Menzes mešká 14 dní a test je negatívny

maminka1980
11. nov 2013

Maminy ahoj,,,som tu nová ....a už zufala ako sa len dá,,,, :p testy sa asi všetky bláznili...,a a ja tiež...posledný menzes som mala 29.9 a ,,,snažíme sa s priatelom mať dieťatko už ai pol roka,,,a nič,,,meška mi to už skoro 14 dní,,,dnes som si robila test a znovu nič,,, :( jedna čiarka,,lekár ma objdenal len o dva týždne mám všetky príznaky tehu,,točí sa mi hlava,,,,mam bolave prsia výtok ,,,bolesti v podbušku ako na menzes,,kedže mám nepravidelnu menštraciu aj ovulácia musela prísť neskor,,,,chcem sa vás len opýtať či máte skusenosť s tým že ste mali negatív test a boli ste tehu ?? ☹ ☹

iwusik74
11. nov 2013

Mam tiez nepravidelnu menstruaciu...a ked mi meskala 2 tyzdne, tak som si urobila test a nic a potom asi o tyzden a nieco a uz bol pozitivny a dnes mame male stasticko 🙂 len netreba stresovat, co ma prist to pride 🙂

ksisi
11. nov 2013

Nestresuj sa, ukáže sa to v pravý čas. Len buď trpezlivá...
🙂

dimitra
12. nov 2013

No ja mam takto 3deti a pri 2mi ani krv neukazala

kika8561
12. nov 2013

ahojte, maminky,,, som tu tiez nova ,,mohli by ste poradit. poslednu mrchu som mala 2.10. a odvtedy nic ,mala som nechraneny styk cely cas a tiez som mala aj malu cystu ,vten den 2.10 som bola na sone kvoli cyste ,ale vraj zmizla.Som v anglicku a neviem ake su tu dobre testy ,robili som ich XXX a stale su negativne, obcas bol na niektorych len akysi obrys tej druhej.co si myslite otom..prosim poradte ak ste mala niektora taky problem.dakujem

extrem000
12. nov 2013

poradte mi prosím tiež, kto je natom rovnako ako ja, lebo neviem čo s tým, lekárovi ešte nechcem íst, raz som už šla a to bolo skoro....takže...mešká mi menzes 7 dní, prsia ma nebolia, nič, a test som si robila jeden, no duch, kedy si mám další spravit? Krámy mi nikdy takto nemeškávali, poradte, kto má tuto istu skusenost!

maruska24
13. nov 2013

@extrem000 tiež mi to mešká, teraz prvý krát, vždy som mala pravidelnosť ako hodinky. Nehoda s kondomom bola v septembri, dostala som aj mrchu, síce takú inú ako inokedy, ale dostala a teraz nič. Test som ešte nerobila, lebo sa mi zdá nepravdepodobné aby som od septembra bola v tom keď som mrchu dostala.Skôr si myslím že je to nejaký hormonálny problém, alebo niečo sa v tele porobilo. snáď to nezľahčujem. Ak sa nedostaví ešte týždeň tak volám doktorovi. Takže tiež ti radím objednaj sa k lekárovi, budeš múdrejšia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre