Mám príznaky tehotenstva a test je negatívny

lenik29
17. apr 2014

Máte niektorá s tým skúsenosť? Menštruáciu som mala 18.marca..a nechránený pohlavný styk 5.apríla. Menštruácia mi nezvykne meškávať, a mala som ju dostať 15. čiže utorok..lenže cítim sa dosť čudne, chodím stále na wcko, ráno sa mi točí hlava, strašne ma bolia prsia...a tak.. A v stredu ma nenormálne bolelo bruško, myslela som, že mi už prídu a vôbec nič, len asi hodinku možno, keď som išla na wc, stále som mala na papieri trochu krvi, bolo to úplne slabučké , pritom na nohavičkách nič. Potom mi to prešlo. Robila som si dnes test, negatív. Je možné, že som tehotná? .. 🙂

jellinga
26. apr 2014

@vera519 Jooooj, tak to ma velmi mrzi, budem velmi drzat paste, nech sa cim skor podari! ;)

zuzana256
26. apr 2014

ja mam presne to iste chodim kazdu chilku na wc cikat bolia ma aj krize a mam citive prsia a mrzky som este nedostala a uz mali bit meskaju uz tyzden,stale viac mam chute jedenia vela tekutiny pijem a sladke vobec my teraz nechuti a kazde rano mi je velmi zle aj na vracanie ale nic nejde viac unavena byvam aj ked som uz aj vispata tak po chvilke sa mi chce spat test som si rano robila Women secret a ukazalo mi negativ a s partnerom sa uz snazime o babo rok a nic poradte mi prosim co by to mohlo bit som velmi smutna ze sa to nepodarilo.

zuzana256
26. apr 2014

mrzky som este nedostala a uz dryhy krat v tomto mesiaci april som mala slabi hnedy vytok len kratko aj citim ako by mrzky mali prist ale nic aj som si dala preistotu dopredu vlozku lebo som uz zacitila ze mi pojdu a nic a ked som ju dala prec tak po chvilke zas som to mala

junova
26. apr 2014

@lenik29 Ja som si urobila v deň meškania menstruacie digitálny test s ukázal mi, že som tehotná.

timka6800
19. máj 2019

Dobrý deň, ja mám tiež otázku. Cca týždeň vnímam na sebe príznaky tehotenstva. Neskutočná bolesť prsníkov aj bradaviek, brúško nafúknuté mierne kŕče a bolesť. Citlivosť aj chuť do jedla je tiež iná. Menštruácia mi došla, ale zdá sa mi až veľmi divná. Tmavšia krv, a je toho menej aj slabšie sú. Robila som si pre istotu test 2ks a oba mi vyšli negatívne+ robila som ho poobede. Tak teda potrebujem poradiť a počuť váš názor, či počkať a spraviť si druhý test alebo čo😏

vyroba_soni
30. máj 2019

@timka6800 presne takýto problém riešim aj ja...snažíme sa o bábätko, lenže ja mám pocit, že som tehotná už z predošlého mesiaca, aj napriek tomu, že som menštruáciu mala normálnu. Brucho mám neskutočné nafúknuté, býva mi slabo, taktiež žeriem ako prasa, mám návaly tepla a stále by som iba spala. Zajtra by som mala dostať mrchu, no som zvedavá...ale testy stále negatívne...

angi07
31. máj 2019

ja som uz od decembra 2018 mala zvlastne priznaky postupne mi smrdeli veci , jedlo kazdy den sa k tomu nieco pridalo nakoniec aj voda...meskal mi 10 dni. testy negativne na uzv nic. horko tazko som dostala ms brutus silnu a bolestivu... trvalo 2 mesiace aby moj cyklus sa dal do poriadku.potom v aprili som mala take iste pocity ze som tehotna... predsa som dostala mrchu. po ms nafuknute brucho neustale unavena skoro cely mesiac bolesti prs a bradaviek zadrziavanie vody...a tadám 😍dneska som bola u lekara 5+ 6tt a krasne bije srdiečko. v den ocakavanej MS som uz mala pozit.test

vyroba_soni
31. máj 2019

@angi07 wauuu, gratulujem 😍

rozalinda2610
27. dec 2020

ahojte mam prianaky tehotenstva o babo sme sa snazili tento mesiac som mala MS ....mam bokesti prs na brusku sa mi robi ciarka nevolnost a dnes aom si robila test a nic :/

3petka
27. dec 2020

@rozalinda2610 treba nám fakty. Kedy ms kedy ste sa snažili dátumu. Pokial test neukázal tak asi tehu nie si alebo testuje skoro

rozalinda2610
27. dec 2020

@3petka skusame uz od minuleho mesiaca tento mesiac som mala 12teho MS a mala som tri dni a od kedy mi skoncili tak sme sa pokusali aj stale

babovka2321
27. dec 2020

@rozalinda2610 pokial viem, ta ciarka na brusku sa robi zvycajne v 2. trimestri, nie ako prvy priznak tehotenstva. Ja som tu ciarku pod pupkom mala vzdy, len slabu, teraz mam uz predelene cele brucho zhora dole :D ale to uz som v 3. trimestri. Z vlastnych skusenosti - najviac skorych "priznakov" som mala vtedy, ked som ani tehotna nebola. Psychika a prilisne pozorovanie sa robi vela.

3petka
27. dec 2020

@rozalinda2610 tak to ťažko môžeš mat ešte príznaky je dosť skoro na to...

rozalinda2610
4. jan 2021

ahojte chcem sa opitat nedostala som decembri MS este stale nemam ..... uz by som si mohla skusit test .... mam bolesti pod bruskom krize prsia

rozalinda2610
4. jan 2021
vieruska1105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozalinda2610
5. jan 2021
vieruska1105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozalinda2610
6. jan 2021

@vieruska1105 dakujem. krasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre