Mali ste ducha, ktorý bol naozaj len duch?

17. apr 2022

Mali ste niektorá na teste ducha a neboli ste tehotná? Veríte na duchov, alebo je to väčšinou začiatok tehotenstva?

petamich
17. apr 2022

nikdy som ducha na teste nemala a sudiac podla prispevok tu na MK, tak vela tych testov duchuje, ked zeny tehotne nie su alebo su to kontrolne ciarky

testovala som vzdy az ked meskala menstruacia, takze test bol jasne pozitivny, pri poslednom pokuse som musela testovat skor kvoli nasadeniu liecby a jeden dej som mala test biely ako sneh a o dva dni uz normalne "+" viditelne bez problemov a sialenosti co tu zeny robia (negativ, jas, kontrast)

takze ja verim na testovanie v case, ked test vie ukazat spolahlivy vysledok - idealne v case meskania menstruacie (co sa obcas neda z objektivnych pricin)

terike_91
17. apr 2022

Ja som mala už viackrát duchov, vždy nakoniec prišla menštruácia. Vždy si prisahám, že budem testovať až keď bude meškať ale nikdy nevydržím.

ailiba
17. apr 2022

Ja ked som mala ducha, tak som bola vzdy tehotna... Nikdy mi neukazoval falosnu pozitivitu... A potom uz duch rychlo silnel.

lyci
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lyci
17. apr 2022

ti falosni duchovia su biochemicke tehotenstva

oli2782
17. apr 2022

Tak ono duch v podstate neexistuje. Buď je to slabá čiarka , ktorá postupne je silnejšia alebo slabá čiarka a spustí sa menštruacia = biochemické. Max kanálik ešte.

diamond007
17. apr 2022

@lyci o ktorých žena nemusí ani vedieť, ak testuje po chýbajúcej menštruácii...

zojanka
17. apr 2022

Mala som raz. Spravila som test a bola tam slabucka ciarka (normalne ruzova, okom viditelna, ale slabucka). V ten den a nasledujuci den som si spravila dokopy dalsie 3 testy tej istej znacky a tie uz boli 100% negativne takze nebolo to ani biochemicke urcite.

snazilka_bio_mamka
18. apr 2022

neviem ci uvidis ale ja som mala 10 dpo takehoto ducha no a som tehu 🙂

kristiinze
18. apr 2022

Môj falošný duch 🙂

alina765
18. apr 2022

Aj ja som mala minule ducha na teste, iny deň bol uplne negat.
A ms som dostala (mám).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre