme od znova snazilkovat.ale od vcera to je 14 dc som mala lahke spinenie ktore som nikdy nemala a s krcami v podbrusku. Ako keby mala prist ms.neviem ci je to ovulka,lebo mne ovulacia nezvikla tak skoro prist ale az na 18 dc.a boli to ine krce ako pri ovulke najviac ma boli na pravej strane.ale nepicha ma to raz na pravej a raz na lavej ako vzdy. A dnes som si merala bazalnu teplotu a mala som ju 36,9 mam to este aj dnes.a ma vcera neskutocne zacali boliet pritom prsia co mna tak velmi nezviknu mam ich take ako keby napuchnute a citlive.nemate skusenosti niektora stymto?snazime sa uz dlhsi cas ő babetko alebo bolo to uhniezdovanie vajicka?' Prosim poradte mi.dakujeem

xlucia
27. aug 2012

@nesqiki moze to byt vsetko co si napisala. pokial to neprejde, treba ist k dr. a daj si magnezium

nesqiki
autor
27. aug 2012

@xlucia dakujem za odpoved...a ty si nic taketo nemala este?

xlucia
27. aug 2012

@nesqiki mala . prave min. mesiac. tiez som nevedela ci je to ovuacia, alebo co. mala som to tri dni slabunke a preslo to.ja som to mala 11DC

nesqiki
autor
27. aug 2012

@xlucia mno to je zvlastne ne? A co si zistila od coho si to mala? Alebo aj vy sa pokusate o babetko?joj taka by som bola rada keby to bolo to zahniezdovanie,ze by som uz mala konecne tú radost,ze sa nam to podarilo.myslis ze by to mohlo to byt? Takto v strede ciklu?lebo vobec nemam take vytoky ako pocas ovulky.

janka258
27. aug 2012

@nesqiki to som aj ja mala a tiež ma od vtedy bolia prsia a mám taký mliečny výtok. Ovulku som mala 10DC. Vôbec neviem čo si mám o tom myslieť, zajtra (ne)čakám mrchu a budem aj testovať,tak som zvedavá.Dúfam,že si nájdem II 🙂

nesqiki
autor
27. aug 2012

@janka258 vsak...nechapem ani ja nikdy predtym sa mi totó este nestalo preto sa tű pytam ci som len ja takto natom...tiez mi to je zvlastne.a más nejake ine priznaky?lebo ja neviem ale vecer uz som ő takej 8mej unavena a v poslednom case som taka vycerpana.a tie prsia to aj mna bolia ale len teraz 2den.tak potom daj vediet ako si dopadla som zvedava a drzim ti palceky aby sa zadarilo 🙂

janka258
27. aug 2012

@nesqiki ďakujem,veď práve,že ani mne sa to ešte nestalo a od vtedy,resp. po 2 dňoch od špinenia ma bolia prsia,mám ten výtok,som stále unavená a zrazu mi vadí,resp.točí sa mi hlava z AXE spreju,čo používa manžel a celkovo je mi tak divne zle, nie na vracanie,ale pripisujem to trocha aj počasiu,nechcem si robiť nádeje a nahovárať si. Dnes ráno som mala také troška predmrchovské pobolievanie v podbrušku, ale už to prešlo, tak neviem.

nesqiki
autor
27. aug 2012

@janka258 mno aj mne je tak zvlastne vzdy by som len vodu pila vkuse mam sucho v ustach.presne aj ja to mam teraz ked mam totó spinenie ze keby mala prist ms take pobolievanie a take tlaky.keby kazdu chvilu sa mala dostavit.ale premna to je este skoro ked dnes som 15dc a cyklus mam 32dc.

janka258
27. aug 2012

@nesqiki aj aj mám stále sucho v ústach,pijem ako nikdy.Nikdy som nebola smädná a teraz pijem ako dúha.(samozrejme vodu 😀 )

nesqiki
autor
27. aug 2012

@janka258 hehe akoro tie iste priznaky mame.zvlasne...mno aj u mna je nezvykom pit vela vody ale aj ja poslednom case vela pijem.mno som velmi zvedava ze co bude stohto vsetkeho.

janka258
27. aug 2012

@nesqiki aj ja som zvedavá,dúfam,že II 😀 .A čo je zvláštne,odrazu mi neprelivá voda chutí tak ako keby v nej predtým plávali žaby,kolegyne sa mi z chuti zasmiali,keď som to povedala,ale nemôžem si pomôcť.

nesqiki
autor
27. aug 2012

@janka258 mno hej vér me ze nam to vijde 🙂 presne tak aj ja mam poslednom case chut na mineralku ale to je zvlastne ze predtym fúrt som len sladke vody pila a. Teraz vkuse len mineralka mi chuti.hhehe zvlastne fak 😀

nesqiki
autor
30. aug 2012

@janka258 ahoj Janka mno co ako si dopadla??dosla ti ms?dufam ze nie...lebo mne uz skoncilo spinenie trvalo 2 dni a teraz mam posledne 2 dni take tlaky keby som kazdu chvilu mala dostat ms..

janka258
30. aug 2012

@nesqiki došla, v utorok,bežne dostanem až poobede a teraz už ráno, takže zbytočne som sa tešila,aj keď to vyzeralo riadne nádejne,ale čo už. Končím so snažilkovaním,ak to má byť tak to bude ☹

nesqiki
autor
30. aug 2012

@janka258 joj to mi je luto...tak verim ti.. Nejak som to uz aj ja vzdala idem zajtra na gyndu lebo dnes ma velmi bolel pravy vajecnik cely den.nechapem co sa to deje.tak uvidime co mi povie.

janka258
31. aug 2012

@nesqiki potom daj vedieť ako si dopadla.Držím palce 🙂

vivera75
31. aug 2012

Neviem, či to Vaše snažilkovanie je v poriadku. Ja som nemohla otehotnieť 4 roky a potom bum 4-čatá. No v 20. týždni som potratila vďaka "starostlivosti lekárov". Teraz mám dvoch krásnych synov vo veku 13 a 8 rokov. Nikdy som sa nesnažila tak ako to opisujete Vy. Žiadne meranie teploty a pod. Takýmto spôsobom si spôsobujete jedine psychický blok a Vaše snaženie je fuč. Moja sestra veľmi túžila po druhom dieťatku. Keď sa na to už vykašľala, hop a má dcéru (13 mesiacov). Teda jej to vyšlo po 12 rokoch. Kamarátka sa skoro rozviedla pre to "snaženie" a keď sa zmierila s tým, že asi nikdy nebude mať deti, opäť hop a je v 8. mesiaci tehotenstva. Po 10 rokoch trvania manželstva budú mať prvé bábo. Treba to nechať tak, ak ste obaja s partnerom v poriadku, tak to určite príde. Držím Vám všetkým palce.

janka258
31. aug 2012

@vivera75 Presne to si myslím aj ja. Teplotu som si nemerala nikdy a ani nebudem (aj keď mi to dr.odporúčal), ovu test som použila 1x, nakoľko mi to odporúčal dr. lebo som nemala žiadne dominantné folikuly- dr. mi nasadil liečbu a mal dovolenku,tak som nemohla na sono,tak som si to tento mesiac mala odsledovať takto.Skrátka po Mirene sa mi rozhádzalo čo sa dalo,takže asi tak. Aj keď po bábätku veľmi túžim,ale zas nemyslím na to nonstop-prerábali sme,potom mi zomrela mama,takže som na to nemala ani kedy myslieť a bez ovu by sme sa mohli snažiť až do dôchodku. Akurát tento mesiac ma zaskočili isté pocity ktoré som doteraz nemala a aj to špinenie (asi to všetko bolo z liekov ako nežiaduci účinok)a tak už to nechávam úplne na náhodu, tabletky,čo mi predpísal dr. doberiem,lebo už ich mám vybraté z lekárne, ale bez behania po sonách a použitia ovu testu a podobných vecí, kt.som mimochodom nikdy nechcela riešiť a asi prestanem chodiť aj na koňa 😀 . Veď hádam sa raz dočkáme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre