Menštruácia mi mešká 12 dní a testy sú negatívne

simik7192
6. okt 2020

Ahojte, potrebujem radu menštruácia mi mešká 12deň a robila som si clearblue ale až teraz poobede a je negatívny 😕 neviem čo to môže byť.. U lekára som bola po poslednej ms a všetko bolo v poriadku. Pričom mne ms meškál 3,4 dní viac nie a teraz je to už 12dni, prsia mam také trosku naliate, občasné bolesti podbruska, pálenie záhy... Nechápem tomu, chcem počkať a ak sa ms nedostaví tak pôjdem pondelok ku Dr, čo sa to deje.. Mali ste to aj vy tak?že vám testy neukazovali tehu? Robila som si pred 3dnami aj prúžkovy ale tiež neg..... Alebo rozmýšľam že si objednám test tehotensky ale z krvi, možno ten by mi to skôr ukázal.. 🤔🤨

s_a
6. okt 2020

príčin meškania môže byť viac.. kľudne ti stačí zájsť v pondelok k doktorovi, ak nebude dovtedy test pozitívny, tehotenstvo to pravdepodobne nebude, tak budeš zbytočne platiť za krvné testy

veronikaszabova
6. okt 2020

@simik7192 cysta, stres, vynechany cyklus...

simik7192
autor
6. okt 2020

@veronikaszabova písala som že u lekára mám všetko v poriadku, žiadna cysta nič... 😕

veronikaszabova
6. okt 2020

@simik7192 od minulej prehliadky mohla cysta v pohode narast

snazilka_bio_mamka
6. okt 2020

skoč na krv, z toh sa tehotenstvo da zistiť na 100%

simik7192
autor
6. okt 2020

@snazilka_bio_mamka rozmýšľam že pôjdem na vlastnú žiadosť, lebo môj Dr ma teraz do pondelka dovolenku.. Tak si myslím že keď pôjdem do laboratórny tak mi to spravia na počkanie? Či ako to je?

simik7192
autor
6. okt 2020

@veronikaszabova o tom pochybujem ze za 3tyzdne by sa niečo zmenilo

domisha02
6. okt 2020

Cysta, stres.. môže byť všeličo.. a ver mi že za ten čas sa ti môže vytvoriť cysta od poslednej návštevy.. radšej skoč a uvidíš

veronikaszabova
6. okt 2020

@simik7192 cysta ti moze narast aj za 2t

veronikaszabova
6. okt 2020

Zbehni gynekologovi, nech ta radsej pozrie, ked sa ti nieco nezda

simik7192
autor
6. okt 2020

@veronikaszabova tento týždeň nemôžem keďže má dovolenku, ale skúsim ísť aspoň na krv do laborky aby som vedela na čom som

veronikaszabova
6. okt 2020

@simik7192 drzim palce, nech to je tehotenstvo

simik7192
autor
6. okt 2020

@veronikaszabova ďakujem dúfam aj ja 😊 a nemáš náhodou skúsenosť že keď pôjdem do laborky to mi spravia výsledky hneď na počkanie?

veronikaszabova
6. okt 2020

@simik7192 to nemam :( ale ako samoplatca by si to mala mat na pockanie.

karin04
9. okt 2020

Ahoj ako ti to dopadlo ?

simik7192
autor
9. okt 2020

@karin04 ahoj ešte nijako, čakám za Dr v utorok by som mala ísť lebo pride z dovolenky a nechce sa mi dávať zas peniaze za odber keď idem v utorok ku doktorovi

karin04
9. okt 2020

@simik7192 tak potom daj vediet ja mam tiez negativne domace testy no ms meska 9 dni a to nidy nemeskala ani den

doodka
20. okt 2020

@simik7192 ahoj, ako si dopadla?

karin04
20. okt 2020

@doodka ahoj zistili mi PCOS :(

doodka
20. okt 2020

@karin04 🙍‍♀️😪 to ma mrzí

simik7192
autor
20. okt 2020

@doodka ahoj ešte som nebola lebo som mu volala že som dostala ms tak že nič z toho asi a na to 3 dni som mu volala opäť že som mala slabú ms iba 3dni a nič, čo u mňa to je dosť neobvyklé keďže mam silnejšiu ms... A z toho asi dve vložky som použila tak mi vravel, aby som počkala na druhy týžden v piatok aby som prišla, že keď sa to nerozbehne že keď len spinim, že buď som tehu alebo je to nejaký zápal 🤔musím čakať

dominika1922
31. okt 2022

@simik7192 zdravím, chcem sa spýtať ako to vtedy dopadlo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre