Menstruace na začátku těhotenství

snazilka02
12. máj 2013

Ahojky,
asi je úplná blbost aby 14 dní po oplození přišla pravidelná menstruace v celém svém rozsahu? Sice jsem slyšela že se může i do 3 měsíce t. menstruovat ale myslím si že ta menstruace by musela být buďto menší a nebo jen nějaké špinění? Je některá maminka co otěhotněla a přesto menstruovala tak jako jindy?

jankagun
12. máj 2013

@snazilka02 ahoj,ja som mala pri prvom tehu menzes 3mesiace normalne,takze sme ani nevedeli ze som tehotna :D..a pri druhom teho som mala vyse 2mesiacov..

snazilka02
autor
12. máj 2013

jankagun: díky, no já uvidím, ještě si raději zajdu ke gynekologovi na testy nežli se absolutně shodnu na tom že těhu nejsem a musíme zkoušet dál.
Měla jsem totiž nějaké příznaky: od pátka od rána strašné zvracení a nevolno od žaludku. Dodnes trpím nechutenstvím. A od úterka (cca 4 dny od ms) jsem měla pocit že jsem v rozkroku strašně vlhká a pořád jsem běhala na záchod nic tam ale nebylo. Taky jsem asi týden po oplození cejtěla v podbříšku trochu bolesti. Pořád jsem přemýšlela jsestli jsem těhu či nejsem a menstruace mi tospíš vyvrátila, manžel ale řek ať k dokotrovi jdu že si prý myslí že jsem v tom tak nevím

zuzulica
12. máj 2013

@snazilka02 ja mám známu a tá mala menzes normálne do 4 alebo 5mesiaca,ani nevedela,že je tehotná 🙂

h2
12. máj 2013

ahoj, aj ja som mala slabšie krvácanie približne v čase menzesu, 1. a 2. mesiac tehotenstva, vraj je to pomerne časté.

misdan
26. máj 2013

@jankagun ahoj, a prosim ta aj si sa testovala? resp.moze byt test pozit.aj pri takomto slabsom krvacani na zaciatku tehu? diik

h2
26. máj 2013

@misdan Ahoj, prepáč, síce si sa nepýtala mňa, ale test Ti môže vyjsť pozitívny, ak si tehotná. Ja som si nerobila, lebo som si myslela, že nie som, práve kvôli tomu krvácaniu, takže som zistila, že som tehotná, až v treťom mesiaci, u lekára som si potom pripadala riadne trápne. 🙂

jankagun
27. máj 2013

@misdan ahoj jasnee,pri prvom som mala 2testy negativne,tak som treti uz nekupovala.a ked som prisla (asi tyzden po testovani) na obyc.prevent.prehliadku baaac ze treti mesiac uz :D a pri druhom vysiel pozitivny hned prvy test.to je asi rozne. 🙂

mimi1435
28. máj 2013

Ahojte,mozem byt tehotna aj ked mam normalne menstruaciu?ale mala som silnu.prsia sa mi zvacsili aj su citlive a mam vytoky,tak mi poradte co mam robit.dakujem

therra
28. máj 2013

@mimi1435 ach. tehotensky test a vysetrenie u lekara. Okrem tych vytokov to vyzera ako u kazdej zeny pocas normalneho ms cyklu. nie vždy je ms rovnako silna a pod. moje sa zvacsuju a bolia pravidelne :D

mimi1435
28. máj 2013

Jaj dakujem,mavam nevolnosti ale mala som silnu ms

kendra1
31. máj 2013

Ahojte, normálne mávam dosť silnú MS a aj veľké bolesti ktoré sa nezaobídu bez ibalginu ... v marci mi to začalo , moja MS bola veľmi slabá a krátka ... nebola to ani krv skorej do hneda až čierna... a trvala len 3-4 dni ,v apríli mi dokonca týždeň meškala co teda mne nezvykne vobec... vždy týždeň pred MS ma začnú bolieť prsia , nafúknu sa mi .... ale v apríli nič iba ma strašne štípali bradavky ... dosť dlho ... po týždňovom meškaní mi teda prišli a zase bola dosť slabá hnedá až čierna a trvala krátko ... 2 dni som mala také že som vyvrátila tabletky - železo..... ale po par dňoch to prešlo... a v tento mesiac znova ma vobec neboleli prsia len jednoducho prišla MS znova slabá ... skoro žiadne bolesti v podbrušku - teda zvyknutá som sa silnejšie .... včera mi skončila a až teraz ma začali bolieť bradavky ... ja už neviem co sa to so mnou deje .. bazálna teplota je 37,4... neviete mi povedať aká veľká pravdepodobnosť je ze som v tom? 🙂

kendra1
31. máj 2013

samozrejme pred 2 a pol mesia. som si robila test a bol negat.... tak neviem ..ku gin. idem v pondelok

h2
31. máj 2013

@kendra1 tak už to do toho pondelka vydrž, budeš mať istotu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre