Mali ste zimnicu ako príznak tehu?

ladylili
5. apr 2018

Mali ste niektorá ako príznak zimnicu?

bosoriak
5. apr 2018

@ladylili 3-4 dni po ovulacii nemozno hovorit o priznakoch tehotenstva.

ladylili
autor
5. apr 2018

@bosoriak urcite nie tehotenstva ale naprikald niecoho ineo zmeny hormonov trebars uhniezdenie

bosoriak
6. apr 2018

@ladylili uhniezdenie nastava 7-10 den po ovulacii a az po uhniezdeni sa zacne vylucovat HCg, dovtedy telo "nevie", ze pride tehotenstvo, kedze oplodnene vajicko nie je v spojeni s telom. Akykolvek priznak do tohto casu nie je priznak hormonov.

Rozumiem, ze by si chcela vediet co najskor, ci sa zadarilo, ale 3-4 dni po ovulacii je proste hrozne skoro. Najskor 7-10 den mozes zacat pocitovat nejake priznaky, ale ani to nemusi znamenat tehotenstvo. Boh vie, ze som si to odskusala niekolkokrat, jediny spolahlivy ukazovatel tehotenstva bol tehotensky test. Alebo este inak, najspolahlivejsi priznak tehotenstva je porod. 🙂

Drzim palce.

ladylili
autor
6. apr 2018

@bosoriak jasne skoro ja viem ale stym nesuhlasim ja som mala v tehu uz 5 dpo uhniedenie a povedala som aj tu a mala som pravdu 🙂 a podla vsetkeho co som precitala moze byt 🙂 od 5dpo uz jasne je to zeiedkavo tak skoro 🙂

magnolia555
6. apr 2018

@ladylili ahoj, myslím, že ovulaciu som mala tak 7-9 dní dozadu a dnes ma celý deň bolia kríže a brucho a mám teraz večer zimnicu. No bodaj by sa niečo dialo bola by som rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre