Menštruácia mi trvala iba jeden deň

nykushka
5. nov 2012

prosim was, pred tromi dnami som ocakawala menstruaciu, ale mala som len take spinenie (wyzeralo to ako keby mi zacinali kramy) no wsak trwalo to iba 1 den ...newjem ci mam utekat k doktorowi abo pockat este....(bolo to w termine asi cca 3 dni pred obwyklym datumom menstruacie)... 😒
dakujem za rady...

katka253111
7. nov 2016

Pred 2rokmi som aj ja mala presne v deb ocakavanej ms len cervenkasty vytok, ktory so pol dna skoncil a o 3dni pozitivny test uz 🙂

Teraz mi zase napr 1x v zivote meskala ms 11dni a potom prisla akoby nic...

sibalka21
7. nov 2016

@marienka987 Vidim ze mas v profile napisane ze sa snazite o babo, tak ked ti meskali robila si si aspon test? A lekarka ti preco nezobrala krv?

marienka987
7. nov 2016

Sibalka21 : TEST SOM SI spravila asi 3 dni ale bol negativny menzes som mala 23.9 a 10mesiac som vobec kramy nemala 4.11.som mala kramy a na druhi den som mala iba ruzovi vitok iba pol dna a včera od rana nič

Kev mi nebrala ta mrch.. Newim uz jak

gatto
9. nov 2016

Žienky čítam vaše debaty a sa len čudujem kolké sme čo toto riešime 😂 mne meskali 6dni dostala som vyvolavacku po nej na 5ty den som dostala ms ak to bola ms bolo to slabe krvacanie den mozno den a pol a potom ziadna krv len hnedy vytok take spinenie hrozne ma tyzden boleli krize a casto som cikala to vlastne aj teraz a bolel ma velmi spodok bruska a test som si robila vysiel negativny. Snazili sme sa o babo dost intenzivne naposledy som poroadnu ms mala 30.9. Potom od 17mnasteho sme sa snazili az do 1.11 (od 17mnasteho zato ze som mala folik 18mm mi dr povedala na sone. Ze praskne ze sa mame uz snazit) vzala som ju za slovo 😂 no potom nastali taketo komplikacie a krdze mam test negativny mozem byt aj tak tehu ?? Prsia mam asi o cislo vacsie co ich mam akoby naliate a take silno zelene zily mam na nic a take tvrde hrudky akoby ale vobec to neboli a mam naphchnute cele okolie bradaviek. Zaujimave velmi vyznate sa v tom niekto zienky ? 🙂

marienka987
27. nov 2016

EŠTE SOM NEMALA KRAMI
bola som aj u gynekologicky a na ultrazvuku mi nezistila nič no neviem

kajka555
21. júl 2018

ahojte baby chcem sa spytat ked sa mi dostavila menstruacia iba jeden den ale normalne to bola krv ale na druhy den uz nic moze to byt tehotentvo viete neviem co mam o tom myslet prosim poradte mi

monika20111990
5. aug 2018

Ja keď som bola tehotná tiež som krvacala iba jeden deň... a tento cyklus som mala presne to isté, krvacanie ako silná tmavá krv a na druhý deň nič. Robila som si test ale bol negatívny možno este len nebolo nič vidieť bola by som šťastná keby to už vyšlo

komendzarka
11. jan 2019

Ja som to mala riešiť tak isto

emilllll
3. aug 2019

Ja som mala to isté teraz.Prvy deň silné krámy a druhý len tak tak tretí už len spinenie.Testy negatívne robila som ich veľa.

soreya
15. sep 2019

Dobry vecer babenky som tu nova tak chcem sa popitat mozno dostanem otpoved minuli mesiam som mala normal kramy 5 dny a o dva tizdne v ten isty mesiac som dostala zas ale lan na 1 den a tento mesac som ties dostala iba na 1 den a od vtedy us presiel aj tizden a este nic tak sa obavam ci niesom teh. Ale aby som nezabudla tak mam danu mozem byt v tom zatial vopred dakujem 🤔🤔🤔

marhulka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulita2020
19. okt 2020

@nykushka,ahoj ja som mala presne to isté, predvčerom špinenie,včera krvácanie a dnes nič, tiež 3dni pred menzesom☺️🙄ale také iné to je,ani ma tak brucho nebolelo,prsia absolútne,čo teda mávam vždy, zvláštne to je...

nikola2002
5. dec 2020

Dobrý deň mala som jeden deň mendzes ale to tiez slábe ale bolí ma merchur pri malej potrebe čo to môže byť a som 5 mesiacov po pôrode

nikola2002
5. dec 2020

😓😓

nikola2002
7. dec 2020

🤔🤔

michaelapokosova
10. máj 2021

AniAhojte mam k vám jednu prosbu no neviem ako to začať mam už jehneho synčeka a snažíme sa s mužom o druhé už 3roky a ešte nič menštruácia mi chodí pravidelne a teraz tento mesiac ako dnes ráno mi prišiel no neviem ako to mam nazvať proste som sa spinila taky hnedý vitok z ruzovim mi šlo len sa mi dnes ukázalo a dosť tak neviem co a ako teraz si mam o tom misliet že či to je MZ alebo co neviem poraďte mi prosím

papulka1608
10. júl 2021

@nefertitka chcem sa opytat aj ja som mala len jeden den uplne normalne krvacanie no na druhy den uz nic len trosku vytok ako to prebiehalo u vas

martims
1. máj 2022

@sisi771 ahoj nevjes mi nejka poradit

denisaaairdacova
11. jan 2024

Dobrý chcem. Sa spýtať dostala som menštruáciu ale len jeden deň som mala čo to môže byť s tehotná určite nie som tak prečo som to mala len jeden deň?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre