Mam bolesť v podbrušku, častú únavu, bolesť hlavy a spodných krížov. Som tehotná?

andrea8093
11. mar 2024

Ahojte,chcela by som sa spýtať s priateľom sa snažíme o bábo mávame nechránený sex (pravidelne).
Menštruácia mi vôbec neprišla aj keď som mala pocit ako keby mala prísť každú chvíľu.
Mam bolesť v podbrušku,častú únavu,bolesť hlavy a spodných krížov,chute ale aj nechute do určitých jedál a veľa dalších príznakov ktore tomu nasvedčujú teda okrem bolesti prsníkov akurát ze mi trošku stmavli bradavky.No včera som si robila test a vyšiel negatívny myslíte si že som ho urobila skoro alebo v tom je niečo iné ako tehotenstvo?Kedže my si po veľa neúspešných pokusoch už nevieme čo myslieť.poprípade kedy odporúčate vykonať test.
Za odpovede budem vďačná❤️

viky173
11. mar 2024

@andrea8093 na zaklade priznakov Ti nikto odpoved neda, pretoze mozu znamenat hocico alebo aj nic. Urob si neskor dalsi test, ked Ti bude meskat a uvidis.

andrea8093
autor
11. mar 2024

@viky173 kedy asi by som si ho mala urobiť lebo mne menzes neprisiel praveže vôbec,ak niečo píšem zle kľudne ma opravte nevyznám sa v tom

zuza265
11. mar 2024

@andrea8093 a kedy ti mal prist?🙂 pripadne ak vies kedy si mala ovulaciu

alineawalo
12. mar 2024

@andrea8093 príznaky, ktoré popisuješ sedia aj na PMS (predmenštruačný syndróm), aj na tehotenstvo. Mne meškala menštruácia 3/4 dni, keď vyšiel test prvýkrát pozitívny (z ranného moču). Prvý test negatívny (meškala 1 deň). Všeobecne sa odporúča počkať min. týždeň (kvôli hladine HCG, čo testy zachytia).

andrea8093
autor
12. mar 2024

@alineawalo keď je pravda to čo som sa dočítala tak priznaky PMS nastavaju 1 až 2 týždne pred očakávanou menštruáciou lenže ja som taketo príznaky začala mať asi deň po tom ako mi mala prísť menštruácia. Zajtra ráno si plánujem urobiť test to už bude 9. Deň myslím ,keď naozaj som tak by to už malo ukazať dúfam.
Sice predvčerom som si ho robila ku večeru takže to nebol ranný moč neviem či to na to má veľký vpliv alebo skoro žiadny

alineawalo
12. mar 2024

@andrea8093 ak to vieš s istotou, že nebola posunutá ovulácia a s istotou, že menštruácia mala vtedy prísť, tak áno... Skús spraviť test radšej ráno, sú síce už citlivé tie testy a dokážu ukázať pozitivitu aj poobede. Držím palce ✊

andrea8093
autor
13. mar 2024

@alineawalo dneska ráno som si robila test a zase nič,neviem či mam ešte dúfať v to že som tehu alebo nie dneska je to 10. Deň čo mi mešká myslím si ze uz by to ukázalo ale vraj kazda zena to ma individualne tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre