Mamatest - slabá čiarka pri prvom teste

boobaa
30. jan 2013

Ahojte. Viete mi poradit. Robila som si mamatest 30 DC a druha ciarka bola velmi slaba ale bola. Mamatest som opakovala o 4 dni a vysledok bol ten isty. Ciarka bola ale nezosilnela :(

smejo111
31. jan 2013

gratulujeeeeeeeeeem

cuculik1
31. jan 2013

@boobaa ja uz son to par krat zazila....do par dni mi dosla ms....

boobaa
autor
31. jan 2013

@cuculik1 rátam s touto verziou 😒

hadassah
31. jan 2013

ešte nehádž flintu do žita, niekomu stúpa Hcg pomaličky. Daj si spraviť krvný test a aj opakovaný o pár dní, tam presne uvidíš, koľko je jednotiek a či Hcg stúpa, alebo nie.

alena16
31. jan 2013

@boobaa Aj ja som mala styri dni rovnako slabu, vobec nesilnela. Az na piaty alebo siesty den bola silnejsia. Este to nevzdavaj.

tremonti
31. jan 2013

Aky dlhy mavas cyklus? Ktory dpo si?

boobaa
autor
31. jan 2013

@tremonti neviem ktorý som deň po DPO lebo 10.1. (14 deň cyklus) som bola na ultrazvuku na vajko tam nebolo. Jedine že by sa urobilo potom alebo predtým, ale snažilkovali sme predtým aj potom viackrát. cyklus som mala posledný 27 dňový a predtým mesiac 31 dňový. Dnes som ale 35 deň cyklus (rátam od toho 27 dňa) a mešká. Včera som mala hrozné pichanie vo vaječníku. dnes od rána mám mierne pichanie. Nikdy mi takto nemeškala, dnes mám svoj životný rekord 😖

boobaa
autor
31. jan 2013

@alena16 dakujem ti za útechu. stále sa mi to nezdá. že je to OK ked sa mi čiarka nemení. všetky baby píšu ako sa im krásne sfarbovala postupne každé dňa dni tuším to hcg narastá. 😢 Už začínam mať strach či nemám nejakú cystu alebo polyp. ako som písala, tak 10.1. (14 deň cyklu) som bola na ultrazvuku a vajko tam nebolo. gyndoš povedal že sa už mohlo uvolniť, alebo sa ešte len urobí, alebo nemuselo byť tento mesiac vôbec... - tak si potom vyber. mám z toho hlavu jak melón. a ešte k tomu tie II čiarky čo nechcú zosilnieť 😢

boobaa
autor
31. jan 2013

@hadassah mne sa tomu lekárovi moc nechce, ale ked do zajtra neprídu, ráto štartujem 😖

alena16
31. jan 2013

@boobaa pozitivne je, ze tam tie ciarky stale su 😉 Ja som bola tiez z toho nervozna a testovala som sa rano aj vecer.

donna11
31. jan 2013

@boobaa skor by som povedala, ze tehu to nebude..ciarka by sa uz urcite menila..slabucka ciarka moze znamenat aj cystu - pokial ta picha vo vajecniku..u teba by bolo vhodne ist k dr na sono, aby ta skontroloval. 😒

boobaa
autor
31. jan 2013

@donna11 máš pravdu, šiesty zmysel cíti problém a hlava to nechce prijať. zbehnem tam zajtra ráno.

boobaa
autor
31. jan 2013

@donna11 nevieš za aký čas sa dokáže spraviť cysta?? 10.1. som bola na ultrazvuku a žiadna cysta ani iný problém tam nebol

alena16
31. jan 2013

@boobaa a nemohla by si sem hodit foto toho testu?

boobaa
autor
31. jan 2013

@alena16 mohla ale až poobede resp. na večer cca 19:00

alena16
31. jan 2013

@boobaa Urob si vecer este jeden, a predtym aspon 3 hodiny nepi 😉

donna11
31. jan 2013

@boobaa myslim, ze cysta sa tvori z neprasknuteho vajicka (pocas ovu vajko nepraskne) a to sa potom zvacsuje..nie som si ista, ale tak nejak by to malo byt..
podla testu to bude najlepsie vidno..pokial mas uuuuuplne slabunku ciarku, tak tehu to 100% nebude..ak by vsak bola viac viditelna, mohlo by ist aj o tehu..

katka_halabalka
31. jan 2013

mne to pri prvom dieťatku ukazal test hned bez problémov, no pri druhom som si kúpila obyčajný teh. test kde boli v balíčku dva, ked som si ho urobila, bola tam len taka biedna čiarka, tak som par dni počkala a urobila zas a čiarka bola rovnaka, potom mi poradili aby som si urobila aspoň dva testy s inou citlivosťou, kup si kvalitny a jeden šmejdavý ak oba ukažu čiarku si jasna. Udajne ta intenzita čiarky nemá veľký vplyv na to ako dlho si tehotna, aspoň tak mi to vravela mgr v lekarni, že ak tam čiarka je tak tam je a je jedno ako silná a mala pravdu teraz som uz v 28 tt

boobaa
autor
31. jan 2013

@donna11 ona je vidilná, je aj ružová, videl ju aj pritateľ a ten je realista negativista 🙂 obidve sú ružové a viditeľné (oba testy aj 30 DC aj 34 DC) , nemusím s tým ísť na svetlo a vidieť ich, lenže tá stýtosť tej farby nie je silnejšia.
Ide mi o to: či je podmienka pre tehu to aby čiarka silnela...?
mala som mamatest 10ml (dvojbalenie), ešte mám doma clearblue digital, ten je 25 ml ale nerobila som si ho. ešte čakám 😒

donna11
31. jan 2013

@boobaa ja som pri prvom tehu testovala tymto istym testom, pred ms som mala uplne slaby tienik, o 2 dni viditelnejsia ciarka, o dalsie 2 dni ciarka rovnaka, bola som na krvi, tehu bolo uplne na zaciatku a nakoniec o tyzden som bola na krvi a babo sa neuchytilo.. 😒 ..preto pisem, najlepsie je zajst k dr..
..teraz uz na 4den meskania ms som mala pekne silne obe ciarky..

boobaa
autor
31. jan 2013

@donna11 gratulujeeem 🙂 a ja pojdem k doktorovi. obetujem zajtra ráno ten digitelny test a aj napriek výsledku tam pôjdem. bud pre vyvolávačku alebo pre dobrú správičku.

donna11
31. jan 2013

dakujem 🙂 to je najlepsie tam zajst a budes mat istotu..keby si aj bola tehu, nemala by si sa stresovat, takze klud a zajtra daj info, od dr, ako si dopadla..

alena16
31. jan 2013

@boobaa Ved na tom clearblue teste, co mas vo fotoblogu, mas tu ciarku krasne viditelelnu. Podla mna si 😉

mamicka70
31. jan 2013

ja som tiez tak mala na tom teste a uz mam dve zdrave dcerky gratulujem

boobaa
autor
31. jan 2013

@alena16 áno je viditeľná (slabé +), len ide o to že som si ten test robila 28DC a on je citlivý iba 25ml, 30 DC som si robila ten mamatest, ten je citlivý 10 ml a čiaročka je úplne slabá, 34 DC tiež mamatest 10 ml úplne slabá čiaročka. ked idem na to logicky tak mamatest by mi mal ukázať oveľa istejšiu čiarku 30 DCa to nehovorím o 34 DC už som mala mať podľa všetkého kolejnice. Si osobne myslím, že tehotná nebudem, testy boli neplatné ( všetky 3 testy mi ukázalia II čiarky až po zaschnutí papieriku, to jest po limite na testovanie...). a ja tú mrchu dostanem.

boobaa
autor
31. jan 2013

píšem sem kraviny, len kvôli tomu, že čakám že sa niektorej podaril zázrak z podobnej situácie akú mám ja teraz. bože aká som ja sprostana. prepáčte dievčatá, že vás tu zamestnávam s mojou chorou túžbou po babatku ☹

boobaa
autor
31. jan 2013

thi ist the end, bola som na WC a bola tam vlásočnica krvi. tak nič... mrcha hnusná dnes bude v plnom prúde. Baby tak sa majte, ja sa sem snád opäť vrátim o mesiac pri meškaní dalšej mrchy 😢

livocka21
31. jan 2013

ja ta uplne chapem, ja som mala na teste tiez len ledva viditelnu ciarocku a bolo to pozitivne.... obcas sa moze stat, ze na zaciatku tehotenstva zeny dostanu akoze pseudomenstruaciu, ale ta by mala byt vyrazne slabsia ako obycajne, ci teraz alebo o mesiac...drzim palce 🙂

mrva
31. jan 2013

ja som mala 2 čiarky, z toho jednu slabú na 2 testoch a MS prišla. Skús neskôr a RÁNO!

mamicka70
31. jan 2013

ja som tak mala a mozem povedat ze ľ krat mi tk vslo a teraz mam dve kocky krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre