Menštruácia mi trvala iba jeden deň

nykushka
5. nov 2012

prosim was, pred tromi dnami som ocakawala menstruaciu, ale mala som len take spinenie (wyzeralo to ako keby mi zacinali kramy) no wsak trwalo to iba 1 den ...newjem ci mam utekat k doktorowi abo pockat este....(bolo to w termine asi cca 3 dni pred obwyklym datumom menstruacie)... 😒
dakujem za rady...

sibalka21
12. sep 2016

@domi4nika bohuzial nemame odkial vediet ci si tehotna alebo nie, zajtra ti pridu testy, sprav a budes vediet.... mozes byt aj nemusis

denya89
15. sep 2016

Ahojte baby vcera som mala menstruaciu ani neviem ci to mam nazvat MS ale vcera som mala a do vecera a dneska uz nic vobec test som.si v nedelu rano robila zatial sa mi druha palicka nezobrazovala no potom uz ano a doteraz mam dve palicky zatial som si druhy test nerobila

reni1512
15. sep 2016

@denya89 ja som tak mala pri tehotenstve..

denya89
15. sep 2016

@reni1512 takze aj ty si tak mala no mala som vcera myslela som ze uz mam kramy co nerada by mala prsia mam tvrde citlive bradavkyba plnsie prsia pockam par dni a ked bude meskat tak zajst ku gynegologicke

denya89
15. sep 2016

@reni1512 tak si potom aj otehotnela ci sa mi mohlo aj vajicko uhniezdit a preto som vcera mala krvacanie

reni1512
15. sep 2016

@denya89 najlepsie je dat si urobit krvny test, na 100% to mas iste.. a sprav si aj test rano ak mas zajtra..treba testy opakovat, lebo hodnota hcg este nemusi byt taka silna aby ti ukazala hned ciarocku, ano vajicko sa uhniezduje ked spinis, ale slabe krvacanie som mala par dni pred menstruaciou

denya89
15. sep 2016

@reni1512 ved este si chcem spravit test a papierikove su dobre ci pruzkove radsej a k zenskej na krvny test ale ak mi bude meskat este tak skoro nepojdem

sibalka21
15. sep 2016

@denya89 ked si uz mala pozitivny test nemohlo sa ti predsa vcera len uhniezdovat vajicko.... Ked ti budu meska skoc k lekarke, popripade si sprav zajtra test a uvidis ci si tehu

denya89
15. sep 2016

@reni1512 v nedelu som si robila

denya89
15. sep 2016

@sibalka21 neviem s tymto skusenosti nemam preto som sa len spytala ci napisala o hniezdenie vajicka a ako pises tak aj chcem spravit dneska je sviatok cize nic nieje otvorene a kde som teraz tu lenkaren nie je

sibalka21
15. sep 2016

@denya89 tak zajtra, mala si viditelne pozitivny test to znamena ze vajicko musi byt uhniezdene aby zacalo produkovat hormon HCG... Cize to krvacanie mohlo byt sposobene hocicim inym... Vela stastia 🙂

denya89
15. sep 2016

@sibalka21 a chcem sa spytat su aj dobre papierikove testy pretoze teraz si drahsi test neviem dovolit len papierikove co stoja 2,31€ v lekarni alw aj sa bojim aby som sklamana nebola...zajtra na 5den by som si mala robit test..priatel sa uz len do mna spravi uz mesiac je tomu ale cez vikendy chodi domov...a dakujem aj ked vas nepoznam mam z vas dobry pocit 🙂

denya89
15. sep 2016

Zatial o tomto viem ja a moj priatel rodina nie pokial to este nemam potvrdene

sibalka21
15. sep 2016

@denya89 Vobec si nemusis kupovat drahy test, ja som si stale kupovala pepino test z DMky za nejake euro a boli v pohode, kludne si kup tie z lekarne a pokial budu pozitivne tak len zbehni k lekarke 🙂

denya89
15. sep 2016

@sibalka21 ja byvam na dedine tu maju drogerku ale to tam nemaju ale dakujem za radu budem aspon vediet...len ked si zajtra kupim tak v sobotu rano si spravim tam ten mi priatel kupil test ked som spominala o citlivych bradavkach ale este raz dakujem 🙂

denya89
15. sep 2016

Myslim ze znovu mam slabe krvacanie :-/

sibalka21
15. sep 2016

@denya89 Akoze myslis? :D Bud mas alebo nie... No tak to moze byt aj MS od vcera...

denya89
15. sep 2016

@sibalka21 ja sama nechapem usla som.na toaletu utrela sa toaletnym a slabe zfarbenie len

denya89
15. sep 2016

@sibalka21 nemam taku teraz ako som zvykla mavat silnu lem slabu mam ale netecie zo mna ani bolesti okrem prs

reni1512
15. sep 2016

@denya89 podla mna je to tehotenstvo...je dobre urobit si este par testov a v pondelok zajst ku gyn. Urobi ti odber, usg je v takom pripade este skoro robit. Budes nejaky 4tt mozno

denya89
15. sep 2016

@reni1512 a mam hnedasty vytok teda mam vlozku ale ta je cista ale toto nieje menstruacia ale nieco ine keby bola tak to tecie zo mna a spinim vlozku ale je cista do vecera uvidim aj do zajtra a budem kludna a nie stresovat...zajdem v pondelok ak zo mna tiect nebude ...zatiali nie je zle ale keby zjedla viac parkov na ranajky tak by ma uz nadrapovalo

denya89
15. sep 2016

I ked je mi nejak divne pridem si kus aj pribrata...chrbat ci krize.ma vcera boleli a pred par dnami velka bolest na lavej strane chrbtice ci driek no nemam hole krize alebo co

reni1512
15. sep 2016

@denya89 netreba stresovat, lebo to nebude nic zle...mala som tych vytokov a spineni a krvacani uz tolko ze mozem knihu napisat o tom...Hlavne v klude, pekne rano urobit test, pripadne zbehni na krv zajtra ak si neista, no na usg ta objedna mozno o tyzden aby mrkli ci je tam gestacny vak

denya89
15. sep 2016

@reni1512 ani nechcem este by som si stav zhorsila...ale aj skoro na vysetrenie este hned nezisti a spoje nemam dobre ak chcem byt o 8mej pri zenskej najprv test potom k zenskej...aj ked sa bojim pri druhom teste...zajtra si kupim test ak nebude krvacanie tak v sobotu rano si spravim

yonce
20. sep 2016

@vanda123457 teoreticky ano ale pri hormonalke sa aj v pribalovom letu vacsinou pise ze si chranena az po tyzdni alebo tak nejako ;)

karibeatka
29. sep 2016

Ahojte mamicky,mozete mi prosim poradit,18.9som mala s mojim muzom nechraneny styk,nieco sme popili na svatbe...25.9som si urobila test,vysiel negativny,pred 3dnami som dostala menzes,velmi slabe,1 vlozka na cely den,stale spinim,,,zacinam byt velmi nervozna,nikdysom taky slaby menzes nedostala,dakujem za rady

sibalka21
30. sep 2016

@karibeatka sprav dalsi test

marienka987
6. nov 2016

D obry deň 23.10.2016 som mala mat krami bola som u Gine. 26 mi pichla vivolavačku no 4.11.2016 som mala krami na druhí deň som mala také Ružové spinene A dnes 6.11.2016 mam špinenie hnede dámy neviem čo my vlastne je mohli bi ste mi poradiť .. ? BOJÍM sa Gine. mi povedala ze keď nebudem mat krámy ta mam Cístu.... ? alebo .... som TEHu... ? :( :( ☹ ☹ ☹ ☹

marienka987
7. nov 2016

@marienka987 Pomocte mi Bojim sa 😖 😠 ☹ 😒 😔

anchelita
7. nov 2016

Aj mne meskali 7 dni nakoniec som dostala a mala som ich asi 2 a pol dna.. neviem ci sa to da nazvat kramy.
Predtym ako my meskali som si rovila test a nic...a stale mi je zle napina na...aj krcok som si sledovala predtym aj teplotu...(krcok nizky tvrdy teplota 36.4-36.9)..
Tak teraz neviem mam v tom zmatok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre