Máre skúsenosti so slabou druhou čiarou na tehotenskom teste?
@mejme4 Mala som asi 1-2:dni po očakávanej ms slabú čiarku, ktorá sa dokonca objavila až po niekoľkých minútach, keď som šla test vyhodiť. A dnes má "tá utajená čiarka" 11 rokov.
Taku istu som mala aj ja, ked som prvykrat testovala a dva dni mi meskala. Este si do dnes pamatam, ze som isla za muzom, ze tu ciarku moc nevidno. Dnes ma ta ciarka 5 rokov. Nikdy netestujem kym nemeska, nie je dovod, len si sa vystresovala s tym druhym testom.



@mejme4
Urob si ten, vo to hneď vyráža aj týždne a budeš mať istotu. Mne sa to zdá v pohode. Ja som po pár ni meškania (3-4) mala koľajnice ale bol to iný test