Menzes mešká 6 dni a mám hnedý hustý výtok

mudreocko
18. júl 2020

Ahojte. Chcem sa poradiť. Čo sa týka merania teploty ani nie, tu som si nemerala pravidelne, ani nieje moc vysoká na tehotenstvo....ale dnes už s 34 DC a mám podozrenie na tehu. .....len neviem či by to reálne mohlo byť podľa styku a prípadnej ovulácie.
Styk som s manželom mala len raz v tomto mesiaci 27.6. v noci. Je zaznaceny v tabuľke ako PM.
Ide o to, že bežne viem kedy mám ovuláciu (cítim bolesť v brušku).... ale teraz v júly som mala ovu bolesť až neskôr....a teda neviem či mi to mešká 6 dni z dôvodu tehu alebo z iného dôvodu.
Ide o to, že OVU bolesť som mala až na 7-mi deň od styku. 7 dní asi spermie nevydržia v tele ženy, že vraj Max 4 dni.
Čiže by som nemala byť tehotná....teda pokiaľ ta bolesť bola isto ovulácna, čo ja neviem isto....
Čiže zhrnutie, nie som si istá kedy bola OVU,
no ak náhodou bola toho 4.7. ... Čo je 7 dní od styku, tak môžem byť tehotná?

Test som si robila predvčerom na 32DC, bol NEG.
Inak menzes zvyknem mať pravidelný.
Možno 2 x do roka mi mešká 3-4 dní.
A citlivé prsia vôbec nemám.
Čo je čudné, lebo vždy keď mám dostať menzes, tak už týden pred tým mám veeelmi citlivé a bolestivé prsia.
A k tomu mám už 3-ti deň taký hnedasty výtok, hustý, hnedý, ale jeho malinko, býva celý deň po trošičke.

Máte niekto takúto skúsenosť a boli ste tehu?
Ďakujem 😊
Ďakujem

anile12
18. júl 2020

No ak si mala teda tu ovu neskôr tak ten výtok by mohol byť ešte len zahniezdenie ale podľa toho kolky si DC tak mi to veľmi nevychádza ale keď tak skus test o nejaké 3 dní ak nepríde MS tak utekaj k doktorovi bud potvrdí alebo pichne vyvolávacku.

simca06022011
18. júl 2020

Takteo veci sa tazko hadaju a dohaduju.. pomoze len lekar. Mne osobne takymto hustym hnedym vytokom zvykne zacinat MS sem-tam. Ale kazda moze mat inu skusenost.

zuzankkaa1
18. júl 2020

@mudreocko podla.mna nie si tehu. Tak dlho od styku ak by doslo k oplodneniu uz by si mala pozit.vysledok. Podla.mna ti zacina menzes,možno slaby zapal a tak sa vsetko posunulo. Ak si mala.posunutunivulku,budes mat posunuty aj menzes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre