Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menštruácia nikde a test negatívny

siska765
4. feb 2013

Ahojte,ak mate niekto podobny problem alebo svoj nazor prosim poradte mi.Niekolko rokov uzivam parlodel pol tabletky vecer na zviseny prolaktin.Menstruacia chodi ako sa jej chce.cca kazdy mesiac a pol ale v od septembra som mala pocit ze sa to celkom upravuje.17.11,,potom 21.12. a le v januari zas nic a uz je februar.12.1. a aj potom tri dni sme sa zacali pokusat o babo,mala som pocit po 7 dnoch akoby mam dostat menstrzaciu asi 10 dni a potom to prestalo a nedostavila sa.Vsetky testy negativne aj teraz v sobotu 31.1.negativny test.mam skocit ku zenskemu?fakt uz neviem co sa deje.dakujem za kazdy nazor

domyyy
4. feb 2013

predpokladám, že máš taký problém ako ja cysty, skoč k lekarovi radšej

siska765
autor
4. feb 2013

no v decembri som bola na preventivke a povedal ze ziadne cysty tam nemam ze je vsetko ok

siska765
autor
4. feb 2013

ale chystam sa zajtra ku gyndovi,nech mi pichne vyvolavacku ak dnes nedostanem.urcite zas tie moje sproste hormony.a tak by som uz chcela babo

hruska82
4. feb 2013

@siska765 Urcite chod k lekarovi! Drzim palce, aby ti to uz konecne vyslo!!!

siska765
autor
4. feb 2013

dakujem hrusticka
🙂

aluska11
5. feb 2013

ahojte...ja mám 11r. syna, v decembri som vysadila HAK a pokúšame sa o bábo. Prvé sme robili tuším 1,5 roka, manžel má pomalé alebo dokonca menej živé spermie 😒 Posledná mrcha mi začala 7.1. ,včera 4. 2. som čakala ďalšiu...zatiaľ nedošla. O tom čo so mnou robí moja psychika, že som mala všetky príznaky tehotnosti tuším už týždeň po ovulácii písať nebudem .Robila som si aj testy,posledný dnes ráno a negatívny. Momentálne sa však stratili aj príznaky, takže čakám ďalej a dúfam že mrška ani nedojde.

lusmi
5. feb 2013

Ahojte chcem sa opýtať pred 5dňami som myslela že dostanem menzes lebo ma pobolievalo brucho ale nakoniec som počas tých 5 dňoch som sa čistila trošku som špinila čo to može byt kamarátka vravela že ona tak tiež mala a zistila že je tehotná ja som si pred včerom robila test a nič tak radte

siska765
autor
5. feb 2013

ahoj lusmi: mozes byt kludne tehotna ale aj nemusis.Urob si za par dni dalsi test a uvidis.Su dve moznosti podla mna : bud si tehotna a dochadza k uhniezdovaniu alebo si prekonala nejaky zapal.Urob test o par dni a budes mudrejsia 🙂

lusmi
5. feb 2013

dakujem pekne za radu 🙂

hatyge912
6. feb 2013

ahojte...je mozne aby som bola tehotna aj napriek tomu ze.priatel ma pri milovani neoplodnil(nepustil domna) ??cely januar az do teraz som nedostala menzes a test sa.ukazal.negativny....pritom citim sa na to ze mam dostat mam citlive prsia a take mierne pichanie v podbrusku...dik

siska765
autor
6. feb 2013

hatyge912 skor nie si tehotna ako ano,mozno o nedlho dostanes a ak nie urob druhy test a uvidis. 😉

pepa10
6. feb 2013

Ahojte! Mam podobny problem, rodila som v maji, stale kojim a prvu menstruaciu som dostala v oktobri, posledny krat som mala cez vianoce, 2x prisla ako hodinky a od vtedy nic. Test negativny. Myslite, ze to moze byt kojenim a hormony sa stale "santia"? Som v zahranici, coskoro pojdem na sk, tak urcite skocim k lekarovi ak do vtedy nic.

hatyge912
6. feb 2013

siska765 dufam ze aj dostanem pretoze tehotna teraz nechcem byt aj ked sa mi ta.predstava paci...dam vam vediet ...dakujem

migalka
6. feb 2013

Ahojte baby, chcem vedieť váš názor!? Beriem lieky ako pred prvým otehotnením čiže zas clostylbegyt, duphaston a estrimax na úpravu cyklu, na otehotnenie a proti cystám. Cyklus sa mi upravil teda aspoň posled.4 mesiace som vždy dostala 31 a dnes to bude 7dní a nič ale ani testy neukazujú to čo by som si priala!? Bolia ma kríže, brucho tak akoby už už mala prísť, prsia nebolia a strašne som nervózna-nesvoja ešte aj sexu sa vyhýbam ako sa dá tak neviem????volala som aj doktorovi no sestrička ma odbila že ešte sa mi asi neuvolnilo vajíčko či čo to hovorila a nech ešte čakám a ja už nevydržím!!!čo mi poviete a radíte???? ☹ ☹ ☹ ☹ 🙂

aluska11
7. feb 2013

ahoj...ja som brala lieky na úpravu cyklu pri prvom...ale mala som stresy v práci a podobne a vôbec sa nedarilo aj napriek liekom...potom som zmenila prácu a jedného dňa to proste prišlo ...teraz sa snažíme o druhé a nervozita spraví svoje,meškali mi 3 dni a na 4-tý som dostala mrchu. testy boli negatívne...takže t neostáva len počkať či prídu,a ak nie tak testík...držím palec..papa

siska765
autor
8. feb 2013

@hatyge912 drzim palce aby ti to dopadlo tak ako si prajes 😉

hatyge912
7. mar 2013

siska705 nakoniec tehotna som.....som v 11tt

siska765
autor
14. mar 2013

uaaaaaau blahozelam

Tu začni písať odpoveď...