Mala som styk bez ochrany. Som tehotná?

9. feb 2023

Pred 3 týždňami som mala pohlavný styk bez ochrany(vyvrcholenie mimo mňa) na 12ty deň od styku som dostala menštruáciu, celkom bolestivú. Mám sa báť ohľadom možného otehotnenia, +sa mi zväčšili prsia( -od menštruácie su stále tej veľkosti) ???

veronikaszabova
9. feb 2023

Test?

autor
9. feb 2023

wau🙈jasne že si pojdem kupiť, nejsom blba len teraz sme na horách a chcela by som len názor ,,

biaa
9. feb 2023

No neviem pises že niesi blba a nás sa pytas či niesi tehotna. Chlap sa spravi mimo teba ešte si aj kramy mala a myslíš si že si tehotna😂🤦🏼‍♀️

martinkatinka
9. feb 2023

Tak je to 50/50 To je moj nazor 😉

martinkatinka
9. feb 2023

@veronikaszabova naco test, vytiahni vestecku gulu

biaa
9. feb 2023

@martinkatinka tak tak😂

veronikaszabova
9. feb 2023

A od nas co cakas?? 🤦 Mala si vtedy ovulaciu? Mohlo chlapovi nieco utiect?? Menzes bol normalny??

Nikto ti nepovie, ci si, alebo nie si tehotna.

janai1
9. feb 2023

Položená otázka odporuje tvrdeniu, že nie si blbá 🤫

veronikaszabova
9. feb 2023

@martinkatinka tiez mam ten pocit 🙂

dusankomoj
9. feb 2023

@martinkatinka vešteckú guľu máme vytiahnuť tu na koníku🤣

biaa
9. feb 2023

@janai1 a potom tu človek číta každý deň 5 tém že majú 3 druhý ochrany baba už po druhých kramoch a i tak si mysli že je v tom😂 Pannenky Márie vsade naokolo

simonettasimonova
9. feb 2023

My to odkiaľ mame vedieť keď ty to nevies??? 🤦‍♀️🤦‍♀️

janai1
9. feb 2023

@biaa 😂😂 veď raz sa už vraj stalo, kto ti zaručí že sa to nezopakuje?!

melanta
9. feb 2023

A potom sú tu diskusie, že ženy sú zlé. Ale ako reagovať na takúto otázku? Urobil sa mimo, menzes bol, test som si nerobila. I tak sa vás pýtam, či môžem byť tehotná, ale blbá nie som.

nafka0483
9. feb 2023

Ano, taka moznost tu je. Sice oveeela mensia, ako keby si nedostala menstruaciu, ale je.

Ak si to doteraz nevedela, tak pri KAZDOM styku mozes otehotniet. Dokonca aj pri chranenom... pri tom je sice sanca miziva, ale stane sa ze aj ochrana zlyha.
Pri nechranenom to mas 50:50.

simona2001
9. feb 2023

No...keď sa urobí mimo teba tak asi ťažko budeš tehotná...nemyslíš 😆😆

biaa
9. feb 2023

@janai1 Jj to sa bezne stáva ako aj tehotenstvo s antikoncepciou😂 a potom nájdeš temu kde baba začne uzivat Hak od buka do buka a divi sa že je tehotna a uziva hak 😂 joj nemám slov normálne sexuálna výchova povinne všetkým do skol

ana82
9. feb 2023

prekotila som vypitú kávu a áno si gratulujem bude to chlapec 🙈omg

simona2001
9. feb 2023

@ana82 potešila si ju...ty si aká dobrá veštica 😆😁 stavím sa ze potom tu bude diskusia pod nazvom: som tehotná co mam robiť🤣🤣

majulino
9. feb 2023

@nafka0483 moja mizivá šanca počas užívania HAK má 11 rokov 🤣🤣🤣
To len na odľahčenie

ana82
9. feb 2023

@simona2001 ale kdeže to som omylom prekotila, ale videla som to tam 😂

h2
9. feb 2023

Odpoveď na otázku od "nie blbej" autorky znie: áno, máš sa báť neželaného tehotenstva, keď 12 dní pred menzesom sexuješ bez ochrany. Odpoveď na otázku, či si, alebo nie si tehotná, keď si si nerobila test, by od cudzích osôb na diskusnom fóre "nie blbá" osoba neočakávala. Čiže, suma sumárum: Či si tehotná, nevieme. Či si blbá, vieme.

simona2001
9. feb 2023

@ana82 šikovná🤣🤣potrebujem v tomto zaučiť😁

simona2001
9. feb 2023

@h2 veľmi presné a výstižne 👏👏

babulkomale
9. feb 2023

Smotanovy perkelt mi ukazal, ze chlapovi usli kvapky tuzby a budete mat dvojcata. Caka ho povysenie a plat 3500 v hrubom. Nemas za co 😉

ana82
9. feb 2023

@simona2001 samouk😀sa mi nechce so sebou všade vláčiť disko guľu tá obyč už tu nestačí😂

simona2001
9. feb 2023

@ana82 to hej🤣🤣

biaa
9. feb 2023

@ana82 :DDDDDD

nikoleta999
9. feb 2023

To je tak, keď deti sexujú omg ...

1fifinka1
9. feb 2023

Podľa mňa si na 100% tehotná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre