Menzes mi mešk 5 dní

1. mar 2024

Dobrý večer, potrebujem radu. Ja viem, je to ovu test. Ale mešká mi menzes 5 dni a nemám doma tehotensky. Ak by som bola tehotna tak sú obidve ciarky rovnako silne? Baby poradte prosím

autor
1. mar 2024
sisa_s
1. mar 2024

Ovulacny test sleduje ovulaciu, nepotvrdzuje tehotenstvo, tehotensky detekuje hcg hormon a potvrdzuje tehotenstvo...chod do lekarne, drogerie

kitycat
1. mar 2024

A kde byvas, ze v okoli nie je jediny obchod co by och predaval? Muz po ceste nemohol kupit?

kristinka92
1. mar 2024

ak chceš zistit či si tehotná, kúpiť jedine tehotenský test. tam sa určuje hcg z moču. ovulacny určuje či a aká je koncentrácia luteinizacneho hormónu v moči. úplne zbytočne minúty tento test, jedine čo z toho vieš že nemáš ovulaciu a to je všetko. šup zajtra rano do lekarne a hneď ocikaj. držím palce 🤞🏼

autor
1. mar 2024

Teraz mi napadlo urobiť test🤦‍♀️ a mala som len tento

4stanka4
1. mar 2024

Ak by si bola tehotná tak by si mala testovaciu čiarku brutálne silnu takže tehotna pravdepodobne nebudeš. Skus ešte tehotenský.

diewcatqoo
1. mar 2024

Tento test nie je pozitivny a ovulacny test v tomto pripade nema ani ziadnu vypovednu hodnotu, kedze chces otestovat nieco ine. Ja som sa tiez zo srandy otestovala parkrat na zaciatku tehotenstva ovulacnym testom, ked som uz vedela, ze som tehotna (mala som doma este par ovulacnych a chcela som vyskusat, ci mi ovulacny ukaze tehotenstvo, lebo som o tom citala, ze vraj ano) a ani raz mi nevysiel ovulacny pozitivne (ciarky neboli nikdy rovnako silne).

nevenka
1. mar 2024

@4stanka4 ani nie, ja som zamerne robila pokus, tehotenske som mala pozitivne, ale ovulacny negativny, az po 2 tyzdnoch meskania mi urobil brutal ciarku, to som uz davno vedela, ze som tehotna.
Tehotenstvo sa da spolahlivo zistit len tehotenskym testom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre