Je mi na zvracanie a mám nechuť do jedla. Môžem byť tehotná?

pinkypie1
2. júl 2021

Ahoj žienky mám nechránený sex priateľom
MS pravidelne včera po ale už celý mesiac je mi na zvracanie nechuť do jedla , smrdí mi jedlo ( ale vždy všetko zjem lebo mi potom chuti ) ale po jedle mám chuť zvracať či ráno či večer
Robila som si aj test vyšiel neg. asi som si ho robila skoro
Som často unavená a hladná aj keď mám nechuť do jedla
V podbrušku sa cítim ako nafúknutá a mala som tam aj bolesti občas

anjelicek26
2. júl 2021

Ak je ti cely mesiac zle, tak by ti na teste svietili kolajnice... keby si unavena s tehu, mas na teste kolajnice...keby mas navaly hladu, mas na teste kolajnice. Prepac, ale ak mas negativne testy, tak tieto veci s tym nesuvisia a bud sa moc pozorujes, alebo to ma uplne inu pricinu.

barus26
3. júl 2021

@pinkypie1 vo väčšine prípadov je najprv pozitívny test a až neskôr takéto priznaky ….Na to aby ti bolo takto zle musíš mat v tele hormón HCG, ak ho máš test by bol pozitívny …

milka1988
3. júl 2021

@anjelicek26

Súhlasím , ja som 5tt nepociťujem ani zavrate, nie je mi zle, nevraciam, som len nafúknutá, hlad nijako extra nepocitujem extra hlad a ked uz mesiac to citi musela by mat kolajnice az do Ameriky 🙂

maccmacc
3. júl 2021

Tieto veci mám bežné aj pred MS... 🙄 A ak ti mešká tak to kľudne môže byť z toho...
V marci som bola na vyvolávacke... 18dni mi meskal MS a celých 18dni som bola unavená náladová, hladna,.. Hormóny... Ak je test negatívny, príčina je pravdepodobne inde ako v tehotenstve...aj ked poznám osobu ktorej do 8tt vychádzali negatívne testy a tehu bola a donosila 🙂

lara45
30. sep 2023

@pinkypie1 nechcem ta strašiť ale skôr ťa mozno len nasmerovať.Lezala som v nemocnici s jednou pani, ktorá mala presne takéto príznaky ako ty.Po niekoľkých vysetreniach jej zistili ,že ma zápal žaludka.Nehovorim ,že je to tvoj pripad ale skor by som to začala riešit asi po gastro stranke.

adulikka
30. sep 2023

@lara45 toto je diskusia z roku 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre