Mali sme sex cez ovuláciu. Môžem byť tehotná?

12. júl 2020

Ahojte, klasická otázka. Presne pred 14 dňami (mala ovulku) sme sa milovali. Dávame si ako tak pozor, zatiaľ neplánujeme bábo, ale problém by to nebol 🙂 Dnes ráno a včera mi bolo zle a vracala som. Nikdy som také niečo nemala, mohli by to byť prvé príznaky alebo len zbytočne konšpirujem? Nič iné k tehotenstvu zatiaľ nenaznačuje. Áno, spravím test, len ma zaujíma, či môže byť takto skoro len nevoľnosť, žiadne citlivé prsia ani nič nie je
Ďakujeme

eriksonka1234
12. júl 2020

Skôr pokazený žalúdok

autor
12. júl 2020

@eriksonka1234 dakujem tiež myslím, ze mi len niečo nesadlo. Len mi je divné, že 2x po sebe hneď ráno a inak vôbec nič.

yipsylonka9742
12. júl 2020

Si vtom 🤗gratulujem💕

yipsylonka9742
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
12. júl 2020

Mozes 👦👧😁 ja uz po tyzdni som neznasala niektore vone a napinalo. Sice ale bez vracania.
Urob si test 👍

autor
12. júl 2020

A uz mozem testovat ano? Lebo za cca 2 dni mam mat MS, tak ci este pockam. Vobec neviem co si mysluet🤷🏼‍♀️😱

asia83
12. júl 2020

Môže. Ja som tiež mala slabé nevoľnosti 14 dní po oplodnení. No nezvracala som nikdy, iba mi bolo nevoľno.

autor
12. júl 2020

A ešte taká hlúpa otázka. Tie teoretické tt mi povie až DR? Nemám ako zistiť, ci teoreticky nie som už dlhšie tehu. Ale v júni som MS mala normálne. Tak si to spájame len s týmto dátumom a to mi pride hrozne skoro, že po 2 týždňoch vracať 😳

petulaptt
12. júl 2020

Ak ste si len "ako tak" davali pozor a chranili sa, tak mozes byt aj tehotna. TT ti povie lekar ked ti potvrdi tehotenstvo ak by si bola a sama nevies.

lienka.7
12. júl 2020

Mozes. Ja som po tyzdni mala slabucku ciarku, potom o dalsi cca. tyzden uz bola hruba ako slak 😂😂😂
Tiez som si robila ten digitalny, taktiez pozitivny.
MS som uz nedostala. Ale bolelo ma brusko, tak som bola v nemocnici, kde mi to potom potvrdili, ze 5-6tt. Co aj sedelo 👍 Lekarovi som sla az neskor potom.
Pokial si tehu, tak presne vies kedy si otehotnela, to mas super 😁

leskovael
12. júl 2020

Áno môžeš byť tehotná. Urob si test, kľudne teraz pred ms. Ak by vyšiel test negatívny, urob si pre istotu aj po (keď ju teda dostaneš) A áno, týždne tehotenstva si povie gynekológ na vyšetrení.

lalaboo
12. júl 2020

mne bolo zle už pred meškaním menzesu. preto som si robila test ešte skôr ako by meškal.

majamat
13. júl 2020

ak ti je zle z tehu, tak yb si ciarky mohla mat uz viditelne. ale ako pisu baby, pripadne zopakuj. toto moze byt kludne aj hormonalna nerovnovaha, pripadne neico ine. su to velmi neurcite prejavy, vyskytujuce sa v mnohych pripadoch.

autor
13. júl 2020

Ahojte, dnes som robila test a nič, tak to bude planý poplach 🙂

mironka
13. júl 2020

Ano....aj ja som si tak robila test...a uplne nic....potom som uz nedostastala pravidelnu...a nedalo mi...na dalsom teste bum dve ciarky....prve testy som robila prilis skoro,preto mi neukazovalo nic....

majamat
13. júl 2020

este urcite zopakuj ak ti ms nepride. bola tu sanca, ze by mohol vyjst pozitivne, ak by si tehu bola, ale je to este skoro. cize tehu tymto este stale vylucene nie je. a teda na zaciatku radsej rano z prveho ranneho mocu. ak by tehu trvalo dlhsie, tak sa da uz kedykolvek cez den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre