Mám len jeden tehotenský príznak

luna2580
8. júl 2015

Žienky, ktoré už máte skusenosti, prosim poradte mi. S priatelom sme mali styk aj s vyvrcholením 27. a este aj 30. 6. Čo bolo v čase kedy mi približne vychadzala ovulacia,ale nemala som to uplne presne vypocitane. Menzes mam dostat 14.7. Chcela by som vediet, ci som tehotna a nemam odvahu si urobit test, aby som nebola sklamana z jednej ciarky.... Už asi tyzden ma pobolieva spodok brucha, niekedy mensie krce, najma ked si lahnem a viac ma to boli v okoli laveho vajecnika. Ziadne ine priznaky nemam, jest mi chuti ako stale, prsia trosicku bolia, ale to ma tiez zvyknu a unavena som tiez len tak priemerne... Myslite si , ze mozem byt tehotna? alebo je to malo pravdepodobne, kedze nemam ine priznaky? Test si urobim v pripade, ze by mi menstruacia neprisla. Za kazdu radu dakujem

vika35
8. júl 2015

pockaj na menstruaciu ak bude meskat urob test. naco zbytocne stresujes, co ma byt bude.

vejka1
8. júl 2015

Ja som na tom podobne, maly sme nechraneny styk po ?MS....a este k tomu tyzden po styku som mala ruzovy vytok, tiez ma pobolieva brucho a citim aj prsia.Tiez neviem co to moze byt

vejka1
8. júl 2015

Kedy ti zacala MS v juni???

luna2580
autor
8. júl 2015

18.juna som mala MS

vejka1
8. júl 2015

Ja som mala 20.juna..... a hned po MS 27.6 sme isli naplno.Cyklus mam nepravidelny tak neviem s ovu to mam vseliake

luna2580
autor
8. júl 2015

na snad mi tu este poradi nejaka zienka, co ma skusenosti 🙂 ja sama citim , ze som...ale bojim sa, ze si to len namyslam.... keby mi aspon zle bolo, tak by som si uz bola viac ista :D

vejka1
8. júl 2015

Skus pockat do MS a uvidis 🙂 drzim palce

luna2580
autor
8. júl 2015

dakujem, podobne 🙂

mita9
8. júl 2015

@luna2580 zle ti este nema byt z coho po tyzdni 😀 ...si nastuduj trosku ako prebieha oplodnenie a co sa deje cca na 8den

petulda333
8. júl 2015

Ja som zistila ze som tehu ked som bola asi v 7tt a teda priznaky ziadne neboli...

luna2580
autor
8. júl 2015

dakujem, cize ak som dobre citala, az okolo 12 dni po oplodneni sa vajicko usidli... to by som mala mat cca v nedelu... potom je uz mozne , ze pridu dalsie priznaky?

steinarka
8. júl 2015

@luna2580 tehotenske priznaky urcite nemas.. najskor si unavena z toho neskutocneho tepla a ostatne "priznaky" su cisto predmenstruacny syndrom.. tehotenske priznaky totiz prichadzaju az neskor. a pochybujem, ze ti tu niekto odpovie "ano si tehotna", nakolko som sa tu este s vesticou Teodorou nestretla.. urob si test.. ako ma byt, tak bude..

luna2580
autor
8. júl 2015

ja som ani nechcela, aby mi tu niekto vestil.. iba som chcela vediet, ci to moze byt ako priznak tehotenstva v takomto case.....nerozumiem, preco sem vobec niekto dava take komentare.. prihlasila som sa sem, aby som sa podelila o svoje dojmy a pocity a aby mi zeny poradili...

steinarka
8. júl 2015

@luna2580 tak si si mohla pohladat uz zalozenu temu a nevytvarat zbytocne duplicitnu 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

luna2580
autor
8. júl 2015

oo pardon teda, ak som tym niekoho otravovala... ak Ta tato diskusia nezaujima, tak sem nepis, vdaka za pochopenie

prego81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
8. júl 2015

@prego81 😀 😀 😀 😀

luna2580
autor
8. júl 2015

dufam, ze ste sa dobre pobavili, prajem vam pekny den a ostatnym dakujem za odpovede

stankabk
8. júl 2015

Mam za sebou tri tehotenstva, myslim, ze tehotenske priznaky nebyvaju tak skoro, teda pred predpokladanou menstruaciou. Bolest prsnikov je priznakom aj menstruacie... V kazdom tehu mi bolo velmi zle, najviac v tom poslednom, myslim, ze to ako unava, nechut, vracanie prichadza az neskor, teda v prvom trimstri, ale nie az takto skoro ... Neostava Ti len cakat, drzim palce
Alebo si urob test a budes vediet na com si 🙂

luna2580
autor
8. júl 2015

@stankabk veľmi pekne ďakujem!!

nikol_95
8. júl 2015

@luna2580 Ahoj počkaj kým ti nebude ms meškať lebo test ti nič neukáže tak počkaj ja viem je to pre teba tažke čakať ale koľke sme si stým prešli je skoro na príznaky tie začínajú medzi 5-6 tyzdnom

luna2580
autor
9. júl 2015

Dakujem krasne.... pri tom uhniezdovani vsak mozno citit nejake slabsie bolesti...tak preto ma to zmiatlo, ci to nemoze byt to

steinarka
9. júl 2015

@luna2580 ja som citila bolest podbruska uz od uhniezdovania 😉

luna2580
autor
9. júl 2015

Vdaka za kazdu radu... zostava mi uz len cakat

maryhope
15. júl 2015

Ahoj no ako si dopadla luna? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre