Mám 3 dni do menzesu a mám slabé tehotenské testy

26. aug 2020

Ahojte mam ešte 3 dni do menštruácie včera som robila testy vyšli pozit.. ale dnes sú testy dosť slabé je to tým že sú inej značky ? Alebo mi klesá hormón

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
26. aug 2020

Akoze fakt 5 testov za den??

danka808
26. aug 2020

Je to znackami, kazdy test ma iny citlivost a proste ked si chces takto sledovat ci ti rastie hormon tak treba pouzivat ten isty stale a testovat ma zmysel po dvoch troch dnoch zase aby si videla ci je ciarka silnejsia

timica77
26. aug 2020

Niekedy nerozumiem preco zeny riesia kolko testo si druha zena urobi, aj keby 100 je to uplne jej vec..neviete cim si presla, ci niekedy nemala falosne testy a chcela si byt iba ista a nerobila ich v jeden den.

llucciaa
26. aug 2020

už nestresuj teraz, su pozitívne, to že sú čiarky rozdielne môže byť spôsobené tým, že je každý iný a predpokladám, že si ich robila aj v inú dobu cez deň. keď máš tri dni do ms tak už vydrž a sprav ďalší ak bude ms meškať. držím palce 🙂

noemikatka
26. aug 2020

Držím palce a netestuj kazdy den a hlavne denne niekolko testov🤦‍♀️✊❤🍀

asia83
26. aug 2020

Nemáte kam peniaze dávať?

jarkam721
26. aug 2020

Mat aspoň jeden taky tak sa z neho teším ako blcha a neriešim ci je iný slabší alebo silnejší. Keď jeden je istý pozitívny tak načo ďalších pár.

sisabe
27. aug 2020

Gratulujem srdečne čo by som ja dala za taký testik

miselka469
27. aug 2020

Ahojte. Nechcem otvarat dalsiu diskusiu tak skusim tu. Prosim vas vidite tam nieco? Je to duch? Ci iba kanalik?

comika
27. aug 2020

@miselka469 skus viac priblizit a z ineho uhla fotit. Zatial nic nevidim

jarkam721
27. aug 2020

@miselka469 ja keď sa za hľadím tak vidím, mne to však príde skôr ako kanálik

juliatriscova
26. nov 2020

ahoj, ako si dopadla? si tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre