Maybebaby test

19. okt 2022

Ahojte. Spravila som si tehotenský test maybebaby, a vidim ta ducha, sice na fotke to nevidno, ale na dennom svetle to je celkom vidieť, mate skúsenosti? Vdaka.

emma2782
19. okt 2022

Ahoj, sú rovnaké ako pepino. Neverila by som im. Mala som viditeľnú čiarku aj na fotke, no tehotná som nebola 😕

autor
19. okt 2022

@emma2782 sak to ze su si dosť podobné, len u mňa je sice to, že dôvod na tehu mám ( praskla ochrana) aj ked mi nemeška ani ms mam dostať cez víkend ma strašné bolia prsia stále chodím cikať a to som mala naposledy ked som bola tehotna pred 3 rokmi tak ma to tak prekvapilo

veronika3110
19. okt 2022

Neverila by som im.. kúp si napr clearblue digitálny alebo dr max a testuj až keď bude ms meškať, prip. v deň ms

sonka333
20. okt 2022

Pridávam sa...tiež máme často nechraneny styk...a pepino a mabye baby sú na jedno kopyto....tie ani do úvahy neber pokial na nich nemáš kolajnice lebo inak sú to tipos bingo buď alebo

autor
20. okt 2022

@sonka333 no sak uvidím rano, kupila som si už iný test tak som zvedavá, čo to bude ráno.

sonka333
20. okt 2022

Držím palce aby bol taký výsledok aký si praješ ✊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre