Mám naliate prsia a nafúknuté brucho

petra19972001
15. jún 2023

Ahojte baby... s priatelom sa snazime o babo... asi pred 2 tyzdnami cca mozno viac menej sa do mna spravil... dnes mi prišla MS a mam strašne naliate prsia a strašne nafuknute brucho čo som nikdy nemala... myslite že to môže byŕ priznak tehu? Ďakujem.

petamich
15. jún 2023

skor si myslim, ze nie aj ked na MK sa najde xpripadov, kde menstruovala pomaly do porodu 🙂 kazdopadne sprav si test a uvidis

petra19972001
autor
15. jún 2023

@petamich ďakujem za radu

divokykonik
15. jún 2023

@petra19972001 Ja mávam bežné pred MS a počas MS väčšie a citlivejšie prsia, takže to nemusí byť tehotenstvo.

bessie12
15. jún 2023

@petra19972001 tiez mam nafúknuté brucho a naliate bolestivé prsia a tehotná nie som. Dostala som dnes menzes, ale my sme sa nesnažili.. urob si pre istotu test a budeš vedieť na com si. Držím palce 🙂

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra19972001
autor
15. jún 2023

@bessie12 ďakujem krasne

vanilkovazmrzka
16. jún 2023

Je to pms a test stoji 5 korun, ak treba.

petra19972001
autor
17. jún 2023

@vanilkovazmrzka myslíš?? A ďakujem

sense
17. jún 2023

Nie skôr spôsobené hormónmi. Bežné ženy majú naliate prsia a nafúknuté brucho a odozneje to na začiatku ms alebo prvé dni ms. Ale ak si myslíš ze si tohotna napriek ms tak si sprav test. Ak sú to príznaky tehotenstva test ti ukáže už jasný výsledok.
Inak ja keď som bola tehotná som. Paradoxne nemala ani jedno z toho co píšeš. Ale občas v den ms mávam tieto priznaky

petra19972001
autor
17. jún 2023

@sense no a praveze nikdy ked som mala ms som nemala naliate prsia a nafuknute brucho to teraz prvykrat sa stalo tak neviem co sa stalo preco to tak je ...

sense
17. jún 2023

@petra19972001 tak ženské telo a hormóny sú nevyspytateľné. Počkaj kým ti skončí ms a sprav si test. Ale ak máš normálnu ms pravdepodobnosť tehotenstva je mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre