ahojte potrebujem poradiť snažíme sa o malé a neviem či mám príznaky. Som nafúknutá častá plynatosť a mám bolesti v podbrusku, ako keby ma dakto pichal s inekciami vo vaječníku posledny týždeň mam bolesti v krížoch, bolí ma celé telo mám hustý výtok začalo sa mi to po svojich plodných dňoch. Môžem byť v tom alebo nie? Prosim poraďte mi v tom. Ďakujem.
@prvosienka7 chcela som len poradiť nie aby mi dakto veštil ale ďakujem
Vserko ukaze cas, moze to byt aj zapal, aj psychika
a co tak spravit si testik?...mozno by uz nejaky vysledok ukazal, aj ked je este skoro ale skusit mozes...
ahojte...minuly pondelok som mala ovulu..den pred tym sme mali nechraneny sex...teraz ma vlastne uz tyzden picha sem tam vo vajecnikoch raz jeden potom druhy..a taktiez aj v maternici...mam7dni do ms..predtym nikdy ma vsak nepichalo v maternici ani vajecnikoch ..az tak 3dni pred ms...no teraz je to ine...mavam take mdloby ze sami zakruti hlava a mam tmu pred ocami..prsia ma nejako nebolia len bradavky a dvorce..a mam ich take ,,naliate’’ ...myslite si ze to vyslo?inak mavam taky pocit ze mam teplotu ale nemam..vzdy max 36,8 C ...a sem tam citim bolest stehien..2dni dozadu som si umyvala vlasy nad vanou a tak ma neskutocne boleli stehna ze som ledva stala..(nie nesportujem ani nemam mat z coho nohy pretazene)...a taktiez ma pobolievaju krize..a posledne 2-3dni chodim castejsie cikat...dnes som vlastne 7DPO..myslite ze by to mohlo byt tehotenstvom?
To ti nevie nikto takto povedať. Príznaky si môžeš aj nahovárať aj môžu byť oprávnené, my nie sme veštice 🙂 Treba počkať čí príde ms