Mám krvavý výtok

vladka09876
30. júl 2017

Dobry den,chcem sa opytat,menstruacia mi meska uz 3tyzden pred tyzdnom som si robila test vysiel negativny( pri prvom mi ukazal test az v 12tyzdni) uz druhy den mam taky slaby krvavy vytok,bolest krizov a v podbrusku ako pri ms, neviete co to nahodou znamena moze byt ?

vydrnik
30. júl 2017

@vladka09876 NECHCEM STRASIT,ALE AK SI BOLA TEHU MOZE TO BYT ZACINAJUCI POTRAT,ALEBO tI PRIDE ONESKORENA MS,ZBEHNI RADSEJ NA GYN.POHOTOVOST,

vladka09876
autor
30. júl 2017

Moja gyn. Povedala ze ak nemam ms 3mesiace je to v pohode,ale asi za nou zajdem rano. Zabudla som napisat ze to iste som mala asi pred 4tyzdnami trvalo to asi 2-3tyzdne prestalo a teraz uz druhy den zase to mam,tiez som citala ze to moze byt potrat ale hovorila som.si ze ved nesom tehu nemam ziadne priznaky test ukazal jednu ciarku,a uz mam aj prsia citlive

vydrnik
30. júl 2017

@vladka09876 A DALSI TEST SI NEZKUSALA,A CO TO MAS ZA GYN,VED UZ 2 TYZDNE MESKAJUCA MS,NIECO NAZNACUJE,A CYSTA BY TO NEMOHLA BYT,

vladka09876
autor
30. júl 2017

Nie neskusala som povedala som si ze naco kupovat ked nemam priznaky ,tak tiez sa bojim ze je to cysta ale neviem to by som asi nekrvacala ci ano? Jedine ak by som ju nedajboze mala a by praskla vtedy ano

vydrnik
30. júl 2017

@vladka09876 VIES CO S TYM NIEJE SRANDA,A ESTE TIE BOLESTI,ZBEHNI RADSEJ MA GYN.POHOTOVOST BUDES ASPON HNED VEDIET CO JE ZA PROBLEM,BUDES ASPON KLUDNEJSIA

deti95060810
30. júl 2017

ja som také príznaky mala pri začínajucom tehu....Nie pri každom , len pri prvom...

reni1512
30. júl 2017

@vladka09876 vytok je normalny... do urcitej miery, tehotna zena moze mat krvave vytoky, alebo hnedu krv prve tri mesiace... bolesti v podbrusku su z roztahujucej sa maternice, treba to vsak vysetrit. Ja som mala krvavy hlien s cerstvou krvou a mam polyp na krcku maternice, nekrvaca gravidita ale polyp a ten sa musi odstranit po prvom trimestri. Nezanedbat 🙂 ist a nestresovat. Ak by slo o potrat bolo by to silnejsie krvacanie, ako MS a bolesti, krce..

vladka09876
autor
30. júl 2017

Viem ze je normalny len ja som pri prvom som nemala ani spinenie nic,ziadne priznaky. Na porodnici som bola s jednou co bola v 10t a krvacala hrozil jej potrat. No len ja asi nesom tehu 😏

deti95060810
31. júl 2017

@vladka09876 každé tehu je iné...iné prejavy, príznaky....

vladka09876
autor
31. júl 2017

@deti95060810 mate pravdu. Tak nakoniec som dostala kramy len mi je cudne, nikdy v zivote ma pri ms neboleli prsia krize ani podbrusko;ani ked meskala. Nikdy. A teraz uz 3den krize ma velmi bolia a v podbrusku tiez a prsia taktiez ich msm citlive a take ako ked som bola tehu.

vladka09876
autor
31. júl 2017

Aspon myslim ze su to kramy.

vydrnik
31. júl 2017

@vladka09876 bola si u gyn,ja v tvojom pripade,by som zasla ked mas taketo problemy,nikdy nevies co je za problem

vladka09876
autor
31. júl 2017

Nebola som,bol vikend a s takou ms by ma nevysetrila. Ako tie bolesti ma prekvapili myslela som ze zmiznu a nic,tak nechapem. Musim pockat kym mi skonci ms a ppjdem na vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre