Mala som slabý test a som v 6 týždni. Je to normálne?

dinduska
19. mar 2009

ahojte baby vcera som bola u doktora a povedal mi ze som v 6tt+0.test som mala do stredy negativny a od vcera slabulilinka ciarka.mate niektora takuto skusenost?dakujem za odpoved 😉 MS mi meska 8dni

katriona1
27. okt 2016

@jaja902 nedá, musí ti odebrat krev u lékaře a poslat na rozbor do labáku, kukujka nejspíš pracuje v nemocnici tak si nechala udělat odběr tam, stejně tak jsem si ho nechala udělat v práci i já 🙂

jaja902
27. okt 2016

Ďakujem tak teda si spravím ráno test a uvidím dúfam že to bude tehotenstvo strašne chceme babo

sibalka21
27. okt 2016

@jaja902 sprav este rano ak chces a ked bude negativny, tak touz neries, len ti meskala MS 🙂

terzka123
25. sep 2017

Ahoj baby som v 6 tt a dnes somsi uronila dalsi testa ukazuje takto lenze ja som krvacala 2 dni len ket somsa utrela a bola to akoze cersta krv cerna cervena farba ale nema bolesti nic len chrbat ma boli a teras mam take ruzove hnedaste len akobi spinenia ties len ket sa utrim ale toje velmi troska nechcem potratit

karmela
25. sep 2017

@terzka123 ktorý test je dnešný? Vrchný či spodný ? Na tvojom mieste by som šla k dr už ti mešká ms? Testy sú pozitívne len to spinenie by nemalo byt tak držím prsty ✊️

terzka123
25. sep 2017

@karmela vieš čo ja som urobila ten 3 test večer v čera okolo 6alebo7 a ten posledni teras okolo 4 prvi moč takze neviem preco to tak je ms meška uš 12 ďňi a krvacala som 2 dni ale jasnu krv len ket somsa utrela a teras mavam nekedi take ruzovkaste hnedaste a nekedi nič nema.ziadne bolesti len chrbat a prsia nemoze sa jednať o potrat dnes idem na sono tak sa bojim ja som mala aj viac krat potratov 😢

karmela
25. sep 2017

No Ok len štvrtý z vrchu či zo spodu..Dnes ideš prvý krát k dr? Určite chod mala by ti dať niečo na udržanie keď si mala viac potratov a keď špiníš alebo niečo nečakaj treba ísť hneď k dr..

terzka123
25. sep 2017

@karmela ano dnes idem prvik krat na sono gvoli tomi krvacaniu krvacala som dva dni a ten spodne od zdola som urobila teras o 4 rano teras

terzka123
25. sep 2017

@karmela otfotom ho ešte ras ??

terzka123
25. sep 2017

@karmela ja som v uk tu su ide.dr ku nindošovi ta poslu aš v 14 tyzdny

karmela
25. sep 2017

@terzka123 preto sa pýtam ktorý je posledný lebo slabne tak určite chod k dr držím palce

terzka123
25. sep 2017

@karmela ahoj us som doma nebolo nič vidno takze zobrali mi kfv na hcg ci stupa alebo ne

karmela
25. sep 2017

@terzka123 tak držím palce nech to dobre dopadne..

terzka123
25. sep 2017

@karmela ja sa tak bojim boze moj preco nebolo vindo

terzka123
25. sep 2017

@karmela bovedala ze mozne je ešte priskoro alebo som potratila alebo co

karmela
25. sep 2017

@terzka123 keď testy silnejú malo by to byt Ok a na to špinenie ti nič nedala? Keď testy slabnú tak nieje to moc dobre..No ešte nemusí byt nič vidieť len gestacny vak a potom akcia srdiečka je dôležitá

nniikkii
25. sep 2017

mne v 4tt bolo vidiet gestacny vak, v 5tt uz aj žltkovy a v 6tt srdiecko... sa cudujem preco ti nedali aspon tabletky.... a urcite si v 6tt? a hcg kolko ti namerali? @terzka123

terzka123
25. sep 2017

@karmela ne nepovedala nic na tie spinenia nedala mi lieki tak sa bojim

terzka123
25. sep 2017

@nniikkii bol 150 ayeras mi zas zobrala ci stuplo o hidunu mam zavolat

terzka123
25. sep 2017

@nniikkii tak ms bola 14 .8 tak asi pod la ms 6 tt dnes

terzka123
25. sep 2017

@karmela ahoj moja tak som bola na sono a nebolo vindo nic zobralo mi krv. Na hcg mala som prve 150 a teras mam 58 ale povedala ze je to stale pozitivne a mozno babo je velmi male a tuje test dnes som si ho robila aso pol hodina otom

nniikkii
25. sep 2017

To je velmi malo....test ti moze ukazat 2 ciarky...

terzka123
25. sep 2017

@nniikkii ja sa dotoho nerozumnem visletli mi to ti hcg bola 150 a teras je 58 ale dr vravel ze jeto stale pozitivne a babo neje viďieť moze is o potrat alebo us som mala

ivec16
25. sep 2017

@terzka123 ak ti kleslo tak ma to mrzi ale nie je to dobre

terzka123
25. sep 2017

@ivec16 bola som na sono .dr nevidel nic a mala som 150 a teras mam 58 ale dr povedal ze to je este pozitivne tak zase o dva dni tak co si mam otom misliet tes som urobila aj dnes avizera takto ale povedala ze moze biť aj priskoro na sono abi bolo babo😢

nikuskastankova
25. sep 2017

Je to pozitívne kvôli tomu,že hcg ti neklesne zo dňa - na deň...Bohužiaľ ak ti hcg klesá už sa s tým nič nedá robiť...Neviem čo máš za Dr. ale každý normálny doktor by ti vysvetlil,že sa jedná o potrat a nedával ti zbytočnú nádej.Je mi to ľúto.

terzka123
25. sep 2017

@nikuskastankova ano on mito povedal. Ze sa jedna asi o potrat

terzka123
25. sep 2017

@nikuskastankova ešte zajtra viskusam jeden test ak bude silneť moze to bit fajn ci ne ??

nikuskastankova
25. sep 2017

@terzka123 Bol by to asi zázrak keby ti zosilnel.Ale budem na teba myslieť a držať ti palce.

terzka123
25. sep 2017

@nikuskastankova dakujem ti velmi pekne kebi sa stalo to co hovoris a keť bude taki isto co mam robit?? Potom dam.foto but zapnuta zajtra rano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre