Menštruácia mi mešká 9 dní. Môžem byť tehotná?

evka1608
4. nov 2023

Dobry deň, menštruacia mi meška 9 dni, od tretieho dňa meškania som mala tri dni take uplne slabe špinenie ale iba sem tam počas dňa po toalete ale len na toaletnom papiery. Na piaty den meskania som si robila test a bol negativny. Pocas tych dni kedy som spinila ma trochu boleli prsia, krize aj brucho tak ako pred menzesom. Mozem byt tehotna alebo co by to mohlo byt?

kkovacovak
4. nov 2023

@evka1608 stres, choroba, lieky, zmena životného štýlu, tehotenstvo?

sjuu1998
4. nov 2023

@evka1608 tiež mi mešká menzes 7dni a mám bolesti brucha ako pred menzesom 😔 niekedy cítim ako by som ho uz dostala, idem na záchod a je to iba vytok 🙈 robila som 2 testy poobede a ráno a sú negatívne. Špinenie však nemám žiadne. Netrpezlivo čakám až ju dostanem a myslím si, že sa natoľko stresujem, že si ju sama odďalujem. Držím palce nech máte všetko v poriadku a nech je výsledok taký, aký si želáte 😊

aduuuuskaa
7. nov 2023

podobne som na tom aj ja v den kedy som mala dostat som mala jeden vytok taky zlto hnedy ani by som to nezistila keby ze si nedam vložku na koľko som mala presne pocity ze uz kazdu chvilu idem dostat pretoze som mala aj krče aj taky pocit to bolo v sobotu 4. a od vtedy nič len ten ako keby výtok priesvitny že už si myslím že idem dostáť mešká mi už 4 dni a boli ma hlava a križe a aj ja som si robila test v sobotu a aj včera ale bol negatívny 😉 mne by už akurat mala aj končiť tiež netrpezlivo čakam kedy ju už dostanem :P

sjuu1998
7. nov 2023

@aduuuuskaa ja som to mala presne tak isto 🙈 už som sa včera (9dni) išla objednávať k lekárovi a tu som zrazu začala špinit a neskôr už normálna mrcha. Ale netuším, prečo to takto dlho meškalo. Myslím, že mi praskla cysta. Bolesti, keď som dostala ms boli neskutočne 🥲

aduuuuskaa
7. nov 2023

tak to ma velmi mrzi :( no dufam ze uz bude lepsie a pri dalsej to uz bude dobre a bude chodit na čas ... no ja som zvedava kedy ju dostanem ja veru :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre