Mala som iba 3 dňový menzes. Môžem byť tehotná?

fatima1972
11. mar 2013

Ahojte kočky,
rada by som sa opýtala na Váš názor. MC som mala asi tak rok 28 dní. pred dvoma mesiacmi mola na 24 deň a minulý mesiac prišiel na 21 deň. Tieto mesiace som ho mala len 3 dni, predtým 5-7 dní. V podbrušku mám také tiky alebo čo. Viete poradiť?

livocka21
11. mar 2013

no asi by som sal k doktorovi....moze to byt tehotenstvo, no moze to byt aj nieco ine...lekar ti povie viac....tazko povedat...drzim palce 🙂

malinkaaninka
11. mar 2013

a stále to isté dookola.ako my tu môžme vedieť,že si tehotná?okrem tehotenstva to môžu byť príznaky choroby,liekov,nervozity,cisty..to,či si tehotna tu cez sklo nik nezistí na základe dohadov.to musíš pekne zaklepkať doktorovi na dvere,on to študoval..fakt sa vyzná ..

denca76
11. mar 2013

to som mala aj ja a som tehu 🙂

bubu4125
11. mar 2013

ja som tak bola koncom roka a mala som silný zápal na maternici....takže šup šup k dr...

suz2
11. mar 2013

mne sa stalo to isté a tiež som bola tehu.

nibiru
12. mar 2013

krvacanie mimo cyklu,rozhadzany cyklus,bolesti v podbrušku može bit hoci čo kludne aj rakovina krčku maternice,chlamidie takže ako zodpovedny pacient si maš ako prve spravit test aby si tehotenstvo potvrdila,vyvratila ak je negatívny maš utekat lekarovi nech ta vysetrí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre