icon

Menzes mešká 7 dní a test je negatívny. Som tehotná?

avatar
petrina86
30. sep 2013

Mamicky menzes mi meska 7 dni inak uplne pravidelny na 28 den robila som si tehu test ale bol negativny avsak mam velmi bolave prsia a bolesti v podbrusku ☹ proste pocit ako pred menzesom ale ten nikde...okrem toho mi hlavne vecer byva nevolno, mam nafuknute brusko...proste neviem stavy ako pred menzesom ....co si o tom prosim myslite ? zazili ste uz nieco podobne ? daakujem

avatar
keziah
30. sep 2013

@petrina86 mozes byt tehu, tie testy nefunguju vzdy spolahlivo. skus si testik za par dni zopakovat s rannym mocom. kym nebudes ma istotu, ze tehu nie si, spravaj sa, akoby si tehu bola-ziadne pitie, rongen a podobne.
otehotnenie zrejme kazda z nas preziva trochu inak, napriklad mna uz v case, ked mi to zacalo meskat, pri namahe dost bolievali lytka-akoby som mala svalovicu.

avatar
petrina86
autor
30. sep 2013

@keziah dakujem za radu 🙂 ja by som sa velmi potesila keby som bola ale zaroven mam obavy aby to nebolo nieco ine hmm no este pockam a urobim neskor 🙂

avatar
pavlina156
30. sep 2013

@petrina86 Ja som mala úplne to isté. Meškal mi menzes, ale stále bolesti v podbrušku, prsia boleli, tak som nosila stále so sebou všade vložky, poprípadne som si ich preistotu aj dala, ked som niekam išla, že už už to príde.. No menzes stále neprišiel.. Bola som aj u gynokologa, ale velmi skoro.. Ked mi to meškalo asi týžden a to vidieť nemôže.. Po týždni som varila obed, prišlo mi z tých vôni strašne nevolno, spravili sme test a bol pozitívny.. Test som si robila zhruba, ked som bola v 3, či 4 týždni tehotenstva.. Tieto bolesti pod bruškom a nevolnosti môžu byť len psychika.. Ale ak poradím, tak počkaj ešte potom si sprav test.. Už sú špičkové testy, ktoré ti ukážu hned po 5 - 7 dňoch po sexe, ale ja osobne by som počkala, potom si spravila testik.. poprípadne navštívila gynekologa..

avatar
matozazzo
30. sep 2013

@petrina86 Moze byt, ze si otehotnela tesne pred menzesom a tym padom ti to test este neukaze... Mne sa tak raz do roka stane, ze mi inak pri pravidelnom menzese meska aj 8-10 dni, vacsinou ked su nejake stresy alebo dovca, alebo ked som mala zapal..

avatar
petrina86
autor
30. sep 2013

@pavlina156
no ano moze to byt aj psychika este pockam par dnikov

avatar
petrina86
autor
30. sep 2013

@matozazzo tak mozno aj stresy ach jo ved pockam len to cakanie je neprijemne ☹

avatar
kiana
30. sep 2013

@petrina86 ahoj 🙂 z vlastnej skusenosti viem, ze testy su pre niektore zeny dost na nic, aj tie najcitlivejsie, mne vysiel test pozitivny az po 2 tyzdnich meskania mentruacie 🙂 aj pri dcere aj pri synovi 🙂

avatar
petrina86
autor
30. sep 2013

@kiana ahoj dakujem tak ja po babatku velmi tuzim tak snad po niekolkych dnoch bude test pozitivny 🙂

avatar
milota164
30. sep 2013

sprav si o par dni dalsi alebo sa stav u doktora a budes mat istotu

avatar
1dorotka1
1. okt 2013

ahoj nechcem ta nejak znepokojovat, ale mne menzes teraz meskal 10dni, mam pravidelny 28-dnovy, test bol negativny som isla ku gyn.a zistil mi cystu tak mi pichol inj.ny vyvolanie a do 4dni menzes prisiel.

avatar
petrina86
autor
1. okt 2013

@1dorotka1 a mala si aj nejake bolesti alebo si sa zle citila ? ved ja uz asi pocitam so vsetkym hmm

avatar
1dorotka1
1. okt 2013

@petrina86 Mala som take bežne bolesti ako pri menzese, lenže to som mala v obdobi ako ked som bola tehotna lenže vtedy bol test pozitivny už prvý den ked mi meskali

avatar
jana2223
29. okt 2013

Ahoj petrina86 chcem sa ta spytat ci sa ti nakoniec tehotenstvo potvrdilo alebo prisla mrcha. Momentalne prezivam presne tvoj pripad.

avatar
eminka7
29. okt 2013

@petrina86 ahoj, tak ako?

avatar
petrina86
autor
2. nov 2013

Ahojte , takze tehu nie som :( skoda , menzes som dostala...mm bol dost sklamany a aj ja ale uz sa opat pokusame ... 🙂