Menzes mi mešká 10 dní a testy sú negatívne

ewulik22
19. apr 2018

Menštruácia mi mešká už 10ty deň včera som si robila testy vyšli negatívne pohlavný styk máme ale nikdy sa manžel nespravil do mňa z dôvodu že neberiem antykoncepciu. Prechladnutá niesom ani som nebrala žiadne lieky za posledných 5mesiacov. Pár dní ako mi mala prísť menštruácia ma začali boliet prsiaktoré ma bolia dodnes stále cítim bolesť v krížoch. Ďakujem
P.S. viem že by som mala ísť svojej gynekologičke len niesom momentálne doma prídem až o týžden.

katrinka34
19. apr 2018

Antikoncepcia sa píše s mäkkým “i” !!!

bobricek1979
19. apr 2018

Možno nejaká cysta musíš k dr hlavne držím palec

lienka737
19. apr 2018

No sanca tam je. Urob ešte test.

anickadusicka13
19. apr 2018

@katrinka34 vies o tom, ze neustale buzerovanie ludi koli pravopisu je mentalna porucha ?

obsadenemeno
19. apr 2018

@anickadusicka13 mentalne poruchy su dnes "in", ak ziadnu nemas, tak ako by si ani neexistovala..... 😝

ja_bb
19. apr 2018

Tak tyzden hore dolu si myslim 🙂 U jednej to moze byt tehotenstvo, u teba mozno prichadzajuca M s oneskorenim - stres, nervy robia svoje. Kamoska mala tiez take stavy (dokonca tiez aj 10dni meskala), z krvi jej nepotvrdili tehotenstvo. Ak ta to ukludni a nechces minat peniaze na testy, tak sa spravaj ,akoby si bola tehotna - nepi,nefajci,nepretazuj sa,bud v pohode a ak stale nepride M, tak mozes ist k doktorovi. Mne napr. test ukazal uz po 2 dni meskania,kazda sme ina.

maruski99
20. apr 2018

tak keď prídeš, bolo by najlepšie sa ísť dať vyšetriť. môže top spôsobovať všeličo, cysty, myómy, no na čo ťa zbytočne strašiť

nadejna7
20. apr 2018

Tak mozno sa ti len z nejakeho dovodu nemoze spustit ms, asi by si mala ist na injekciu ked prides domov

danyb
20. apr 2018

môžeš byť tehotná ale aj nemusíš 😉 môže to byť iný problém, prečo ti mešká MS..
ak máš možnosť, kúp najcitlivejšie tehu testy a skús testovať každé ráno a ak ti ani do návratu domov nepríde MS tak smer doktorka 😉 tá ti pichne vyvolávačku alebo zistí kde môže byť problém. držím palce, nech všetko dopadne tak ako si želáš 😘

lujziana44
20. apr 2018

Treba vyskúšať aj po čase test a ak ti aj ten ukáže negatívne výsledky tak treba jednoznačne zájsť k doktorovi!

rinka123
20. apr 2018

Baby prosím vás mne meskala menštruácia ale to je u mňa bežné.... bola som chorá minulý týždeň a prišla mi menštruácia ale slabá.. nemala som žiadne pred menštruačné syndrómy. Myslíte že by som mohla byť tehotná?

meandbaby
21. apr 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre