Menštruácia mešká, ale test negatívny

martinnnka73
13. aug 2018

Dobrý večer, mám jednu otázku. Menzes mi mešká tento mesiac už 19 dní a minulý mesiac mi meskal 12 dní, lenže po tích 12tich dňoch som začala ani nie tak krvácať, ale len som špinila, trvalo to asi tak 2 dni. Tento mesiac som si robila aj niekoľko testov aj ráno aj večer, na jednom som mala slabulinku čiarku, ani ju nebolo poriadne vidno, ale na ďalších nič vôbec. Nemám ani príznaky, že by som mala naliate alebo citlivé prsia, len mam tlaky v podbrušku a každé poobedie mi býva zle, až mam pocit na odpadnutie, začne mi byt veľmi teploa točiť sa mi hlava, len tie testy boli negatívne. Tak neviem, stalo sa vám už niečo také? Ďakujem za odpovede

ebi88
13. aug 2018

Chod k lekarovi mech ti vezme krv. Toto tazko posudit po internete. Davno si mala ist.

martinnnka73
autor
13. aug 2018

@ebi88 bola som dnes a poslal ma na sono, na ktoré idem až v pondelok, preto som chcela len radu, alebo nejakú podobnú skúsenosť

lubik87
13. aug 2018

@martinnnka73 no toto je čistý príznak keď mala moja mamina menopauzu..teda začiatok 🙂 až si mala slabunku čiarku môže to byť aj cista ..

martinnnka73
autor
13. aug 2018

@lubik87 menopauza, to hádam nie, na to mam dosť málo rokov, aj keď neviem, či nejaká žena mala v 20tke menopauzu, možno hej, neviem 🙂 a tej cisty sa obávam, ak keď môže sa to objaviť aj po polroku, alebo z ničoho nič? Pretože na kontrole som bola v januári a nič mi nenašli

lubik87
13. aug 2018

@martinnnka73 haha no to.len aby si vedela čo nás o niekoľko desiatok rokov čaká :D no rastie rýchlo a tak isto rýchlo môže aj zmiznúť..keď som bola tehotná na.lavom.vajecniku som mala cystu ako pomaranč nazaciatku a o.mesiac už nebola 🙂

martinnnka73
autor
13. aug 2018

@lubik87 no do vtedy si chcem užiť ešte svoje deti, tak menopauza musí počkať 😃 no som teda zvedavá, len to čakanie mňa ubíja 🙂

lubik87
13. aug 2018

@martinnnka73 no pozri možno budeš prekvapená a už bude na sone aj bábo 🙂 a brali ti aj krv na hcg?

martinnnka73
autor
13. aug 2018

@lubik87 nebrali a neviem prečo, iba som sa vysedela v čakárni a prišla, povedala co mi je, povedal, že mám ísť na sono a to bolo všetko😏

hanatom
13. aug 2018

@martinnnka73 môže to byť cysta

martinnnka73
autor
13. aug 2018

@hanatom uvidím, ale rátam s tým 😏

martinnnka73
autor
20. aug 2018

Cysta to nie je, sono nález v poriadku, a nepovedal mi nič, uz neviem co mam robiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre