Máte skúsenosti s touto značkou tehotenských testov? Aj vám robí falošných duchov?

bressy
1. júl 2018

Ahojte som ešte len 25DC, styk sme mali na 10DC, a po 8 dňoch teda 18DC má prekvapilo spinenie s trochou krvi trvalo to 3 dni. Predchádzali tomu kŕče a ťahanie pichanie na ľavej strane. Kŕče boli prvý deň neznesiteľne čo mne pri ms nebýva zle takmer vôbec.
Robila som si test z ranného mocu 12 a13 DPO dr max ukázal po limite viditeľných ale slabučkých duchov, len ráno poobedie keď som testovala tak nič. Dnes som si robila ráno pepino test 14DPO a nič snehobiely.
Všetky testy boli 10 citlivosť.
Síce do ms mám ešte 4 dni, a je skoro. Ale robil aj Vám po limite dr max duchov?
Viem že týchto tém je tu veľa, ale za tie roky výrobcovia mohli tie testy pomenit tak má zaujima aké máte skúsenosti s dr max a pepino teraz.
Ďakujem pekne za každú odpoved

lilka5566
1. júl 2018

@bressy ja si skôr myslím ze ak si mala ducha budeš tehotná ale je skoro aby ti to niektoré testy ukázali. Ak bol viditeľný a nehľadala si ho pod lupou a nejakými negatívmi 😁 ako som to tu videla, si tehotná.

sona195
1. júl 2018

Takýchto duchov mi ukazovalo od 22DC asi 6testov,medzitým jeden vyšiel úplne negatívny. Slabuliiiiinke ciarocky(že som ich videla len ja,chlap vôbec😜) sa ukazovali až po limite. Až deň po meskani mrchy mi ciarkocka konečne zosilnela a je to tam😉😉😉...tak držím palce, nech to vyjde tak,ako si zelas😉

blontimka
1. júl 2018

@bressy vždy testuj rovnakým textom. Dr max alebo mamatest. Je jedno kedy budeš testovať. Ide o koncentráciu mocu. Mne vždy vyjde tmavší z poobedneho ..
Pepino je síce fajn, ale mne napr neukázal nic a digi CB dal 1-2 +

tatianaba
1. júl 2018

A mne zasa pepino vzdy ukazal spravne a ciarky boli poriadne.

bressy
autor
1. júl 2018

@lilka5566
@blontimka
@sona195
Ďakujem ☺️
Skúsila testnut teraz poobede tri značky, rapiclear nič neukázal, mama test a dr max zase dušik ale slabší ako včera z ranného a po limite, na mamateste sa mi zdalo že to v limite trosku bolo vidno

lilka5566
1. júl 2018

@bressy mne tie prve co som robila skoro ukázali čiarku až keď uschli

bressy
autor
1. júl 2018

@lilka5566
Áno aj mne tak vyšli z ranného mocu včera a predvcerom, ale večer nič ani po limite
A dnes aj s poobedneho minidusik až keď uschli testy na 2/3 testov

ebenau
1. júl 2018

Ano robi duchov a to som skusala.dva dr max z jednej vzorky mocu a jeden negativny a druhy takyto duch a dasie dni negativne takze o tehotensvo sa nejedna

ebenau
1. júl 2018
bressy
autor
1. júl 2018

@ebenau
Presne takéto to mám aj ja
Robila som asi 5 test. Dr max v priebehu 3 dni a na troch takýto duchovia
Ďakujem za reakciu
Pepino a rapiclear snehobiely, mamatest tiež duch.
Tiež si myslím že to tehu nebude.

ebenau
1. júl 2018

@bressy no to tažko povedat mozno u teba aj ano ale ja mam skúsenosti s duchovanim testov dr max, one step a to som este ani raz tehu nebola ved uvidis ci neskor nejake čiarky nevybehnu 😉

bressy
autor
2. júl 2018

No baby ja som z toho jeleň 😂😰
Dnes mi opačne dr max neukázal nič a pepino ducha mini ducha.co včera to bolo opačne.
Som 25DC

lilka5566
2. júl 2018

@bressy výdrž aspoň týždeň potom vyskúšaj.

polovnicka92
2. júl 2018

Dr. Max velmi duchuju mne dokonca hned vysla ciarka ktora poto. Stmavla ako vyschol a ine testy tiez nic a na ceskych forach najdes vela ohladne tohto :/ drzim palce nech Tvoj bol skutocnyy

zdencaaaa
10. júl 2018

ahoj ako si dopadla?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blontimka
20. sep 2018

@sandra151 prečo falošný ? Nemohlo t9 byť biochemicke? Potvrď mamatestom a začni riešiť ;)

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blontimka
20. sep 2018

@sandra151 ja som mala 3x po sebe 3 mesiace 🙂 kľudne ver a hľadaj ;)

katynka_ml
24. okt 2022

Ako to, že dr max a mamatesty robia falošných duchov?? Je to normálne?? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre