Má takto vyzerať pozitívny ovulačný test?

petra889
9. dec 2020

Dobrý deň ma takto vyzerať ovulačny test pozitívny ? .. keď že mi mešká menštruácia 11 dní a dnes som si robila ovu test

barus26
9. dec 2020

@petra889 to ma daleko od pozitívneho ovulacneho testu..

petra889
autor
9. dec 2020

@barus26 ale prečo tam je aj tá druhá čiarka potom ?

veronikaszabova
9. dec 2020

@petra889 lebo na ov.teste su vzdy //

jaskolka
9. dec 2020

@petra889 musia byť obe čiarky aspoň rovnako tmavé. Toto je negatívny test

veronikaszabova
9. dec 2020

@petra889 ked ti meska menzes, preco netestujes tehotenskym testom??

petra889
autor
9. dec 2020

@veronikaszabova robila som aj tehotenský test a nič stále negatívny .. a teraz som začala ešte aj špiniť dneska

veronikaszabova
9. dec 2020

@petra889 tak ti pravdepodobne nabehne menstruacia

barus26
9. dec 2020

@petra889 presne tak. Na ovu teste budú vždy dve čiarky.. a keď si začala špiniť tak zrejme sa už spúšťa ms

petra889
autor
9. dec 2020

Tak to dúfam ale to bude asi iba tak veľmi slabo .. keď my sa pokúšame aj o bábo no tak teraz zase ktovie kedy budem mať tie ovu dní keď sa mi to zase posunulo

abcmajacba
9. dec 2020

@veronikaszabova to nie je pravda že sú tam vždy 2. čiarky alebo som mala zlé testy...

katkaholiova
10. dec 2020

neviem ako vy ale ak sa mne este neblizi ovulka tak test mam negativny mala by som mat ovulku nedelu alebo pondelok ale vcera som uz spravila test a biely.takze nie su vzdy dve ciarky.aj min mesiac som tak bola

barus26
10. dec 2020

@katkaholiova to je úplne jedno či tam máš dve alebo nie keď jasne v návode sa píše, že musia byt minimálne rovnako silne alebo testovacia silnejšia ako kontrolná aby bol test pozitívny

katkaholiova
10. dec 2020

@barus26 jasne v pohode.len kazdy ze na teste su vzdy dve ciarky.nie nie su vzdy

viikkki
10. dec 2020

@petra889 na ovulacnom teste musí byť druha čiarka (testovacia) vždy rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolná... Toto je negatívny ovulacny test ale ak by išlo o tehotenský je pozitívny tam je ten rozdiel

alzbeta1991
10. dec 2020

@veronikaszabova nie sú... Bez ovulacneho hormónu je len 1 čiarka...

amy384
30. jan 2021

Myslíte si, že ten predposledný je pozitívny? Všetky príznaky ovulácie som mala

barus26
30. jan 2021

@amy384 nie je pozitívny

anonym00000
30. jún 2022

@alzbeta1991 a pokiaľ užívam antikoncepciu a aj tak tam mám slabu čiarku niekedy tak to znamená čo? Stále mám v tele ten hormón.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre