Mali sme nechránený pohlavný styk, môžem otehotnieť ?

ilonkab
31. jan 2020

Dobrý deň, žienky. Mám na vás otázku 🤔😊. S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk v deň keď mi skončila menštruácia 2 krát. Po prvom sa šiel umyť a za nejakých 10 minút bolo druhé kolo a je možné, že predejakulat išiel dnu. Je možné, že môžem otehotnieť aj keď ešte nemám plodné dni a menštruácia mi skončila v deň styku? Cyklus mám ale okolo 30 dní dlhý. Vopred ďakujem za odpoveď 🤗

princeznasevera
31. jan 2020

@ilonkab nemyslim si inak by som uz bola asi 10x tehotna 😂😂

princeznasevera
31. jan 2020

@ilonkab ale moj sa sice neumyl ale vymocil 2 hodky sme pockali a vlietli sme na to a tehotna som nebola a zrovna som mala plodne

ilonkab
autor
31. jan 2020

@princeznasevera môj sa síce umyl ale nevymočil a hneď sme pokračovali

ilonkab
autor
31. jan 2020

@ilonkab a ďakujem za odpoveď 😊

ilonkab
autor
31. jan 2020

@princeznasevera dobre, ďakujem😊. Celkom ma to ukludnilo😂

fokuska
31. jan 2020

@ilonkab Ano je tu moznost ze si otehotnela. Vsetko zavisi od toho kedy si mala ovulaciu. Spermie preziju nejake 2-3 dni... mohlo sa stat ze si mala ovulaciu skor ako obvykle.
Je to menej pravdepodobne, ale nie vylucene.
A to, ze ine neotehotneli ta vobec nema ako upokojit, lebo tvoje telo je uplne ine ich...

sisabe
31. jan 2020

@ilonkab hneď po menštruácii nieje ešte ani dozrete vajíčko aby bolo možné oplodnenia, čiže veľmi nepravdepodobné aby si bola tehotná.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkava
1. feb 2020

@ilonkab pravdepodobne by si neotehotnela ani ked by islo vsetko dnu, aaaaale nic nie je nemozne 😉👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre